NAC-supporters belagen horecamedewerkers in de Kuip
ROTTERDAM (ANP) - NAC-supporters hebben zondag horecamedewerkers in stadion de Kuip in Rotterdam aangevallen. Het incident gebeurde kort na afloop van de wedstrijd Feyenoord - NAC die de club uit Breda met 2-0 verloor. Vier medewerkers raakten lichtgewond, zeven NAC-supporters zijn aangehouden, bevestigt de politie na berichtgeving van het AD. In totaal zijn tien mensen gearresteerd.
Kort na afloop van de wedstrijd waren de NAC-supporters op weg naar de uitgang. Daar troffen ze horecamedewerkers die per ongeluk tussen de hekken terecht waren gekomen. Ze werden belaagd. "De slachtoffers zijn er met wat schaafwonden vanaf gekomen. Maar het is absurd wat er is gebeurd, dit is van de gekke", zegt een woordvoerster van de politie.
Ook in het uitvak ging het mis. Daar werd een verkooppunt, waarachter medewerkers probeerden te schuilen, omvergegooid. De medewerkers moesten over een hek klimmen om te vluchten.
Meer uit Voetbal
KANSAS CITY (ANP) - Kansas City maakt zich op voor de 'Orange Army'. Lokale media voorspellen dat donderdag zo'n 25.000 mensen deelnemen aan de Oranjemars voor de laatste groepswedstrijd van het Nederlands elftal tegen Tunesië op het WK.
15 minuten geledenGUADALAJARA (ANP) - Colombia heeft bij het wereldkampioenschap voetbal de knock-outfase bereikt. De Zuid-Amerikanen waren in Guadalajara in Mexico met 1-0 te sterk voor de Democratische Republiek Congo, dat het toernooi begon met een knap gelijkspel (1-1) tegen Portugal.
3 uur geledenMIAMI (ANP) - Brazilië kan in de laatste groepswedstrijd op het wereldkampioenschap tegen Schotland weer beschikken over Neymar. De 34-jarige spits is hersteld van de kuitblessure die hij eind mei opliep.
4 uur geledenTORONTO (ANP) - Kroatië is nog volop in de strijd om een plaats bij de laatste 32 op het WK voetbal in de Verenigde Staten, Canada en Mexico. Het elftal van bondscoach Zlatko Dalić versloeg in de nacht van dinsdag op woensdag Panama met 1-0 door een doelpunt van Ante Budimir.
4 uur geledenFOXBOROUGH (ANP) - Thomas Tuchel, bondscoach van de Engelse voetballers, maakte tegenstander Ghana dinsdag (plaatselijke tijd) na het doelpuntloze gelijkspel op het wereldkampioenschap complimenten. "Ik heb enorm veel respect voor Ghana. Ze verdedigden met veel vastberadenheid en discipline en leverden een van de meest fysieke verdedigende prestaties die ik ooit van een team heb gezien", zei de Duitser tegen verslaggevers in Foxborough.
4 uur geledenBOSTON (ANP) - De Franse voetballers hebben hun medeleven betuigd aan Didier Deschamps. De bondscoach verlaat de nationale ploeg op het wereldkampioenschap in de Verenigde Staten, Mexico en Canada tijdelijk om de uitvaart van zijn moeder bij te wonen.
7 uur geledenNEW YORK (ANP) - Gianni Infantino heeft de drinkpauzes bij het wereldkampioenschap voetbal verdedigd. "De belangrijkste reden is de hitte, maar we moeten ook begrijpen dat in een toernooi als het WK - dat 39 dagen duurt en waarbij teams in die periode mogelijk acht wedstrijden spelen - een rustmoment enorm belangrijk is", zei de FIFA-voorzitter dinsdag (plaatselijke tijd) in gesprek met journalisten in New York.
7 uur geleden