Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

NAC maakt met zege op Twente einde aan reeks nederlagen

NAC maakt met zege op Twente einde aan reeks nederlagen

BREDA (ANP) - NAC heeft door een 2-1-thuisoverwinning op FC Twente weer de weg omhoog gevonden. Door de zege steeg de club naar de negende plek in de Eredivisie. Het was de achtste overwinning van het elftal van Carl Hoefkens dat drie competitieduels op rij had verloren. FC Twente verzuimde in het Rat Verlegh Stadion te profiteren van de misstap van Feyenoord (1-1 bij Willem II) en bleef door de nederlaag op de vijfde plaats staan met 2 punten minder dan de Rotterdammers.

NAC begon veel feller aan het duel dan FC Twente. Dat betaalde zich al snel in de eerste helft uit. NAC kwam na een kwartier op voorsprong door een doelpunt van Adam Kaied. De Zweedse aanvaller schoot na een korte solo fraai raak in de verre hoek. Vijf minuten later maakte de IJslander Elias Ómarsson met een schot via de binnenkant van de paal de 2-0. FC Twente kreeg voor rust mogelijkheden via topscorer Sem Steijn en Michel Vlap, maar kwam in de eerste helft niet tot scoren. Dat lukte Daan Rots met een kopbal in de 77e minuut wel. De club uit Enschede leek tien minuten voor tijd door Ricky van Wolfswinkel op gelijke hoogte te komen, maar het doelpunt werd na ingrijpen van de VAR afgekeurd wegens buitenspel.

De nederlaag was een flinke tegenvaller voor FC Twente, dat afgelopen week ook al door Go Ahead Eagles werd uitgeschakeld in de KNVB-beker. Het elftal van Joseph Oosting speelt donderdag in de Europa League uit tegen het Zweedse Malmö.

Meer uit Voetbal

Verdediger Dest hoopt na WK te vertrekken bij PSV

EINDHOVEN (ANP) - Verdediger Sergiño Dest denkt serieus aan een vertrek bij PSV komende zomer. "Als er een club uit een top 5-competitie komt met een goed plan, dan wil ik mezelf wel uitdagen. Ik vind PSV een geweldige club, maar het gaat mij ook om de Eredivisie. Ik wil naar een lastigere competitie, zodat ik mezelf iedere week kan pushen en meten met de besten", zei de 25-jarige rechtsback in de NOS-podcast Buitenspel.

1 uur geleden
Inter komt terug uit geslagen positie en bereikt bekerfinale

MILAAN (ANP) - Internazionale maakt nog altijd kans om naast de landstitel ook de Italiaanse beker te winnen. Het elftal van trainer Cristian Chivu knokte zich in Milaan tegen Como terug van een achterstand van twee doelpunten. Inter won met 3-2. De eerste ontmoeting was in 0-0 geëindigd.

11 uur geleden
Leicester zakt tien jaar na titel in Engeland naar derde niveau

LEICESTER (ANP/RTR) - Leicester City is dinsdag gedegradeerd naar het derde niveau van het Engelse voetbal. Dat gebeurde tien jaar na hun verrassende titel in de Premier League met de Italiaanse trainer Claudio Ranieri.

11 uur geleden
Duizenden supporters bij huldiging AZ na winst KNVB-beker

ALKMAAR (ANP) - In Alkmaar zijn dinsdag duizenden supporters bijeengekomen voor de huldiging van de spelers en staf van AZ na de winst van de KNVB-beker. Zondag werd NEC in de bekerfinale in De Kuip in Rotterdam met 5-1 verslagen. Het is de vijfde keer in de clubgeschiedenis dat AZ de beker heeft gewonnen.

13 uur geleden
Pulisic kijkt uit naar WK voetbal met 'sterke selectie' VS

LOS ANGELES (ANP/RTR) - Christian Pulisic denkt dat de huidige selectie van de Verenigde Staten de beste is waar hij deel van heeft uitgemaakt. Dat zei de 27-jarige aanvaller van AC Milan tegen persbureau Reuters, een kleine twee maanden voor aanvang van het WK voetbal dat zijn thuisland samen met Mexico en Canada organiseert.

17 uur geleden
Flick wil contract bij Barcelona na behalen landstitel verlengen

BARCELONA (ANP/DPA) - Trainer Hansi Flick staat op het punt zijn contract bij FC Barcelona te verlengen. De 61-jarige Duitser wil dat pas doen nadat zijn club de Spaanse landstitel met succes heeft verdedigd. Dat liet hij dinsdag doorschemeren op een persconferentie, een dag voor de thuiswedstrijd tegen Celta de Vigo in La Liga.

17 uur geleden
Voetbalsters Oranje terug in top tien wereldranglijst

ZÜRICH (ANP) - De voetbalsters van het Nederlands elftal zijn terug in de top tien van de wereldranglijst. Oranje steeg een plek dankzij de overwinning (2-1) en het gelijkspel (1-1) in de WK-kwalificatieduels met Frankrijk van afgelopen week. Daarmee verdreef de ploeg van bondscoach Arjan Veurink Noord-Korea uit de top tien.

22 uur geleden