NAC gunt fans kort moment met spelers na promotie Eredivisie
BREDA (ANP) - Als NAC Breda zondagavond ten koste van NEC promoveert naar de Eredivisie, dan volgt er vanwege corona geen officiële huldiging. NAC heeft in overleg met de gemeente Breda wel besloten dat de supporters de gelegenheid krijgen om hun spelers kort toe te juichen. De club communiceert later hoe dit kan gebeuren.
NAC benadrukt op de eigen website dat er forse straffen staan op wanordelijkheden rond het stadion. De club roept de fans op met respect om te gaan met ordehandhavers. NAC laat 2500 fans toe in het stadion.
Sponsors van NAC hebben besloten om de voetballers met een premie nog meer te motiveren. Bij een zege op NEC en promotie naar de Eredivisie mogen de spelers 100.000 euro verdelen.
NAC degradeerde in 2019 uit de Eredivisie. NEC speelt sinds 2017 in de eerste divisie.
Meer uit Voetbal
LONDEN (ANP) - Arsenal heeft in de Premier League een moeizame zege geboekt op Everton. In het Emirates Stadium in Londen werd het 2-0 dankzij twee doelpunten in de slotfase.
37 minuten geledenEINDHOVEN (ANP) - PSV heeft voor de tweede keer deze maand van NEC verloren. Na de nederlaag van 3-2 in Nijmegen in de halve finale van de KNVB-beker, ging het voor de koploper ook mis in de competitie. NEC won in het Philips Stadion in Eindhoven opnieuw met 3-2.
41 minuten geledenLORIENT (ANP) - RC Lens heeft in de Franse voetbalcompetitie de kans op de koppositie laten liggen. FC Lorient was met 2-1 te sterk voor de nummer 2, die 1 punt minder heeft dan Paris Saint-Germain. Het elftal van trainer Luis Enrique komt dit weekend niet in actie.
2 uur geledenVOLENDAM (ANP) - Fortuna Sittard heeft bij FC Volendam de tiende overwinning van het seizoen behaald. De ploeg van coach Danny Buijs won met 2-1 door treffers van Paul Gladon en Dimitrios Limnios. Robert Mühren scoorde nog voor de thuisploeg.
3 uur geledenDOETINCHEM (ANP) - De Graafschap is in de eerste divisie naar de derde plaats gestegen. De Doetinchemmers wonnen voor eigen publiek met 2-1 van FC Dordrecht en passeerden daardoor Jong PSV en Willem II.
3 uur geledenMADRID (ANP) - Atlético Madrid heeft in de Spaanse voetbalcompetitie de derde plaats van Villarreal overgenomen. Het elftal van trainer Diego Simeone boekte zaterdag een kleine zege op Getafe: 1-0.
3 uur geledenEINDHOVEN (ANP) - Joey Veerman doet zaterdag niet mee in de thuiswedstrijd van PSV tegen NEC. De Volendamse middenvelder is niet helemaal fit en ontbreekt in de selectie van trainer Peter Bosz.
3 uur geleden