NAC Breda vervangt assistent-trainer Molhoek door Güvenç
BREDA (ANP) - NAC Breda heeft afscheid genomen van assistent-trainer Rogier Molhoek en Serdal Güvenç gelijk aangesteld als zijn vervanger. Daarmee is de staf rond de nieuwe hoofdtrainer Carl Hoefkens helemaal rond, meldt de naar de Eredivisie gepromoveerde club.
"We hebben na de winter een aantal gesprekken met Rogier gevoerd en zijn tot de conclusie gekomen dat we zijn aflopend contract niet verlengen", licht technisch directeur Peter Maas toe via de clubwebsite. "De focus van Serdal zal liggen op de individuele aandacht van spelers. Daarnaast is hij een echte verbinder in de groep." Güvenç komt over van de beloften van het Belgische STVV.
De Belg Hoefkens werd begin deze maand aangesteld als opvolger van Jean-Paul van Gastel, die assistent wordt bij de Turkse topclub Besiktas. Onder Van Gastel promoveerde NAC naar de Eredivisie door Excelsior te verslaan in de finale van de play-offs.
Meer uit Voetbal
WILLEMSTAD (ANP) - Curaçao heeft in de aanloop naar het WK voetbal in de Verenigde Staten, Canada en Mexico zijn uitzwaaiduel in Willemstad met 4-0 gewonnen van Aruba. Voor Curaçao was het de laatste oefenwedstrijd voordat het team aan het WK begint. Alle doelpunten vielen in de tweede helft.
41 minuten geledenEAST HARTFORD (ANP) - Kaapverdië heeft in de aanloop naar het WK voetbal in de Verenigde Staten, Canada en Mexico een oefenduel met 3-0 gewonnen van Bermuda. Voor Kaapverdië was het de laatste oefenwedstrijd voordat het team aan het WK begint.
4 uur geledenCHICAGO (ANP) - Duitsland heeft de laatste oefenwedstrijd in de aanloop naar het WK voetbal gewonnen van de Verenigde Staten. In Chicago was de ploeg van bondscoach Julian Nagelsmann met 2-1 te sterk voor het team van Mauricio Pochettino.
6 uur geledenOEIRAS (ANP) - Portugal heeft een oefenwedstrijd voorafgaand aan het WK voetbal in de Verenigde Staten, Canada en Mexico gewonnen. In het Estádio Nacional in Oeiras versloeg de ploeg van bondscoach Roberto Martínez Chili met 2-1.
6 uur geledenMEXICO-STAD (ANP/AFP/RTR) - Het Iraanse voetbalelftal moet voor WK-wedstrijden die in de VS gespeeld worden nog dezelfde dag in- en uitreizen. Dat zegt de Iraanse ambassadeur in Mexico voorafgaand aan het WK. "We kunnen inreizen in de ochtend en moeten nog dezelfde dag vertrekken", aldus de ambassadeur tegen journalisten.
7 uur geledenBRUSSEL (ANP) - Het voetbalelftal van Tunesië, een van de WK-tegenstanders van Oranje, is hard onderuitgegaan in de laatste oefenwedstrijd in aanloop naar het toernooi. In het Koning Boudewijnstadion in Brussel was België met 5-0 te sterk voor Tunesië, dat het laatste halfuur met tien man speelde.
11 uur geledenZÜRICH (ANP/RTR) - Supporters die de komende weken WK-wedstrijden bezoeken, mogen één fabrieksverzegelde wegwerpwaterfles meenemen naar het stadion. Dat meldt de FIFA. De wereldvoetbalbond liet enkele dagen eerder weten dat herbruikbare flessen om veiligheidsredenen verboden zijn.
18 uur geleden