Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

NAC Breda vervangt assistent-trainer Molhoek door Güvenç

NAC Breda vervangt assistent-trainer Molhoek door Güvenç

BREDA (ANP) - NAC Breda heeft afscheid genomen van assistent-trainer Rogier Molhoek en Serdal Güvenç gelijk aangesteld als zijn vervanger. Daarmee is de staf rond de nieuwe hoofdtrainer Carl Hoefkens helemaal rond, meldt de naar de Eredivisie gepromoveerde club.

"We hebben na de winter een aantal gesprekken met Rogier gevoerd en zijn tot de conclusie gekomen dat we zijn aflopend contract niet verlengen", licht technisch directeur Peter Maas toe via de clubwebsite. "De focus van Serdal zal liggen op de individuele aandacht van spelers. Daarnaast is hij een echte verbinder in de groep." Güvenç komt over van de beloften van het Belgische STVV.

De Belg Hoefkens werd begin deze maand aangesteld als opvolger van Jean-Paul van Gastel, die assistent wordt bij de Turkse topclub Besiktas. Onder Van Gastel promoveerde NAC naar de Eredivisie door Excelsior te verslaan in de finale van de play-offs.

Meer uit Voetbal

Reuters: voldoende steun Infantino om voorzitter FIFA te blijven

ZÜRICH (ANP/RTR) - Gianni Infantino kan rekenen op voldoende stemmen om voorzitter van wereldvoetbalbond FIFA te blijven. Tegenstanders overwegen nu hun strategie te wijzigen om zijn macht in te perken. Dat meldt persbureau Reuters op basis van diverse bronnen.

59 minuten geleden
Kostić vervangt bij PSV geschorste Mauro, ook basisplaats Wanner

EINDHOVEN (ANP) - Filip Kostić neemt in de Champions League-wedstrijd van PSV tegen Sjachtar Donetsk de plaats in van de geschorste Mauro Júnior. De 33-jarige Serviër speelt vanaf 18.45 uur in het Philips Stadion als linkervleugelverdediger.

1 uur geleden
AZ mist middenvelder Smit ook in thuiswedstrijd tegen Willem II

ALKMAAR (ANP) - Koploper AZ kan vrijdag in de thuiswedstrijd tegen Willem II nog niet beschikken over Kees Smit. De 20-jarige middenvelder is nog niet hersteld van een lichte blessure, meldt de Alkmaarse club.

2 uur geleden
Voorzitter Marokkaanse voetbalbond: WK-finale in buurt Casablanca

RABAT (ANP/RTR) - De finale van het wereldkampioenschap voetbal is in 2030 in de buurt van de Marokkaanse stad Casablanca. Dat meldt het Spaanse persbureau EFE op basis van uitspraken van de voorzitter van de Marokkaanse voetbalbond.

3 uur geleden
Ziyech vervolgt voetballoopbaan bij Braziliaanse club Botafogo

RIO DE JANEIRO (ANP) - Hakim Ziyech zet zijn voetballoopbaan voort in Brazilië. De 33-jarige Marokkaanse middenvelder bereikte donderdag een akkoord met Botafogo over een contract tot het einde van 2028.

3 uur geleden
Ook Franse voetbalbond trekt openlijk steun voor Infantino in

PARIJS (ANP) - Ook de Franse voetbalbond (FFF) heeft openlijk het vertrouwen in FIFA-baas Gianni Infantino opgezegd. De FFF trekt de steun in voor de herverkiezing van Infantino als voorzitter van de mondiale bond. Dat besluit is donderdag genomen tijdens een bijeenkomst van het dagelijks bestuur onder leiding van bondsvoorzitter Philippe Diallo.

4 uur geleden
Pochettino claimt titel uit 2016/2017 voor Spurs na straf Chelsea

LONDEN (ANP) - Voetbaltrainer Mauricio Pochettino vindt dat Chelsea de titel in de Premier League van het seizoen 2016/2017 moet worden afgenomen. Tottenham Hotspur, de nummer twee in die jaargang, moet vervolgens de titel worden toegekend. De huidige bondscoach van de Verenigde Staten was in het bewuste seizoen de coach van de Spurs.

5 uur geleden