Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

NAC maakt met zege op Twente einde aan reeks nederlagen

NAC maakt met zege op Twente einde aan reeks nederlagen

BREDA (ANP) - NAC heeft door een 2-1-thuisoverwinning op FC Twente weer de weg omhoog gevonden. Door de zege steeg de club naar de negende plek in de Eredivisie. Het was de achtste overwinning van het elftal van Carl Hoefkens dat drie competitieduels op rij had verloren. FC Twente verzuimde in het Rat Verlegh Stadion te profiteren van de misstap van Feyenoord (1-1 bij Willem II) en bleef door de nederlaag op de vijfde plaats staan met 2 punten minder dan de Rotterdammers.

NAC begon veel feller aan het duel dan FC Twente. Dat betaalde zich al snel in de eerste helft uit. NAC kwam na een kwartier op voorsprong door een doelpunt van Adam Kaied. De Zweedse aanvaller schoot na een korte solo fraai raak in de verre hoek. Vijf minuten later maakte de IJslander Elias Ómarsson met een schot via de binnenkant van de paal de 2-0. FC Twente kreeg voor rust mogelijkheden via topscorer Sem Steijn en Michel Vlap, maar kwam in de eerste helft niet tot scoren. Dat lukte Daan Rots met een kopbal in de 77e minuut wel. De club uit Enschede leek tien minuten voor tijd door Ricky van Wolfswinkel op gelijke hoogte te komen, maar het doelpunt werd na ingrijpen van de VAR afgekeurd wegens buitenspel.

De nederlaag was een flinke tegenvaller voor FC Twente, dat afgelopen week ook al door Go Ahead Eagles werd uitgeschakeld in de KNVB-beker. Het elftal van Joseph Oosting speelt donderdag in de Europa League uit tegen het Zweedse Malmö.

Meer uit Voetbal

Afghaanse voetbalsters mogen ondanks Taliban duels spelen

VANCOUVER (ANP/RTR) - Het Afghaanse vrouwenvoetbalteam mag na een regelwijziging van de FIFA ook zonder toestemming van de Taliban deelnemen aan officiële wedstrijden. Daartoe heeft de wereldvoetbalbond besloten tijdens een vergadering in Vancouver. Volgens de regels van de FIFA had de Afghaanse ploeg hier eigenlijk goedkeuring voor nodig van de nationale voetbalbond, die wordt bestuurd door de Taliban.

4 uur geleden
FIFA verhoogt premies voor WK-deelnemers na kritiek

VANCOUVER (ANP/RTR/DPA) - Landen krijgen meer geld voor hun deelname aan het WK voetbal van komende zomer in de Verenigde Staten, Canada en Mexico. Wereldvoetbalbond FIFA heeft de premies met 15 procent verhoogd. Deelnemende landen, waaronder in ieder geval Duitsland, maakten zich zorgen over de hoge kosten van verblijf in met name de Verenigde Staten.

4 uur geleden
Fortuna Sittard-verdediger Pinto twee wedstrijden geschorst

SITTARD (ANP) - Fortuna Sittard-speler Ivo Pinto is voor twee wedstrijden geschorst na zijn rode kaart tegen sc Heerenveen. De Limburgse club heeft een schikkingsvoorstel van de KNVB van drie duels, waarvan één voorwaardelijk, geaccepteerd.

5 uur geleden
PSG klopt Bayern München in spectaculaire halve finale met 5-4

PARIJS (ANP) - Paris Saint-Germain mag hopen op een nieuwe Champions League-finale. De titelhouder versloeg dinsdag voor eigen publiek de Duitse kampioen Bayern München in een kwalitatief hoogstaande en vermakelijke wedstrijd met 5-4. Volgende week woensdag is de tweede ontmoeting in München.

16 uur geleden
Timber mist eerste halve finale van Arsenal tegen Atlético

MADRID (ANP) - Arsenal-verdediger Jurriën Timber kan woensdag nog niet meedoen in de halve finale van de Champions League tegen Atlético Madrid. De Nederlander is nog niet helemaal hersteld van de enkelblessure die hij eind vorige maand opliep.

17 uur geleden
Paris Saint-Germain start met van blessure herstelde Vitinha

PARIJS (ANP/AFP) - Paris Saint-Germain begint de thuiswedstrijd tegen Bayern München in de halve finale van de Champions League met Vitinha in het basiselftal. De Portugese middenvelder is op tijd hersteld van een blessure aan zijn hiel, die hij vorige week zondag opliep in de ontmoeting met Olympique Lyon in de Franse competitie.

18 uur geleden
Brighton & Hove Albion bouwt apart stadion voor vrouwenteam

BRIGHTON (ANP) - Brighton & Hove Albion gaat een apart stadion bouwen voor het vrouwenteam. Dat meldt de Engelse voetbalclub dinsdag op de eigen site. Het stadion moet een minimale capaciteit van 10.000 zitplaatsen krijgen en komt naast het American Express Stadium te staan, dat ruim 31.000 zitplaatsen telt. De club hoopt dat het vrouwenteam, op dit moment zesde in de Women's Super League, uiterlijk in 2030 in het stadion kan spelen.

22 uur geleden