NAC Breda twee wedstrijden zonder geschorste Fernandes
BREDA (ANP) - NAC Breda kan twee wedstrijden niet beschikken over Saná Fernandes. De 18-jarige aanvaller accepteerde het schikkingsvoorstel van de aanklager betaald voetbal van een schorsing van drie duels, waarvan één voorwaardelijk.
Fernandes kreeg zaterdag een rode kaart na een harde overtreding tijdens de gewonnen wedstrijd tegen NEC (1-0). Keeperstrainer Gabor Babos werd tijdens het duel weggestuurd na twee gele kaarten. Hij werd voor één wedstrijd geschorst.
Fernandes mist de wedstrijden tegen PEC Zwolle en RKC Waalwijk. Babos mag tegen PEC Zwolle niet op de bank zitten. NAC is de nummer 13 van de Eredivisie.
Meer uit Voetbal
MEXICO-STAD (ANP/DPA) - De WK-wedstrijden van Iran worden niet verplaatst van de Verenigde Staten naar Mexico, ondanks de oorlog in het Midden-Oosten. Dat heeft de Mexicaanse president Claudia Sheinbaum vrijdag op een persconferentie gezegd.
2 minuten geledenENSCHEDE (ANP) - FC Twente is in de Eredivisie door een zege op FC Volendam in punten op gelijke hoogte gekomen met NEC. De ploeg van trainer John van den Brom won in eigen huis met 2-1 van de Volendammers.
14 minuten geledenDEN BOSCH (ANP) - ADO Den Haag is kampioen in de eerste divisie. De koploper uit Den Haag kwam zelf niet in actie, maar is door het puntenverlies van nummer 2 SC Cambuur zeker van de titel. De ploeg uit Leeuwarden van trainer Henk de Jong kwam bij FC Den Bosch niet verder dan 1-1.
17 minuten geledenZWOLLE (ANP) - PEC Zwolle verwacht snel de eerste supporters te kunnen identificeren die zich zondag in de uitwedstrijd tegen Go Ahead Eagles misdroegen. Dat meldt het bestuur van de Eredivisieclub.
4 uur geledenMÜNCHEN (ANP/RTR/DPA) - Bayern München kan de komende weken niet beschikken over Lennart Karl. De 18-jarige talentvolle aanvallende middenvelder heeft een dijspierblessure, meldt de Duitse koploper vrijdag.
8 uur geledenLIVERPOOL (ANP/RTR) - Trainer Arne Slot van Liverpool voelt zich nog altijd gesteund door de beleidsbepalers en de supporters van de club. De regerend kampioen is bezig aan een teleurstellend seizoen en heeft alleen in de Champions League nog een kans op een prijs.
8 uur geledenWARSCHAU (ANP/DPA) - De assistent-bondscoach van het Poolse voetbalelftal is overleden, meldt de Poolse voetbalbond PZPN. Jacek Magiera werd 49 jaar.
8 uur geleden