NAC Breda onderuit tegen hekkensluiter FC Dordrecht
BREDA (ANP) - In de jacht op promotie naar de Eredivisie heeft het ambitieuze NAC Breda in de Keuken Kampioen Divisie een pijnlijke nederlaag geïncasseerd. De Brabanders gingen tegen hekkensluiter FC Dordrecht verrassend onderuit: 0-1. Op zijn verjaardag maakte invaller Richie Musaba diep in de extra tijd het winnende doelpunt.
Met name Mario Bilate liet namens de thuisclub in de eerste helft de nodige kansen liggen. Na de pauze hield het overwicht van NAC aan, maar de ploeg van trainer Maurice Steijn faalde opnieuw in de afwerking. In de extra tijd miste Musaba eerst nog van dichtbij een grote kans. Kort daarna was hij alsnog de gevierde man met een bekeken schot in de verre hoek.
NAC staat nu vijfde op de ranglijst, op 9 punten van koploper SC Cambuur. FC Dordrecht klom dankzij de derde competitiezege naar de achttiende plek.
Eerder op de dag eindigde het duel in Brabant tussen laagvlieger FC Den Bosch en subtopper NEC in 2-2. Voor de bezoekers uit Nijmegen kwam Jordy Bruijn twee keer tot scoren.
Meer uit Voetbal
MADRID (ANP) - Kylian Mbappé kan donderdag voor Real Madrid tegen Real Oviedo uitkomen. De spits is hersteld van een spierblessure, die hem zondag de topper tegen FC Barcelona kostte.
4 minuten geledenLONDEN (ANP) - Jurriën Timber kan maandag nog niet meespelen in de thuiswedstrijd van Arsenal tegen Burnley. Dat vertelde trainer Mikel Arteta, die wel vooruitgang ziet bij de sinds halverwege maart aan zijn enkel geblesseerde Oranje-international.
4 uur geledenLIVERPOOL (ANP/AFP) - Arne Slot gaat er niet van uit dat de leiding van Liverpool deze zomer afscheid van hem neemt. "Ik heb alle reden om te geloven dat ik volgend seizoen de manager van Liverpool zal zijn," zei de Nederlander donderdag op een persconferentie waarin hij vooruitkeek op de voorlaatste competitiewedstrijd van vrijdag bij Aston Villa.
5 uur geledenWELLINGTON (ANP) - Aanvoerder Ryan Thomas van PEC Zwolle is opgenomen in de WK-selectie van Nieuw-Zeeland. Dat meldt de voetbalbond van dat land op Instagram.
6 uur geledenCINCINNATI (ANP/DPA) - Lionel Messi lijkt op tijd in vorm voor het komende WK. De 38-jarige Argentijn maakte voor zijn club Inter Miami twee doelpunten in de met 5-3 gewonnen wedstrijd tegen FC Cincinnati en gaf ook een assist.
6 uur geledenDIRIYAH (ANP) - Alfred Schreuder is na vijf maanden ontslagen bij de Saudische voetbalclub Al-Diriyah. De 53-jarige Nederlander wordt verantwoordelijk gehouden voor de matige prestaties. Al-Diriyah speelt op het tweede niveau en lijkt niet te promoveren.
7 uur geledenVITORIA-GASTEIZ (ANP) - Het tegen degradatie vechtende Deportivo Alavés heeft tegen landskampioen FC Barcelona 3 punten gepakt. De wedstrijd in Vitoria-Gasteiz eindigde in 1-0 voor de thuisploeg.
17 uur geleden