Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

NAC Breda wint met tien man van NEC in tijdelijk gestaakt duel

NAC Breda wint met tien man van NEC in tijdelijk gestaakt duel

BREDA (ANP) - NAC Breda heeft met tien man een nipte zege geboekt op NEC: 1-0. De Tsjech Dominik Janosek maakte in de 82e minuut het winnende doelpunt uit een vrije trap. De wedstrijd was kort daarvoor tijdelijk gestaakt omdat er voorwerpen op het veld waren gegooid. Een kwartier later werd het duel hervat door scheidsrechter Ingmar Oostrom, die zou zijn bekogeld met een muntje.

De Brabanders eindigden het duel voor eigen publiek met een man minder. De Portugees Saná Fernandes kreeg in de 69e minuut rood voor een harde overtreding. Kort daarna werd ook keeperstrainer Gabor Babos weggestuurd met twee keer geel, wegens commentaar op de leiding.

Kort na de rode kaarten en het stilleggen van het duel mocht Janosek aanleggen op de rand van het zestienmetergebied. Hij krulde de bal over de muur heen en zag de bal via de binnenkant van de paal in het doel van NEC verdwijnen. Voor Janosek, vorig seizoen goed voor elf goals in de eerste divisie, was het zijn tweede doelpunt van het seizoen.

NAC trad aan zonder Matthew Garbett en Fredrik Oldrup Jensen, die disciplinair geschorst waren. "Het is vooral gedrag, om niet alles in het werk te stellen om het team te helpen", zei trainer Carl Hoefkens voor de aftrap voor de camera van ESPN.

Voor NAC was het de derde zege van het seizoen. Eerder werden Ajax (2-1) en Fortuna Sittard (1-0) verslagen.

Meer uit Voetbal

FIFA wil prijzengeld voor WK 2026 verder verhogen

ZÜRICH (ANP/RTR) - Wereldvoetbalbond FIFA is van plan het prijzengeld voor het komende WK voetbal verder te verhogen. Er ligt een voorstel dat dinsdag moet worden goedgekeurd op een congres in Vancouver.

6 uur geleden
Koploper Internazionale verspeelt punten in titelstrijd Serie A

TURIJN (ANP) - Internazionale heeft op weg naar de 21e landstitel punten verspeeld. De club uit Milaan gaf in Turijn een voorsprong van 2-0 tegen Torino uit handen en liet de thuisploeg terugkomen tot 2-2. Inter blijft ondanks het gelijkspel de koploper in de Serie A met nog altijd een comfortabele voorsprong van 10 punten op nummer 2 Napoli. Er zijn nog vier speelronden te gaan in Italië.

9 uur geleden
Voetbalsters PSV steviger aan kop na zege in Heerenveen

HEERENVEEN (ANP) - De voetbalsters van PSV hebben met een zege bij Heerenveen de koppositie in de Eredivisie verstevigd. De club uit Eindhoven won in Friesland met 1-0 door een doelpunt van Renate Jansen in de tweede helft.

10 uur geleden
Voetbalsters Arsenal verslaan Olympique Lyon in Champions League

LONDEN (ANP) - De voetbalsters van Arsenal hebben de eerste wedstrijd in de halve finale van de Champions League gewonnen van Olympique Lyon. In Londen versloeg de titelhouder van coach Renée Slegers de Franse ploeg met 2-1. De returnwedstrijd is zaterdag 2 mei in Frankrijk.

11 uur geleden
Vitesse stelt 'oude bekende' De Wit aan als algemeen directeur

ARNHEM (ANP) - Vitesse heeft Joost de Wit aangesteld als tijdelijk algemeen directeur. Hij neemt de werkzaamheden over van Ben Mansvelder, die door ziekte afwezig is. De club uit Arnhem zegt in een persbericht voor een ervaren bestuurder te hebben gekozen met uitgebreide kennis van de club en het betaald voetbal. De 62-jarige De Wit was van 2013 tot en met 2019 ook al algemeen directeur van Vitesse.

11 uur geleden
Chelsea bereikt finale FA Cup en houdt kans op een prijs levend

LONDEN (ANP) - Chelsea heeft ten koste van Leeds United de finale van de FA Cup bereikt. De ploeg van interim-trainer Calum McFarlane was op Wembley met 1-0 te sterk en houdt de kans op een prijs dit seizoen levend. De Argentijnse middenvelder Enzo Fernández maakte het enige doelpunt van de wedstrijd.

11 uur geleden
Fans Heracles gooien vuurwerk op veld, duel met Volendam gestaakt

ALMELO (ANP) - De wedstrijd tussen Heracles Almelo en FC Volendam is zondag in de slotfase tijdelijk gestaakt. Dat gebeurde nadat supporters van Heracles stukken vuurwerk op het veld gooiden. Heracles staat met 2-0 achter en degradeert bij een nederlaag naar de eerste divisie.

12 uur geleden