Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

NAC laat topscorer Seuntjens per direct naar Japan gaan

NAC laat topscorer Seuntjens per direct naar Japan gaan

BREDA (ANP) - NAC Breda heeft afscheid genomen van Ralf Seuntjens. De 32-jarige aanvaller, clubtopscorer in de Keuken Kampioen Divisie met twaalf doelpunten, verhuist per direct naar Japan. Seuntjens gaat voetballen voor FC Imabari, dat uitkomt op het derde niveau.

"NAC is, was en blijft voor mij een thuishaven en Breda blijft mijn thuisstad", zegt Seuntjens, die vorig jaar transfervrij overkwam van De Graafschap. "Ondanks de korte periode vond ik het prachtig om eindelijk voor NAC te spelen, een droom die uitkwam. Ik ga de supporters van NAC ontzettend missen, maar ben tevens erg dankbaar dat ook zij mij dit avontuur gunnen en blij voor mij zijn."

Seuntjens lag tot de zomer van 2023 vast in Breda. NAC, dat op de achtste plaats staat en graag wil meedoen aan de play-offs om promotie naar de Eredivisie, ontvangt daarom een transfersom. "Het vertrek van Ralf is natuurlijk een aderlating voor ons. Niet alleen qua speler, maar ook als mens", zegt trainer Edwin de Graaf. "Aan de andere kant is dit voor hem natuurlijk een unieke kans in de herfst van zijn carrière."

Seuntjens speelde eerder voor RBC, FC Den Bosch, Telstar, VVV-Venlo en De Graafschap. De Brabander wilde graag nog eens een avontuur in het buitenland aangaan.

Meer uit Voetbal

Ajax in ieder geval tot winterstop zonder spits Weghorst

AMSTERDAM (ANP) - Ajax moet het zeker tot de winterstop doen zonder spits Wout Weghorst. De 33-jarige international van het Nederlands elftal heeft zaterdag in het uitduel met Fortuna Sittard "forse schade" aan zijn enkelbanden opgelopen, melden de Amsterdammers. Weghorst werd al buiten de selectie gelaten voor het Champions League-duel met Qarabag FK van woensdag.

23 minuten geleden
Iran en Egypte maken bezwaar tegen Pride-wedstrijd op WK voetbal

TEHERAN (ANP/DPA) - Iran en Egypte zijn er niet van gediend dat hun onderlinge duel op het WK voetbal volgend jaar in het teken staat van de lhbtqi+-gemeenschap. Volgens Iraanse media hebben de landen daartegen een protest ingediend.

35 minuten geleden
Paris Saint-Germain mist zieke Dembélé tegen Athletic

PARIJS (ANP/RTR) - Paris Saint-Germain neemt het woensdag in de Champions League tegen Athletic op zonder Ousmane Dembélé. De winnaar van de Gouden Schoen is sinds maandag ziek, zo meldt de Franse topclub. PSG staat tweede in de rangschikking met 12 punten uit vijf duels. Athletic staat 27e.

42 minuten geleden
Müller blijft na missen Amerikaanse voetbaltitel bij Vancouver

VANCOUVER (ANP/DPA) - Thomas Müller voetbalt ook komend seizoen bij Vancouver Whitecaps. De Canadese club, die zaterdag de finale om de titel in de Major League Soccer (MLS) verloor van Inter Miami, meldt dat het de optie in het contract van de Duitse aanvaller heeft gelicht.

1 uur geleden
Gakpo 'enkele weken' niet beschikbaar bij Liverpool

MILAAN (ANP) - Trainer Arne Slot van Liverpool kan de komende weken geen beroep doen op Cody Gakpo. De Oranje-international kampt met een blessure. Dat meldde Slot een dag voor de uitwedstrijd in de Champions League bij Internazionale. Gakpo reisde niet mee met de ploeg naar Milaan.

13 uur geleden
Twee drinkpauzes bij alle wedstrijden van het WK voetbal 2026

ZÜRICH (ANP) - Alle wedstrijden tijdens het WK voetbal van volgend jaar worden twee keer onderbroken voor drinkpauzes. Dat maakte wereldvoetbalbond FIFA maandag bekend. De pauzes duren drie minuten en vinden in elke helft na 22 minuten plaats.

16 uur geleden
Salah niet in selectie Liverpool voor CL-duel met Internazionale

LIVERPOOL (ANP) - Vedette Mohamed Salah ontbreekt in de selectie van Liverpool voor het duel met Internazionale in de Champions League. De 33-jarige Egyptenaar had kritiek geuit op trainer Arne Slot en de club nadat hij bij de afgelopen wedstrijden op de reservebank moest zitten. Ook Cody Gakpo ontbreekt in de selectie van Liverpool.

19 uur geleden