NAC Breda vervangt assistent-trainer Molhoek door Güvenç
BREDA (ANP) - NAC Breda heeft afscheid genomen van assistent-trainer Rogier Molhoek en Serdal Güvenç gelijk aangesteld als zijn vervanger. Daarmee is de staf rond de nieuwe hoofdtrainer Carl Hoefkens helemaal rond, meldt de naar de Eredivisie gepromoveerde club.
"We hebben na de winter een aantal gesprekken met Rogier gevoerd en zijn tot de conclusie gekomen dat we zijn aflopend contract niet verlengen", licht technisch directeur Peter Maas toe via de clubwebsite. "De focus van Serdal zal liggen op de individuele aandacht van spelers. Daarnaast is hij een echte verbinder in de groep." Güvenç komt over van de beloften van het Belgische STVV.
De Belg Hoefkens werd begin deze maand aangesteld als opvolger van Jean-Paul van Gastel, die assistent wordt bij de Turkse topclub Besiktas. Onder Van Gastel promoveerde NAC naar de Eredivisie door Excelsior te verslaan in de finale van de play-offs.
Meer uit Voetbal
ZÜRICH (ANP/BELGA/AFP) - Wereldvoetbalbond FIFA heeft Maleisië drie reglementaire nederlagen opgelegd wegens het opstellen van niet-speelgerechtigde spelers. Het land stelde zeven spelers op, onder wie de in Leidschendam geboren Hector Hevel, die geen familieband hebben met Maleisië.
4 minuten geledenEINDHOVEN (ANP) - PSV is het bekertoernooi begonnen met een eenvoudige thuiszege op GVVV. Na vroege treffers van Guus Til en Paul Wanner leek de score hoog uit te gaan vallen in Eindhoven, maar de nummer 8 van de tweede divisie hield de schade beperkt tot 3-0.
13 uur geledenZÜRICH (ANP) - Wereldvoetbalbond FIFA is na kritiek met goedkopere tickets gekomen voor het WK van komende zomer in de Verenigde Staten, Canada en Mexico. 10 procent van de aan nationale bonden toegewezen kaarten gaat 60 dollar per ticket kosten, omgerekend zo'n 51 euro.
15 uur geledenDOHA (ANP) - Sarina Wiegman is op een gala van wereldvoetbalbond FIFA in Doha voor de vijfde keer gekozen tot beste coach van een vrouwenteam. De 56-jarige Nederlandse won als bondscoach van de Engelse voetbalsters afgelopen zomer het EK.
16 uur geledenMILAAN (ANP) - Oranje-international Denzel Dumfries heeft dinsdag een operatie ondergaan om zijn linkerenkel te stabiliseren. De verdediger van Internazionale zal de komende weken een revalidatieprogramma volgen. Dat meldt de Italiaanse koploper op de eigen website.
18 uur geledenROTTERDAM (ANP) - Voetballer Ayoub Oufkir maakt in de winterstop de overstap van Sparta Rotterdam naar AZ. Dat melden beide Eredivisieclubs. AZ betaalt naar verluidt een bedrag van rond de 5 miljoen euro voor de 19-jarige aanvaller, die afgelopen zomer met Oranje onder 19 de Europese titel won.
19 uur geledenAMSTERDAM (ANP) - Ajax heeft de komst van de transfervrije verdediger Takehiro Tomiyasu afgerond. De 27-jarige Japanner tekende een contract tot de zomer van 2026. Tomiyasu speelde in Europa voor Sint-Truiden, Bologna en Arsenal. Hij speelde zijn laatste officiële duel voor Arsenal in oktober 2024, waarna hij door een knieblessure niet meer in actie kwam.
20 uur geleden