NAC uit voorzorg zonder trainer Steijn tegen Jong Ajax
BREDA (ANP) - Maurice Steijn ontbreekt vrijdagavond in Breda op de bank bij NAC in de competitiewedstrijd tegen Jong Ajax. Uit bron- en contactonderzoek bleek dat Steijn mogelijk in aanraking is geweest met iemand die besmet is met het coronavirus. De 46-jarige trainer uit Den Haag zit daarom voorlopig thuis in quarantaine.
Steijn is inmiddels getest op het virus, net als alle spelers en overige stafleden van NAC. Ongeacht de uitslag moet de trainer voorlopig in quarantaine blijven. Zijn assistent Hans Visser zit daarom tegen Jong Ajax als eindverantwoordelijke op de bank. De wedstrijd in het Rat Verlegh-stadion, waar geen toeschouwers naar binnen mogen, begint om 21.00 uur. NAC voert met de maximale score van 15 punten uit vijf wedstrijden de ranglijst van de Keuken Kampioen Divisie aan.
Meer uit Voetbal
ZWOLLE (ANP) - PEC Zwolle verwacht snel de eerste supporters te kunnen identificeren die zich zondag in de uitwedstrijd tegen Go Ahead Eagles misdroegen. Dat meldt het bestuur van de Eredivisieclub.
3 uur geledenMÜNCHEN (ANP/RTR/DPA) - Bayern München kan de komende weken niet beschikken over Lennart Karl. De 18-jarige talentvolle aanvallende middenvelder heeft een dijspierblessure, meldt de Duitse koploper vrijdag.
7 uur geledenLIVERPOOL (ANP/RTR) - Trainer Arne Slot van Liverpool voelt zich nog altijd gesteund door de beleidsbepalers en de supporters van de club. De regerend kampioen is bezig aan een teleurstellend seizoen en heeft alleen in de Champions League nog een kans op een prijs.
8 uur geledenWARSCHAU (ANP/DPA) - De assistent-bondscoach van het Poolse voetbalelftal is overleden, meldt de Poolse voetbalbond PZPN. Jacek Magiera werd 49 jaar.
8 uur geledenEINDHOVEN (ANP) - PSV neemt begin mei weer supporters mee naar de uitwedstrijd tegen Ajax. Vorig seizoen bleef het vak voor de fans van de Eindhovenaren leeg. PSV koos daarvoor "omdat meer tijd nodig was om een bewustwordingsprogramma rond antisemitisme goed te implementeren."
8 uur geledenNIJMEGEN (ANP) - Trainer Dick Schreuder van NEC ziet het duel met Feyenoord van zondag niet als cruciaal voor de uiteindelijke tweede plaats in de Eredivisie. "Die tweede plek wordt niet beslist in dit weekend", zei de coach in aanloop naar de wedstrijd tussen de nummers 2 en 3 van de ranglijst.
10 uur geledenSÃO PAULO (ANP) - Memphis Depay heeft geen straf gekregen na het ongeoorloofde gebruik van zijn telefoon tijdens de wedstrijd van zijn Braziliaanse club Corinthians tegen Flamengo (1-1) in maart. Het Braziliaanse sporttribunaal STJD besloot de topscorer aller tijden van Oranje slechts een waarschuwing te geven.
10 uur geleden