Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

NAC Breda schrikt van bedreigingen aan adres oud-trainer Steijn

NAC Breda schrikt van bedreigingen aan adres oud-trainer Steijn

BREDA (ANP) - NAC Breda heeft de bedreigingen veroordeeld die fans deze week hebben geuit richting Maurice Steijn en familieleden van de trainer die vorig jaar opstapte bij de club uit de Keuken Kampioen Divisie. "De club is hier erg van geschrokken. De acties van deze individuen passen niet bij onze club en onze achterban. Wij distantiëren ons hier dan ook volledig van", meldt NAC op de website.

Steijn, momenteel coach van Sparta Rotterdam, meldde woensdag bij ESPN dat hij bij de politie aangifte gaat doen van bedreigingen die zijn geuit aan hem en zijn familieleden. Dat gebeurde na het duel met ADO Den Haag in de play-offs om promotie. Zijn zoon Sem had ADO dinsdag in Breda op voorsprong gezet. Hij wees daarna voor de tribune waar de fanatieke NAC-aanhang zit provocerend naar de naam achterop zijn shirt. ADO won uiteindelijk met 2-1, zaterdag volgt de return.

Steijn stapte vorig jaar op bij NAC nadat hij ook zou zijn bedreigd. "Wat vandaag is binnengekomen, ook richting mijn kinderen, dat tart alles", zei Steijn woensdag. NAC meldt een dag later op de hoogte te zijn van de berichten die de trainer heeft ontvangen. "We begrijpen zijn keuze om aangifte te doen en willen eenieder oproepen onze club op een positieve manier te steunen, zoals zovelen al doen."

Meer uit Voetbal

Iraanse voetbalsters krijgen asiel in Australië

CANBERRA (ANP) - Australië heeft vijf Iraanse voetbalsters een humanitair visum verstrekt. De speelsters vroegen asiel aan nadat ze voorafgaand aan een wedstrijd in Australië vorige week niet meezongen met het Iraanse volkslied. Dat werd in Iran gezien als daad van verzet tegen de islamitische republiek, waarna de vijf in Iraanse staatsmedia werden neergezet als verraders.

2 uur geleden
West Ham United na strafschoppen door in FA Cup

LONDEN (ANP) - West Ham United heeft zich als laatste ploeg geplaatst voor de kwartfinales van de FA Cup. De ploeg van de Nederlandse aanvaller Crysencio Summerville versloeg in Londen na strafschoppen Brentford. De stand na de reguliere speeltijd en de verlenging was 2-2.

8 uur geleden
Kane terug in selectie Bayern München voor CL-duel met Atalanta

ATALANTA (ANP/DPA) - Bayern München kan dinsdag weer een beroep doen op Harry Kane voor de eerste wedstrijd in de achtste finales van de Champions League bij Atalanta. De Engelse spits miste vrijdag de gewonnen competitiewedstrijd tegen Borussia Mönchengladbach (4-1) door een kuitblessure.

11 uur geleden
Aandeelhouders Ajax akkoord met vijf nieuwe commissarissen

AMSTERDAM (ANP) - Ajax heeft een nieuwe raad van commissarissen. Voorzitter Lesley Bamberger, Anita Coronel, Marry de Gaay Fortman, Edo Ophof en Duncan Stutterheim werden maandagochtend in de Johan Cruijff ArenA aangesteld tijdens een buitengewone algemene vergadering van aandeelhouders.

17 uur geleden
Technisch directeur Cruijff wil met Ajax direct meedoen om titel

AMSTERDAM (ANP) - Jordi Cruijff wil komend seizoen met Ajax direct meestrijden om de landstitel. Dat zei de nieuwe technisch directeur maandag in de Johan Cruijff ArenA bij zijn officiële benoeming in een buitengewone algemene vergadering voor aandeelhouders.

19 uur geleden
Aandeelhouders Ajax akkoord met vijf nieuwe commissarissen

AMSTERDAM (ANP) - Ajax heeft een nieuwe raad van commissarissen. Voorzitter Lesley Bamberger, Anita Coronel, Marry de Gaay Fortman, Edo Ophof en Duncan Stutterheim werden maandagochtend in de Johan Cruijff ArenA aangesteld tijdens een buitengewone algemene vergadering van aandeelhouders.

19 uur geleden
Spelersvakbond uit zorgen over veiligheid Iraanse voetbalsters

SYDNEY (ANP/RTR) - De wereldwijde spelersvakbond FIFPRO heeft zorgen geuit over de veiligheid van de Iraanse voetbalsters na hun uitschakeling in de Asia Cup. Op het Aziatisch voetbalkampioenschap verloor Iran zondag de derde en laatste groepswedstrijd, waardoor het toernooi in Australië voor hen voorbij is.

20 uur geleden