Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

NAC maakt met zege op Twente einde aan reeks nederlagen

NAC maakt met zege op Twente einde aan reeks nederlagen

BREDA (ANP) - NAC heeft door een 2-1-thuisoverwinning op FC Twente weer de weg omhoog gevonden. Door de zege steeg de club naar de negende plek in de Eredivisie. Het was de achtste overwinning van het elftal van Carl Hoefkens dat drie competitieduels op rij had verloren. FC Twente verzuimde in het Rat Verlegh Stadion te profiteren van de misstap van Feyenoord (1-1 bij Willem II) en bleef door de nederlaag op de vijfde plaats staan met 2 punten minder dan de Rotterdammers.

NAC begon veel feller aan het duel dan FC Twente. Dat betaalde zich al snel in de eerste helft uit. NAC kwam na een kwartier op voorsprong door een doelpunt van Adam Kaied. De Zweedse aanvaller schoot na een korte solo fraai raak in de verre hoek. Vijf minuten later maakte de IJslander Elias Ómarsson met een schot via de binnenkant van de paal de 2-0. FC Twente kreeg voor rust mogelijkheden via topscorer Sem Steijn en Michel Vlap, maar kwam in de eerste helft niet tot scoren. Dat lukte Daan Rots met een kopbal in de 77e minuut wel. De club uit Enschede leek tien minuten voor tijd door Ricky van Wolfswinkel op gelijke hoogte te komen, maar het doelpunt werd na ingrijpen van de VAR afgekeurd wegens buitenspel.

De nederlaag was een flinke tegenvaller voor FC Twente, dat afgelopen week ook al door Go Ahead Eagles werd uitgeschakeld in de KNVB-beker. Het elftal van Joseph Oosting speelt donderdag in de Europa League uit tegen het Zweedse Malmö.

Meer uit Voetbal

Twee duels schorsing voor Napoli-trainer Conte na rood in topper

NAPELS (ANP/AFP) - Trainer Antonio Conte van Napoli heeft een schorsing van twee duels gekregen na zijn rode kaart in de topper tegen koploper Internazionale. De 56-jarige coach werd zondag tijdens het gelijkspel (2-2) halverwege de tweede helft weggestuurd voor het beledigen van de officials.

7 minuten geleden
Barcelona-aanvoerder De Jong voor één wedstrijd geschorst na rood

BARCELONA (ANP) - Frenkie de Jong is voor één wedstrijd geschorst na zijn rode kaart in de gewonnen finale om de Spaanse Supercup tegen Real Madrid (3-2). De middenvelder van FC Barcelona mist door de schorsing het duel uit de achtste finales van de Copa del Rey met Racing Santander.

32 minuten geleden
Coach Bosz zwijgt nog over zijn toekomst bij PSV

EINDHOVEN (ANP) - Peter Bosz is er voor zichzelf al uit, maar de trainer van PSV weigerde dinsdag helderheid te verschaffen over zijn toekomst bij de club. "Het is een repeterend verhaal. Als er nieuws is, dan melden we het. Zover is het nog niet", zei de coach tijdens een persmoment in aanloop naar de bekerwedstrijd op woensdag tegen FC Den Bosch.

6 uur geleden
PSV neemt doelman Kovar definitief over van Bayer Leverkusen

EINDHOVEN (ANP) - PSV heeft doelman Matej Kovar definitief overgenomen van Bayer Leverkusen. De 25-jarige Tsjechische international speelt sinds de zomer al op huurbasis bij de koploper uit Eindhoven en de huur is omgezet in een koop, meldt de Eredivisieclub. Kovar tekent een contract dat hem voor 4,5 jaar bindt aan PSV.

9 uur geleden
Juventus boekt ook ruime overwinning op Cremonese

TURIJN (ANP) - Juventus heeft in de Italiaanse voetbalcompetitie voor de tweede keer op rij een ruime zege behaald. Zes dagen na de zege van 3-0 bij Sassuolo versloeg het elftal van coach Luciano Spalletti Cremonese met 5-0.

21 uur geleden
Slot bereikt met Liverpool vierde ronde FA Cup, Frimpong scoort

LIVERPOOL (ANP) - Liverpool is in de FA Cup doorgedrongen tot de vierde ronde. Het elftal van trainer Arne Slot won in eigen stadion met 4-1 van Barnsley, dat in Engeland uitkomt op het derde niveau.

21 uur geleden
Botman verlengt contract bij Newcastle United tot 2030

NEWCASTLE (ANP) - Sven Botman heeft op zijn verjaardag bijgetekend tot 2030 bij Newcastle United. De 26-jarige Nederlandse verdediger speelt sinds 2022 voor de Engelse voetbalclub, nadat hij voor 37 miljoen euro was overgekomen van het Franse Lille. Zijn vorige contract liep tot 2027.

1 dag geleden