Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

NAC Breda wint met tien man van NEC in tijdelijk gestaakt duel

NAC Breda wint met tien man van NEC in tijdelijk gestaakt duel

BREDA (ANP) - NAC Breda heeft met tien man een nipte zege geboekt op NEC: 1-0. De Tsjech Dominik Janosek maakte in de 82e minuut het winnende doelpunt uit een vrije trap. De wedstrijd was kort daarvoor tijdelijk gestaakt omdat er voorwerpen op het veld waren gegooid. Een kwartier later werd het duel hervat door scheidsrechter Ingmar Oostrom, die zou zijn bekogeld met een muntje.

De Brabanders eindigden het duel voor eigen publiek met een man minder. De Portugees Saná Fernandes kreeg in de 69e minuut rood voor een harde overtreding. Kort daarna werd ook keeperstrainer Gabor Babos weggestuurd met twee keer geel, wegens commentaar op de leiding.

Kort na de rode kaarten en het stilleggen van het duel mocht Janosek aanleggen op de rand van het zestienmetergebied. Hij krulde de bal over de muur heen en zag de bal via de binnenkant van de paal in het doel van NEC verdwijnen. Voor Janosek, vorig seizoen goed voor elf goals in de eerste divisie, was het zijn tweede doelpunt van het seizoen.

NAC trad aan zonder Matthew Garbett en Fredrik Oldrup Jensen, die disciplinair geschorst waren. "Het is vooral gedrag, om niet alles in het werk te stellen om het team te helpen", zei trainer Carl Hoefkens voor de aftrap voor de camera van ESPN.

Voor NAC was het de derde zege van het seizoen. Eerder werden Ajax (2-1) en Fortuna Sittard (1-0) verslagen.

Meer uit Voetbal

International Timber mist ook thuisduel Arsenal met Burnley

LONDEN (ANP) - Jurriën Timber kan maandag nog niet meespelen in de thuiswedstrijd van Arsenal tegen Burnley. Dat vertelde trainer Mikel Arteta, die wel vooruitgang ziet bij de sinds halverwege maart aan zijn enkel geblesseerde Oranje-international.

3 uur geleden
Slot weet vrijwel zeker dat hij trainer van Liverpool mag blijven

LIVERPOOL (ANP/AFP) - Arne Slot gaat er niet van uit dat de leiding van Liverpool deze zomer afscheid van hem neemt. "Ik heb alle reden om te geloven dat ik volgend seizoen de manager van Liverpool zal zijn," zei de Nederlander donderdag op een persconferentie waarin hij vooruitkeek op de voorlaatste competitiewedstrijd van vrijdag bij Aston Villa.

4 uur geleden
PEC-aanvoerder Thomas opgenomen in WK-selectie Nieuw-Zeeland

WELLINGTON (ANP) - Aanvoerder Ryan Thomas van PEC Zwolle is opgenomen in de WK-selectie van Nieuw-Zeeland. Dat meldt de voetbalbond van dat land op Instagram.

5 uur geleden
Messi komt met twee doelpunten en assist in vorm voor WK

CINCINNATI (ANP/DPA) - Lionel Messi lijkt op tijd in vorm voor het komende WK. De 38-jarige Argentijn maakte voor zijn club Inter Miami twee doelpunten in de met 5-3 gewonnen wedstrijd tegen FC Cincinnati en gaf ook een assist.

5 uur geleden
Schreuder na vijf maanden ontslagen bij Saudische club Al-Diriyah

DIRIYAH (ANP) - Alfred Schreuder is na vijf maanden ontslagen bij de Saudische voetbalclub Al-Diriyah. De 53-jarige Nederlander wordt verantwoordelijk gehouden voor de matige prestaties. Al-Diriyah speelt op het tweede niveau en lijkt niet te promoveren.

6 uur geleden
Deportivo Alavés wint van kampioen FC Barcelona

VITORIA-GASTEIZ (ANP) - Het tegen degradatie vechtende Deportivo Alavés heeft tegen landskampioen FC Barcelona 3 punten gepakt. De wedstrijd in Vitoria-Gasteiz eindigde in 1-0 voor de thuisploeg.

16 uur geleden
Internazionale wint na titel in Serie A ook Coppa Italia

ROME (ANP) - Internazionale heeft voor de tiende keer de Coppa Italia gewonnen. De club uit Milaan, die ook al landskampioen is geworden, was in de finale in Rome met 2-0 te sterk voor Lazio. Denzel Dumfries was goed voor een assist.

16 uur geleden