Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

NAC Breda schrikt van bedreigingen aan adres oud-trainer Steijn

NAC Breda schrikt van bedreigingen aan adres oud-trainer Steijn

BREDA (ANP) - NAC Breda heeft de bedreigingen veroordeeld die fans deze week hebben geuit richting Maurice Steijn en familieleden van de trainer die vorig jaar opstapte bij de club uit de Keuken Kampioen Divisie. "De club is hier erg van geschrokken. De acties van deze individuen passen niet bij onze club en onze achterban. Wij distantiëren ons hier dan ook volledig van", meldt NAC op de website.

Steijn, momenteel coach van Sparta Rotterdam, meldde woensdag bij ESPN dat hij bij de politie aangifte gaat doen van bedreigingen die zijn geuit aan hem en zijn familieleden. Dat gebeurde na het duel met ADO Den Haag in de play-offs om promotie. Zijn zoon Sem had ADO dinsdag in Breda op voorsprong gezet. Hij wees daarna voor de tribune waar de fanatieke NAC-aanhang zit provocerend naar de naam achterop zijn shirt. ADO won uiteindelijk met 2-1, zaterdag volgt de return.

Steijn stapte vorig jaar op bij NAC nadat hij ook zou zijn bedreigd. "Wat vandaag is binnengekomen, ook richting mijn kinderen, dat tart alles", zei Steijn woensdag. NAC meldt een dag later op de hoogte te zijn van de berichten die de trainer heeft ontvangen. "We begrijpen zijn keuze om aangifte te doen en willen eenieder oproepen onze club op een positieve manier te steunen, zoals zovelen al doen."

Meer uit Voetbal

Italiaanse bondscoach kiest ook 26 man richting Nations League

ROME (ANP) - De Italiaanse bondscoach Roberto Mancini heeft, net als zijn Nederlandse collega Ronald Koeman, 26 spelers geselecteerd voor het finaletoernooi van de Nations League. De Italianen nemen het 15 juni in de halve finale op tegen Spanje. De eindstrijd tegen Nederland of Kroatië is op 18 juni.

6 uur geleden
Trainer Xavi polst Messi voor terugkeer naar FC Barcelona

BARCELONA (ANP) - FC Barcelona-trainer Xavi heeft Lionel Messi gepolst voor een terugkeer. Dat zegt de voormalige middenvelder in een interview met de Spaanse krant Sport.

7 uur geleden
Middenvelder Van den Boomen eerste aankoop Ajax

AMSTERDAM (ANP) - Ajax heeft de eerste aankoop voor het nieuwe seizoen gedaan. De Nederlandse middenvelder Branco van den Boomen komt transfervrij over van Toulouse FC, waar hij een aflopend contract had.

9 uur geleden
Voetbalsters FC Twente winnen Eredivisie Cup opnieuw

AMSTERDAM (ANP) - De voetbalsters van FC Twente hebben opnieuw de Eredivisie Cup gewonnen. De bekerwinnaar was op sportpark De Toekomst in Amsterdam met 4-3 te sterk voor landskampioen Ajax. Vorig seizoen won Twente in de finale van de Eredivisie Cup ook al van Ajax, toen met 3-2.

10 uur geleden
Coach Van de Looi haalt Brobbey en Verbruggen bij Jong Oranje

ZEIST (ANP) - Bondscoach Erwin van de Looi van Jong Oranje heeft aanvaller Brian Brobbey en doelman Bart Verbruggen toegevoegd aan de selectie waarmee hij zich gaat voorbereiden op het EK van komende maand in Roemenië en Georgië. De aanvaller van Ajax en de keeper van Anderlecht komen over van het Nederlands elftal, waar ze niet tot de definitieve selectie voor de Nations League van bondscoach Ronald Koeman behoren. Jeremie Frimpong van Bayer Leverkusen behoorde ook tot de afvallers van Koeman. De rechtervleugelverdediger stelt zich niet beschikbaar voor het EK met Jong Oranje.

11 uur geleden
Argentijn Pochettino nieuwe trainer Chelsea

LONDEN (ANP) - Mauricio Pochettino gaat aan de slag als trainer van Chelsea. Over zijn aanstelling werd al weken gespeculeerd. Maandag bevestigde de Londense club de komst van de 51-jarige Argentijn, die eerder onder meer coach van Tottenham Hotspur en Paris Saint-Germain was.

12 uur geleden
Koeman selecteert Reijnders en Noppert voor Nations League

ZEIST (ANP) - Bondscoach Ronald Koeman heeft AZ-speler Tijjani Reijnders en Heerenveen-doelman Andries Noppert opgeroepen voor de Nations League Finals, het eindtoernooi dat in Nederland wordt afgewerkt. Oranje treft op 14 juni in de halve finale Kroatië. Bij winst volgt vier dagen later de eindstrijd tegen Spanje of Italië in De Kuip.

14 uur geleden