Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

NAC - Cambuur paar dagen later wegens besmettingen NAC

NAC - Cambuur paar dagen later wegens besmettingen NAC

BREDA (ANP) - Het duel in de eerste divisie tussen NAC Breda en SC Cambuur is wegens coronabesmettingen bij de Bredase club verplaatst van vrijdag naar volgende week dinsdag. De KNVB heeft het beide clubs overeenstemming bereikt over de nieuwe datum: 20 oktober, 18.45 uur.

Bij NAC werden vorige week coronabesmettingen geconstateerd, waarna de staf en selectie in thuisquarantaine zijn gegaan. Afgelopen maandag leverden de coronatesten opnieuw een aantal positieve uitslagen op en daarom adviseerde de GGD om de trainingen nog niet te hervatten.

Woensdag vinden er opnieuw testen plaats en de uitslagen zijn donderdag bekend. "Mocht donderdag blijken dat de staf en selectie opnieuw in quarantaine moeten, dan kan de wedstrijd sowieso nog niet op vrijdag worden gespeeld. Vandaar dat in gezamenlijk overleg besloten is om de wedstrijd uit te stellen en zo tijdig alle betrokkenen duidelijkheid te verschaffen", aldus de KNVB.

Vorige week werd al de uitwedstrijd van NAC tegen De Graafschap uitgesteld.

Meer uit Voetbal

FIFA maakt schorsing Prestianni om racisme wereldwijd

ZÜRICH (ANP/RTR) - De FIFA heeft de Europese schorsing van de Argentijnse voetballer Gianluca Prestianni uitgebreid naar een wereldwijde. De international dreigt hierdoor de eerste twee wedstrijden van zijn land op het komende WK te missen.

29 minuten geleden
FIFA-baas Infantino noemt peperdure WK-tickets 'marktconform'

BEVERLY HILLS (ANP/AFP) - Voorzitter Gianni Infantino van wereldbond FIFA rechtvaardigt de torenhoge prijzen voor toegangskaarten bij het komende WK voetbal in de Verenigde Staten, Canada en Mexico. "We moeten naar de markt kijken en we bevinden ons in een wereld waarin de entertainmentmarkt zich het meest heeft ontwikkeld. Dus moeten we marktconforme tarieven hanteren", zei de FIFA-baas bij een conferentie in Beverly Hills.

5 uur geleden
Arsenal bereikt finale Champions League door zege op Atlético

LONDEN (ANP) - Arsenal heeft voor de tweede keer in de clubhistorie de finale van de Champions League bereikt. De ploeg van coach Mikel Arteta won in het eigen Emirates Stadium in Londen met 1-0 van Atlético Madrid dankzij een doelpunt van Bukayo Saka. Dat was voldoende na de 1-1 vorige week in Madrid.

16 uur geleden
International Simons geopereerd aan rechterknie

LONDEN (ANP) - Voetballer Xavi Simons is dinsdag geopereerd aan zijn rechterknie. De 23-jarige international en zijn club Tottenham Hotspur meldden de operatie via social media met een foto van Simons in een ziekenhuisbed.

18 uur geleden
Willem II wint eerste duel met RKC Waalwijk in play-offs met 1-0

WAALWIJK (ANP) - Willem II heeft het eerste duel met RKC Waalwijk in de tweede ronde van de play-offs om promotie/degradatie gewonnen. In Waalwijk versloeg de ploeg van trainer John Stegeman RKC met 1-0. De returnwedstrijd is zaterdag (16.30 uur) in Tilburg.

19 uur geleden
NAC Breda accepteert uitspraak en ziet af van verdere procedures

BREDA (ANP) - NAC Breda legt zich neer bij de rechterlijke uitspraak in het kort geding tegen de KNVB. De Brabantse Eredivisieclub stapte naar de rechter omdat ze het niet eens was met het besluit van de KNVB om het duel met Go Ahead Eagles niet over te spelen. De rechter bepaalde dat de wedstrijd niet over hoeft.

20 uur geleden
Bayern-coach Kompany op zijn hoede voor jong PSG

MÜNCHEN (ANP/DPA) - Trainer Vincent Kompany van Bayern München is klaar voor het tweede duel met Paris Saint-Germain in de Champions League. De coach zei wel op zijn hoede te zijn voor het jonge elftal van trainer Luis Enrique, dat de eerste spectaculaire wedstrijd in Parijs met 5-4 won.

21 uur geleden