NAC Breda onderuit tegen hekkensluiter FC Dordrecht
BREDA (ANP) - In de jacht op promotie naar de Eredivisie heeft het ambitieuze NAC Breda in de Keuken Kampioen Divisie een pijnlijke nederlaag geïncasseerd. De Brabanders gingen tegen hekkensluiter FC Dordrecht verrassend onderuit: 0-1. Op zijn verjaardag maakte invaller Richie Musaba diep in de extra tijd het winnende doelpunt.
Met name Mario Bilate liet namens de thuisclub in de eerste helft de nodige kansen liggen. Na de pauze hield het overwicht van NAC aan, maar de ploeg van trainer Maurice Steijn faalde opnieuw in de afwerking. In de extra tijd miste Musaba eerst nog van dichtbij een grote kans. Kort daarna was hij alsnog de gevierde man met een bekeken schot in de verre hoek.
NAC staat nu vijfde op de ranglijst, op 9 punten van koploper SC Cambuur. FC Dordrecht klom dankzij de derde competitiezege naar de achttiende plek.
Eerder op de dag eindigde het duel in Brabant tussen laagvlieger FC Den Bosch en subtopper NEC in 2-2. Voor de bezoekers uit Nijmegen kwam Jordy Bruijn twee keer tot scoren.
Meer uit Voetbal
AMSTERDAM (ANP) - Gerald Alders maakt het seizoen af bij Telstar. De 20-jarige vleugelverdediger komt op huurbasis over van Ajax, waar hij nog ruim twee jaar onder contract staat.
1 minuut geledenALKMAAR (ANP) - Rome-Jayden Owusu-Oduro verdedigt het doel van AZ in het thuisduel met FC Twente in de kwartfinale van de KNVB-beker. De keeper krijgt weer de voorkeur boven Jeroen Zoet.
8 minuten geledenROTTERDAM (ANP) - Feyenoord-directeur Dennis te Kloese wordt de afgelopen dagen "veelvuldig telefonisch lastiggevallen en bedreigd", meldt de politie. Die doet onderzoek naar de dreigementen en naar het online verspreiden van het mobiele telefoonnummer van de clubdirecteur.
10 minuten geledenHAMBURG (ANP) - De Franse voetballer Jean-Luc Dompé (30) is door zijn club HSV bestraft vanwege rijden onder invloed. Dompé heeft een recordboete gekregen die volgens de club zes cijfers telt. Eerder werd hij al voor onbepaalde tijd geschorst door de nummer 13 van de Bundesliga.
2 uur geledenAMSTERDAM (ANP) - Ajax heeft de Argentijnse vleugelaanvaller Maher Carrizo aangetrokken. De 19-jarige jeugdinternational komt over van CA Vélez Sarsfield uit Buenos Aires. Hij heeft getekend tot medio 2030.
3 uur geledenNIJMEGEN (ANP) - Kodai Sano wil NEC aan het einde van het seizoen verlaten. "Ik ben naar NEC gekomen om een volgende stap te maken", vertelt hij op de website van de club uit Nijmegen. "Ik weet hoe belangrijk die volgende stap is. Ik hoopte deze winter een stap te maken, maar ik heb ook begrip voor de situatie van de club. Nu richt ik me op de zomer."
3 uur geledenUDINE (ANP) - Jurgen Ekkelenkamp heeft Udinese aan een 1-0-zege op AS Roma geholpen. De Nederlandse middenvelder maakte vijf minuten na rust de enige treffer van het duel in Udine.
20 uur geleden