NAC laat topscorer Seuntjens per direct naar Japan gaan
BREDA (ANP) - NAC Breda heeft afscheid genomen van Ralf Seuntjens. De 32-jarige aanvaller, clubtopscorer in de Keuken Kampioen Divisie met twaalf doelpunten, verhuist per direct naar Japan. Seuntjens gaat voetballen voor FC Imabari, dat uitkomt op het derde niveau.
"NAC is, was en blijft voor mij een thuishaven en Breda blijft mijn thuisstad", zegt Seuntjens, die vorig jaar transfervrij overkwam van De Graafschap. "Ondanks de korte periode vond ik het prachtig om eindelijk voor NAC te spelen, een droom die uitkwam. Ik ga de supporters van NAC ontzettend missen, maar ben tevens erg dankbaar dat ook zij mij dit avontuur gunnen en blij voor mij zijn."
Seuntjens lag tot de zomer van 2023 vast in Breda. NAC, dat op de achtste plaats staat en graag wil meedoen aan de play-offs om promotie naar de Eredivisie, ontvangt daarom een transfersom. "Het vertrek van Ralf is natuurlijk een aderlating voor ons. Niet alleen qua speler, maar ook als mens", zegt trainer Edwin de Graaf. "Aan de andere kant is dit voor hem natuurlijk een unieke kans in de herfst van zijn carrière."
Seuntjens speelde eerder voor RBC, FC Den Bosch, Telstar, VVV-Venlo en De Graafschap. De Brabander wilde graag nog eens een avontuur in het buitenland aangaan.
Meer uit Voetbal
BREDA (ANP) - Trainer Carl Hoefkens van NAC Breda voelde zich na de nederlaag tegen Ajax (0-2) niet lekker en heeft zich in een ziekenhuis laten controleren. Volgens zijn club maakte de 47-jarige Belg het inmiddels goed. NAC geeft vanwege de privacywetgeving verder geen commentaar.
2 uur geledenMADRID (ANP) - Atlético Madrid heeft de competitiewedstrijd voorafgaand aan de halve finale tegen Arsenal in de Champions League gewonnen. In het Metropolitano versloeg de ploeg van coach Diego Simeone Athletic Club uit Bilbao met 3-2.
11 uur geledenENSCHEDE (ANP) - NEC heeft verzuimd afstand te nemen van FC Twente in de strijd om de derde plaats in de Eredivisie, die recht geeft op het spelen van voorronden van de Champions League. In Enschede eindigde het duel tussen beide clubs in een 1-1-gelijkspel door treffers van Sondre Ørjasaeter voor de thuisploeg en Bryan Linssen voor de club uit Nijmegen.
11 uur geledenBREDA (ANP) - Mika Godts heeft Ajax aan een uitzege op NAC Breda geholpen. De linksbuiten had met een wonderschoon doelpunt en een assist bij de openingstreffer een groot aandeel in een broodnodige zege voor de Amsterdammers (0-2) in de race voor een Europees ticket voor volgend seizoen.
12 uur geledenANGERS (ANP) - Paris Saint-Germain gaat met vertrouwen naar de halve finale van de Champions League tegen Bayern München. De koploper in de Franse competitie won bij Angers SCO met 3-0.
13 uur geledenHEERENVEEN (ANP) - Sc Heerenveen heeft in de strijd om de play-offs voor Europees voetbal afstand genomen van concurrenten FC Groningen en Sparta. De Friezen van coach Robin Veldman wonnen in het eigen Abe Lenstra Stadion met 2-1 van Fortuna Sittard.
14 uur geledenLONDEN (ANP) - Arsenal heeft de koppositie weer overgenomen in de Engelse competitie met een 1-0-thuiszege op Newcastle United. Met nog vier wedstrijden te spelen hebben de Londenaren 73 punten (doelsaldo +38). Nummer 2 Manchester City heeft 70 punten (doelsaldo +37) en komt nog vijf keer in actie. Newcastle blijft door de nederlaag veertiende.
14 uur geleden