NAC Breda onderuit tegen hekkensluiter FC Dordrecht
BREDA (ANP) - In de jacht op promotie naar de Eredivisie heeft het ambitieuze NAC Breda in de Keuken Kampioen Divisie een pijnlijke nederlaag geïncasseerd. De Brabanders gingen tegen hekkensluiter FC Dordrecht verrassend onderuit: 0-1. Op zijn verjaardag maakte invaller Richie Musaba diep in de extra tijd het winnende doelpunt.
Met name Mario Bilate liet namens de thuisclub in de eerste helft de nodige kansen liggen. Na de pauze hield het overwicht van NAC aan, maar de ploeg van trainer Maurice Steijn faalde opnieuw in de afwerking. In de extra tijd miste Musaba eerst nog van dichtbij een grote kans. Kort daarna was hij alsnog de gevierde man met een bekeken schot in de verre hoek.
NAC staat nu vijfde op de ranglijst, op 9 punten van koploper SC Cambuur. FC Dordrecht klom dankzij de derde competitiezege naar de achttiende plek.
Eerder op de dag eindigde het duel in Brabant tussen laagvlieger FC Den Bosch en subtopper NEC in 2-2. Voor de bezoekers uit Nijmegen kwam Jordy Bruijn twee keer tot scoren.
Meer uit Voetbal
DORDRECHT (ANP) - ADO Den Haag heeft zondag voor de zevende keer dit seizoen een wedstrijd in de eerste divisie verloren. De kampioen ging met 1-0 onderuit bij FC Dordrecht. De van Feyenoord gehuurde Jan Plug maakte in de tweede helft het doelpunt voor de thuisclub.
25 minuten geledenSITTARD (ANP) - NAC Breda heeft zondag onderin de Eredivisie een nederlaag bij Fortuna Sittard ternauwernood voorkomen. Invaller Mohamed Nassoh schoot in de blessuretijd van de tweede helft van grote afstand raak: 1-1. Fortuna was na een klein uur spelen op voorsprong gekomen dankzij Kristoffer Peterson.
27 minuten geledenNIJMEGEN (ANP) - Luciano Valente, Jakub Moder en Anis Hadj Moussa beginnen met Feyenoord aan de uitwedstrijd tegen NEC. Het drietal is op tijd fit voor het duel om de tweede plaats in de Eredivisie.
50 minuten geledenMÜNCHEN (ANP/DPA) - Manuel Neuer keert niet terug als international. Dat heeft de onlangs 40-jarige doelman van Bayern München gezegd in aanloop naar de thuiswedstrijd tegen Real Madrid in de kwartfinale van de Champions League.
3 uur geledenBERLIJN (ANP/DPA) - Union Berlin heeft trainer Steffen Baumgart ontslagen. De leiding van de Duitse voetbalclub nam dat besluit na de nederlaag van 3-1 bij hekkensluiter Heidenheim. Marie-Louise Eta is bij de nummer 11 van de Bundesliga aangesteld als tijdelijke opvolger.
5 uur geledenALMELO (ANP) - Mika Godts denkt niet aan een vertrek bij Ajax. "Ik wil een echte prijs winnen met deze club", zei de 20-jarige aanvaller na een eenvoudige zege op Heracles Almelo. "Er zal deze zomer wel iets gaan veranderen bij ons en ook ik zal horen wat mijn rol wordt. Maar ik hoef niet weg als je me het nu vraagt."
14 uur geledenALMELO (ANP) - Ajax heeft een eenvoudige overwinning geboekt in de strijd om de Europese tickets voor volgend seizoen. De club uit de hoofdstad werd nauwelijks iets in de weg gelegd door Heracles en zegevierde met 3-0 in Almelo. Steven Berghuis scoorde tweemaal en Mika Godts maakte de openingstreffer. Smetje op de zege was de rode kaart voor de ingevallen Takehiro Tomiyasu in de slotfase.
15 uur geleden