NAC Breda rekent af met FC Volendam: 3-0
BREDA (ANP) - NAC Breda heeft in de Keuken Kampioen Divisie met duidelijke cijfers gewonnen van FC Volendam. De thuisploeg van coach Maurice Steijn maakte er in het Rat Verlegh Stadion 3-0 van. NAC steeg naar de vierde plaats met 32 punten, 2 meer dan nummer zes Volendam.
De treffers in Breda vielen in de tweede helft. Mounir El Allouchi schoot raak uit een vrije trap. De bal zwaaide af via Alex Plat, waardoor keeper Joey Roggeveen kansloos was. Invaller Sydney van Hooijdonk maakte de tweede en derde goal voor NAC. Zijn tweede treffer kwam uit een strafschop.
Volendam had nog wat terug kunnen doen uit een penalty, maar Boy Deul schoot de bal op de lat en zijn kopbal in de rebound werd door Colin Rösler via de lat weggewerkt. Vervolgens kon doelman Roy Kortsmit de bal oprapen. Hij debuteerde onder de lat bij NAC, omdat eerste keus Nick Olij geblesseerd is.
FC Eindhoven kwam uit bij FC Den Bosch niet verder dan 1-1. De ploeg van coach Ernie Brandts staat nu zevende met 26 punten. Ringo Meerveld opende de score voor Den Bosch na een kwartier, de gelijkmaker van Hugo Botermans viel na vijf kwartier.
MVV Maastricht boekte tegen FC Dordrecht de derde zege van het seizoen. De Limburgers wonnen met 3-1 en droegen de laatste plaats in de Keuken Kampioen Divisie over aan Dordrecht, dat net als FC Den Bosch 11 punten heeft. Voor MVV, dat op voorsprong kwam door een eigen doelpunt van Bradley Vliet, scoorden Oussama Zamouri en Jelle Duin. Jari Schuurman was trefzeker voor Dordrecht.
Jong AZ bleef thuis op 2-2 steken tegen Helmond Sport. Thijs Oosting zette de thuisploeg twee keer op voorsprong. Gaétan Bosiers en Arno van Keilegom brachten Helmond Sport op gelijke hoogte.
Meer uit Sport
MIAMI (ANP) - Tennisster Suzan Lamens is er niet in geslaagd het hoofdschema van het tennistoernooi van Miami te bereiken. De 26-jarige Zuid-Hollandse verloor in de eerste ronde van de kwalificaties in Florida in drie sets van Bianca Andreescu uit Canada: 6-4 1-6 5-7.
10 uur geledenINDIAN WELLS (ANP/AFP) - Jannik Sinner heeft het tennistoernooi van Indian Wells gewonnen. De Italiaan, de nummer 2 van de wereld, versloeg in de finale de Rus Daniil Medvedev in twee sets: 7-6 (6) 7-6 (4). Het is voor Sinner de eerste keer dat hij het toernooi in Indian Wells wint.
1 dag geledenCORTINA D'AMPEZZO (ANP) - De Paralympische Spelen van Milaan en Cortina zijn beëindigd met de sluitingsceremonie in Cortina d'Ampezzo. Jeroen Kampschreur en Lisa Bunschoten-Vos droegen de Nederlandse vlag het Cortina Curling Olympic Stadium binnen.
1 dag geledenMIAMI (ANP/AFP) - Tennisser Novak Djokovic heeft zich teruggetrokken van het masterstoernooi van Miami. De 38-jarige Serviër heeft last van een schouderblessure, meldden de organisatoren.
1 dag geledenMONTREAL (ANP) - Shorttrackster Xandra Velzeboer is voor de vierde keer wereldkampioen op de 500 meter geworden. De 24-jarige olympisch kampioene was bij de WK in Montreal de beste in de finale. Selma Poutsma greep het zilver. Chiara Betti uit Italië pakte het brons.
1 dag geledenMONTREAL (ANP) - Jens van 't Wout heeft bij de WK shorttrack in Montreal zilver gegrepen op de 1000 meter. De olympisch kampioen eindigde als derde achter de Canadees William Dandjinou en Rim Jong-un uit Zuid-Korea. De Canadees werd echter gediskwalificeerd, waardoor Van 't Wout als tweede eindigde. Het brons ging naar de Brit Niall Treacy.
1 dag geledenMONTREAL (ANP) - Xandra Velzeboer heeft op de 1500 meter bij de WK shorttrack haar tweede zilveren medaille gegrepen. De tweevoudig olympisch kampioene moest alleen Kim Gilli uit Zuid-Korea, de olympisch kampioene op deze afstand, voor zich dulden. Het brons ging naar de Amerikaanse Corinne Stoddard. Michelle Velzeboer eindigde als vijfde.
1 dag geleden