NAC Breda neemt afscheid van verdediger Royo
BREDA (ANP) - Manel Royo is niet langer speler van NAC Breda. Het contract van de Spaanse linksback is ontbonden, meldt de Bredase Eredivisionist zondag op de website.
Royo (30) kwam in januari 2024 over van Almere City, waar hij geen basisspeler meer was. NAC haalde hem als tijdelijke vervanger van de geblesseerde Boy Kemper. Royo deed nog mee als invaller in de uitwedstrijd tegen Excelsior in de finale van de play-offs. NAC stelde in Rotterdam promotie naar de Eredivisie veilig.
"Manel heeft zeker in de Keuken Kampioen Divisie zijn waarde voor NAC bewezen", zegt technisch directeur Peter Maas. "Daarnaast heeft hij zich altijd voorbeeldig opgesteld binnen onze spelersgroep."
Royo, die dit seizoen slechts drie keer in actie kwam, keert terug naar zijn vaderland om daar zijn carrière te vervolgen.
Meer uit Voetbal
LEEUWARDEN (ANP) - SC Cambuur kan nog geen update geven over de slachtoffers van het vuurwerkincident tijdens de thuiswedstrijd tegen Feyenoord van zondag. "We richten ons momenteel op de nazorg van de slachtoffers en de opsporing van de daders", antwoordde een woordvoerder van de club op vragen van het ANP.
2 uur geledenNYON (ANP/RTR/BELGA) - Voorzitter Aleksander Čeferin van de Europese voetbalbond UEFA stelt zich niet beschikbaar als kandidaat voor het voorzitterschap van wereldvoetbalbond FIFA bij de verkiezing in maart. "Ik ben niet geïnteresseerd", zei de Sloveense bestuurder in de Britse podcast The Rest is Politics.
7 uur geledenSANTO DOMINGO (ANP) - Volgens de in opspraak geraakte FIFA-voorzitter Gianni Infantino willen sommige grote voetballanden of -bonden niet dat kleinere landen groeien. Infantino doet die uitspraak in een door de FIFA uitgebrachte video.
13 uur geledenELCHE (ANP) - FC Barcelona is de jacht op een derde landstitel op rij goed begonnen. De club scoorde vijf keer in de uitwedstrijd tegen Elche (0-5).
16 uur geledenRENNES (ANP) - Paris Saint-Germain is het nieuwe seizoen met een uitglijder begonnen. De landskampioen en winnaar van de laatste twee edities van de Champions League bleef in de uitwedstrijd tegen Stade Rennes steken op een gelijkspel: 2-2.
16 uur geledenTURIJN (ANP) - AC Milan heeft de uitwedstrijd tegen Torino tot een goed einde gebracht (1-2). Alphadjo Cisse en Adrien Rabiot scoorden voor de bezoekers. Ché Adams bepaalde in blessuretijd de eindstand namens de thuisploeg.
16 uur geledenMADRID (ANP) - Atlético Madrid heeft het eerste puntenverlies geleden in La Liga. De ploeg van coach Diego Simeone kwam in het eigen Metropolitano niet verder dan een 2-2-gelijkspel tegen Villarreal.
20 uur geleden