NAC Breda schakelt dolend PSV uit in achtste finales KNVB-beker
BREDA (ANP) - Het seizoen van PSV is mislukt. De Eindhovenaren strandden donderdag in de achtste finales van de KNVB-beker, het toernooi dat nog iets van deze voetbaljaargang had moeten maken. NAC Breda was verrassend met 2-0 te sterk voor PSV, dat eerder al strandde in de groepsfase van de Europa League. De landstitel is al een tijdje uit zicht voor PSV.
NAC, de nummer 5 uit de eerste divisie, opende in de 54e minuut via Othman Boussaid de score. Na een uur spelen moest PSV met tien man verder na een rode kaart voor de Duitse verdediger Timo Baumgartl. Ivan Ilic zorgde in de 73e minuut voor de 2-0.
Bij PSV maakte Sam Lammers in de tweede helft na een half jaar afwezigheid wegens een knieblessure zijn rentree.
PSV moet zich nu richten op een zo hoog mogelijke eindrangschikking in de eredivisie. Voorlopig staat het team van trainer Ernest Faber vierde. Zondag volgt de thuiswedstrijd tegen nummer 13 FC Twente.
Meer uit Voetbal
BURNLEY (ANP) - Quilindschy Hartman vertrekt de komende transferperiode niet naar Ajax. Dat meldt de 24-jarige linkervleugelverdediger op Instagram.
26 minuten geledenRIO DE JANEIRO (ANP/DPA) - Oud-profvoetballer Roberto Carlos heeft een hartoperatie ondergaan in zijn geboorteland Brazilië. Dat meldt onder meer de Spaanse sportkrant AS.
1 uur geledenLIVERPOOL (ANP) - Liverpool-trainer Arne Slot hoopt dat zijn elftal het zichzelf donderdag in de thuiswedstrijd tegen Leeds United in de Premier League niet zo moeilijk maakt als een kleine maand geleden. Toen eindigde het eerste duel tussen de twee clubs in de competitie in Leeds in 3-3. Liverpool verspeelde toen eerst een voorsprong van 2-0 en daarna van 3-2.
1 uur geledenRABAT (ANP/RTR) - Bertrand Traoré heeft op de Afrika Cup een boete gekregen van 10.000 dollar, omgerekend ongeveer 8500 euro. De aanvoerder van Burkina Faso, oud-speler van Ajax, wordt daarmee gestraft voor aanmerkingen op de wedstrijdleiding.
2 uur geledenMANCHESTER (ANP/RTR) - Rodri is fit genoeg om zijn rentree bij Manchester City te maken. De 29-jarige Spaanse spelmaker zat zaterdag in de uitwedstrijd tegen Nottingham Forest al op de reservebank, maar kwam toen nog niet in actie.
2 uur geledenMADRID (ANP) - Real Madrid begint het nieuwe jaar zonder Kylian Mbappé. De Franse aanvaller heeft een verstuiking aan zijn linkerknie, meldt de Spaanse voetbalclub in een korte verklaring.
4 uur geledenBREDA (ANP) - NAC Breda heeft zich versterkt met de ervaren aanvaller André Ayew. De 120-voudig international van Ghana zat sinds afgelopen zomer zonder club, na zijn vertrek bij de Franse Ligue 1-club Le Havre. De 36-jarige Ayew heeft in Breda getekend tot het einde van het seizoen. NAC kan dat contract met een jaar verlengen.
5 uur geleden