NAC na zege op PSV onderuit in Deventer
DEVENTER (ANP) - Drie dagen na de verrassende zege in het bekertoernooi op PSV (2-0) heeft NAC Breda in de Keuken Kampioen Divisie een nederlaag moeten incasseren. De ploeg van interim-trainer Willem Weijs ging met 1-0 onderuit bij Go Ahead Eagles. Jeroen Veldmate, de aanvoerder van de thuisclub, maakte een kwartier voor tijd uit een strafschop het doelpunt in de Adelaarshorst.
Go Ahead Eagles is nu al 22 officiële wedstrijden op rij ongeslagen. De ploeg van trainer Jack de Gier verloor in de eerste weken van het seizoen alleen van SC Cambuur (5-0) en FC Eindhoven (2-1). Go Ahead speelde ook al elf keer gelijk en staat daarom in de eerste divisie 'slechts' op de vijfde plaats, zeven punten achter koploper Cambuur.
NAC is met 38 punten, drie minder dan de Eagles, de nummer 6 van de ranglijst. De ploeg uit Breda was nog ongeslagen onder Weijs, de tijdelijke opvolger van Ruud Brood die op de laatste dag van 2019 werd ontslagen.
Meer uit Voetbal
BREDA (ANP) - Mika Godts heeft Ajax aan een uitzege op NAC Breda geholpen. De linksbuiten had met een wonderschoon doelpunt en een assist bij de openingstreffer een groot aandeel in een broodnodige zege voor de Amsterdammers (0-2) in de race voor een Europees ticket voor volgend seizoen.
32 minuten geledenANGERS (ANP) - Paris Saint-Germain gaat met vertrouwen naar de halve finale van de Champions League tegen Bayern München. De koploper in de Franse competitie won bij Angers SCO met 3-0.
1 uur geledenHEERENVEEN (ANP) - Sc Heerenveen heeft in de strijd om de play-offs voor Europees voetbal afstand genomen van concurrenten FC Groningen en Sparta. De Friezen van coach Robin Veldman wonnen in het eigen Abe Lenstra Stadion met 2-1 van Fortuna Sittard.
1 uur geledenLONDEN (ANP) - Arsenal heeft de koppositie weer overgenomen in de Engelse competitie met een 1-0-thuiszege op Newcastle United. Met nog vier wedstrijden te spelen hebben de Londenaren 73 punten (doelsaldo +38). Nummer 2 Manchester City heeft 70 punten (doelsaldo +37) en komt nog vijf keer in actie. Newcastle blijft door de nederlaag veertiende.
1 uur geledenMÜNCHEN (ANP) - De voetbalsters van FC Barcelona hebben de eerste wedstrijd in de halve finale van de Champions League gelijkgespeeld tegen Bayern München. In de Allianz Arena in München eindigde het duel tussen de Duitse kampioen en de Spaanse kampioen in 1-1.
1 uur geledenLONDEN (ANP) - Manchester City heeft de finale van de FA Cup bereikt door Southampton op Wembley met 2-1 te verslaan. De ploeg van trainer Pep Guardiola kwam tien minuten voor tijd op achterstand, maar wist de halve finale met twee doelpunten in de slotfase om te keren. De tegenstander in de finale wordt zondag bepaald. Om 16.00 uur Nederlandse tijd trappen Chelsea en Leeds United op Wembley af voor hun halve finale.
1 uur geledenBOLOGNA (ANP) - AS Roma heeft aan de hand van Donyell Malen gewonnen van Bologna. De ploeg van coach Gian Piero Gasperini won in Bologna met 2-0 dankzij een treffer en een assist van de Nederlandse spits.
2 uur geleden