NAC Breda schakelt dolend PSV uit in achtste finales KNVB-beker
BREDA (ANP) - Het seizoen van PSV is mislukt. De Eindhovenaren strandden donderdag in de achtste finales van de KNVB-beker, het toernooi dat nog iets van deze voetbaljaargang had moeten maken. NAC Breda was verrassend met 2-0 te sterk voor PSV, dat eerder al strandde in de groepsfase van de Europa League. De landstitel is al een tijdje uit zicht voor PSV.
NAC, de nummer 5 uit de eerste divisie, opende in de 54e minuut via Othman Boussaid de score. Na een uur spelen moest PSV met tien man verder na een rode kaart voor de Duitse verdediger Timo Baumgartl. Ivan Ilic zorgde in de 73e minuut voor de 2-0.
Bij PSV maakte Sam Lammers in de tweede helft na een half jaar afwezigheid wegens een knieblessure zijn rentree.
PSV moet zich nu richten op een zo hoog mogelijke eindrangschikking in de eredivisie. Voorlopig staat het team van trainer Ernest Faber vierde. Zondag volgt de thuiswedstrijd tegen nummer 13 FC Twente.
Meer uit Voetbal
FLORENCE (ANP) - Internazionale heeft bij Fiorentina genoegen moeten nemen met een gelijkspel. De koploper in de Serie A kwam in Florence niet verder dan 1-1.
50 minuten geledenKEULEN (ANP) - 1. FC Köln heeft afscheid genomen van trainer Lukas Kwasniok. De clubleiding nam dat besluit na het 3-3-gelijkspel tegen concurrent Borussia Mönchengladbach. René Wagner, een van de assistenten van Kwasniok, neemt op interimbasis de taken over.
51 minuten geledenTORUN (ANP) - Sofie Dokter is de zesde Nederlandse atlete met een individuele wereldtitel indoor. Ze won goud op de vijfkamp bij de WK in het Poolse Torun.
2 uur geledenLONDEN (ANP) - Manchester City heeft voor de negende keer de League Cup veroverd. De ploeg van coach Pep Guardiola won op Wembley de finale met 2-0 van Arsenal door twee treffers van Nico O'Reilly.
4 uur geledenVELSEN (ANP) - PSV heeft voor de tweede keer dit seizoen verloren van Telstar. Na de thuisnederlaag van eind augustus (0-2) was de gepromoveerde club uit Velsen zondag voor eigen publiek met 3-1 te sterk voor de koploper. Het betekende voor PSV het tweede achtereenvolgende verlies in de Eredivisie. Vorig weekend won NEC met 3-2 in Eindhoven.
5 uur geledenROTTERDAM (ANP) - De wedstrijd tussen Feyenoord en Ajax heeft geen winnaar opgeleverd. Beide ploegen hielden elkaar op een gelijkspel in De Kuip (1-1).
7 uur geledenUTRECHT (ANP) - FC Utrecht is opgeklommen naar de zevende plaats van de Eredivisie. Het elftal van Ron Jans won in de Galgenwaard met 2-0 van Go Ahead Eagles. FC Utrecht heeft 41 punten uit 28 wedstrijden.
7 uur geleden