NAC Breda schakelt dolend PSV uit in achtste finales KNVB-beker
BREDA (ANP) - Het seizoen van PSV is mislukt. De Eindhovenaren strandden donderdag in de achtste finales van de KNVB-beker, het toernooi dat nog iets van deze voetbaljaargang had moeten maken. NAC Breda was verrassend met 2-0 te sterk voor PSV, dat eerder al strandde in de groepsfase van de Europa League. De landstitel is al een tijdje uit zicht voor PSV.
NAC, de nummer 5 uit de eerste divisie, opende in de 54e minuut via Othman Boussaid de score. Na een uur spelen moest PSV met tien man verder na een rode kaart voor de Duitse verdediger Timo Baumgartl. Ivan Ilic zorgde in de 73e minuut voor de 2-0.
Bij PSV maakte Sam Lammers in de tweede helft na een half jaar afwezigheid wegens een knieblessure zijn rentree.
PSV moet zich nu richten op een zo hoog mogelijke eindrangschikking in de eredivisie. Voorlopig staat het team van trainer Ernest Faber vierde. Zondag volgt de thuiswedstrijd tegen nummer 13 FC Twente.
Meer uit Voetbal
FOXBOROUGH (ANP) - Erling Haaland heeft een goed gevoel overgehouden aan de zege van Noorwegen in de eerste groepswedstrijd op het WK tegen Irak (4-1). De 25-jarige topscorer van Manchester City scoorde tweemaal en leverde de assist op het laatste doelpunt van de ingevallen Leo Østigård.
43 minuten geledenKANSAS CITY (ANP) - Lionel Messi (38) is de eerste voetballer die zes keer op een WK heeft gespeeld. De 38-jarige Argentijn kreeg een basisplaats van bondscoach Lionel Scaloni in het eerste groepsduel met Algerije. De wedstrijd wordt in het Kansas City Stadium gespeeld.
44 minuten geledenFOXBOROUGH (ANP) - Erling Haaland heeft Noorwegen op het WK voetbal aan een zege op Irak (4-1) geholpen. De spits van Manchester City maakte de eerste twee doelpunten van zijn ploeg en leverde de assist op de laatste treffer in een uitverkocht Boston Stadium met veel supporters van beide landenploegen.
1 uur geledenEAST RUTHERFORD (ANP) - Kylian Mbappé vindt nieuw succes met Frankrijk op het wereldkampioenschap belangrijker dan persoonlijke records. Dat zei de 27-jarige aanvaller van Real Madrid na de zege van 3-1 op Senegal in East Rutherford.
2 uur geledenKANSAS CITY (ANP) - Lionel Messi begint aan de aftrap bij het eerste groepsduel van Argentinië tegen Algerije in het Kansas City Stadium. Het is zijn 200e interland voor het Zuid-Amerikaanse land. De 38-jarige spelmaker begint aan zijn zesde WK voetbal voor Argentinië, dat de wereldtitel op het toernooi in de Verenigde Staten, Canada en Mexico verdedigt.
2 uur geledenTEHERAN (ANP) - Iraans international Mehdi Torabi hoeft het wereldkampioenschap niet te verlaten. Het visum van de aanvaller is inmiddels goedgekeurd, meldt de voetbalbond van zijn land.
2 uur geledenOTTAWA (ANP/RTR) - Ghana kan definitief geen beroep doen op Thomas Partey voor de eerste wedstrijd van de ploeg op het WK voetbal tegen Panama in Toronto. Een Canadese rechtbank wees het beroep van de middenvelder af, nadat hij eerder geen toegang tot het land had gekregen. De 33-jarige Ghanees kreeg geen visum omdat hij vorige zomer is aangeklaagd voor vijf verkrachtingen en een aanranding.
4 uur geleden