NAC na zege op PSV onderuit in Deventer
DEVENTER (ANP) - Drie dagen na de verrassende zege in het bekertoernooi op PSV (2-0) heeft NAC Breda in de Keuken Kampioen Divisie een nederlaag moeten incasseren. De ploeg van interim-trainer Willem Weijs ging met 1-0 onderuit bij Go Ahead Eagles. Jeroen Veldmate, de aanvoerder van de thuisclub, maakte een kwartier voor tijd uit een strafschop het doelpunt in de Adelaarshorst.
Go Ahead Eagles is nu al 22 officiële wedstrijden op rij ongeslagen. De ploeg van trainer Jack de Gier verloor in de eerste weken van het seizoen alleen van SC Cambuur (5-0) en FC Eindhoven (2-1). Go Ahead speelde ook al elf keer gelijk en staat daarom in de eerste divisie 'slechts' op de vijfde plaats, zeven punten achter koploper Cambuur.
NAC is met 38 punten, drie minder dan de Eagles, de nummer 6 van de ranglijst. De ploeg uit Breda was nog ongeslagen onder Weijs, de tijdelijke opvolger van Ruud Brood die op de laatste dag van 2019 werd ontslagen.
Meer uit Voetbal
ZEIST (ANP) - Marten de Roon heeft een opvallend rugnummer gekregen voor het WK. De middenvelder draagt het shirt met nummer 3 als hij in actie komt op de mondiale eindronde in de Verenigde Staten, Mexico en Canada. Dat blijkt uit een lijst die de KNVB heeft vrijgegeven.
25 minuten geledenZEIST (ANP) - Het Nederlands elftal is met een fitte selectie begonnen aan de laatste training voor de oefeninterland van woensdagavond tegen Algerije in De Kuip. Bondscoach Ronald Koeman staat met 25 spelers van zijn selectie voor het WK op het veld in Zeist. Alleen Jurriën Timber ontbreekt nog. De verdediger maakte zaterdag na ruim twee maanden blessureleed zijn rentree voor Arsenal in de finale van de Champions League tegen Paris Saint-Germain en sluit donderdag aan.
27 minuten geledenSOUTHAMPTON (ANP/AFP) - Voetbalclub Southampton houdt vast aan de Duitse trainer Tonda Eckert ondanks zijn rol in het spionageschandaal, dat de club een plek kostte in de finale van de play-offs voor promotie naar de Premier League. "Ik vind dat hij een tweede kans verdient en zal hem die geven. Ik steun hem volledig, omdat ik hem een supergetalenteerde coach vind", zegt de Servische clubeigenaar Dragan Šolak in een interview met de BBC.
3 uur geledenCARDIFF (ANP) - Verdediger Derrick Luckassen is op het laatste moment toegevoegd aan de WK-selectie van Ghana. De 30-jarige geboren Amsterdammer was niet opgenomen in de voorselectie, maar is na een blessure vlak voor de deadline opgenomen in de definitieve groep van 26 spelers. Alexander Djiku van Spartak Moskou raakte afgelopen weekend geblesseerd op de training.
5 uur geledenWENEN (ANP) - Tunesië, de derde tegenstander van het Nederlands elftal in de groepsfase van het WK voetbal, heeft in een oefenwedstrijd verloren van Oostenrijk. In het Ernst Happelstadion in Wenen wonnen de Oostenrijkers met 1-0 van de ploeg van bondscoach Sabri Lamouchi.
15 uur geledenDAMMAM (ANP) - Georginio Wijnaldum moet op zoek naar een nieuwe club. Zijn club Al Ettifaq heeft afscheid genomen van de 35-jarige middenvelder.
15 uur geledenISTANBUL (ANP) - Turkije heeft in de voorbereiding op het WK voetbal in de Verenigde Staten, Canada en Mexico gewonnen van Noord-Macedonië. In Istanbul was de ploeg van bondscoach Vincenzo Montella met 4-0 te sterk voor de Macedoniërs.
16 uur geleden