NAC Breda met IJslandse spits Ómarsson de Eredivisie in
BREDA (ANP) - NAC Breda gaat met spits Elías Már Ómarsson de Eredivisie in. Het aflopende contract van de IJslander is met een jaar verlengd.
De 29-jarige Ómarsson kwam in januari 2023 over van Nîmes Olympique. In zijn eerste seizoen in Breda kwam hij negen keer tot scoren. "Elias heeft het in zich om goals te kunnen maken en wil altijd hard werken voor zijn ploeg", zei technisch directeur Peter Maas op de website van NAC. "Zijn toenemende fitheid en zijn slimheid kunnen NAC zeker gaan helpen komend seizoen. We zijn zeer verheugd te kunnen melden dat Elías ook komend seizoen in het geel-zwart te bewonderen is."
NAC promoveerde afgelopen seizoen via de play-offs naar de Eredivisie. In de finale werd Excelsior, de club waar Ómarsson ook speelde in Nederland, verslagen.
Meer uit Voetbal
LONDEN (ANP) - Arsenal staat in de finale van de League Cup, het tweede bekertoernooi van Engeland. De koploper van de Premier League won voor eigen publiek van Chelsea (1-0).
9 uur geledenALBACETE (ANP) - FC Barcelona heeft als eerste club de halve finale van het Spaanse bekertoernooi bereikt. De koploper van La Liga won de uitwedstrijd tegen Albacete (1-2), dat uitkomt op het tweede niveau.
9 uur geledenBOLOGNA (ANP) - AC Milan heeft de uitwedstrijd tegen Bologna vrij eenvoudig gewonnen (0-3). Ruben Loftus-Cheek, Christopher Nkunku en Adrien Rabiot maakten de doelpunten voor de bezoekers.
9 uur geledenALKMAAR (ANP) - Troy Parrott heeft AZ naar de halve finale van de KNVB-beker geholpen. De Ierse spits maakte tegen FC Twente het winnende doelpunt in de zevende minuut van de verlenging (2-1).
9 uur geledenROTTERDAM (ANP) - Milan Zonneveld verlaat Telstar voor Sparta Rotterdam. De spits heeft bij Sparta een contract tot medio 2029 ondertekend, meldt de nummer 5 van de Eredivisie.
10 uur geledenALKMAAR (ANP) - Max Huiberts snapt niet waarom AZ zoveel kritiek krijgt op het besluit om de bekende Portugese voetbalmakelaar Jorge Mendes in te schakelen voor een mogelijke transfer van de talentvolle Kees Smit. "Er wordt veel over gezegd en geschreven", zei de directeur voetbalzaken vlak voor het bekerduel met FC Twente bij ESPN. "Ik lees niet heel veel, maar hier ontkwam je niet aan. Ik ben verbaasd over de selectieve verontwaardiging van mensen en partijen die zich erin mengen."
12 uur geledenAMSTERDAM (ANP) - Ajax is er voor de tweede transferperiode op rij niet in geslaagd een opvolger voor de vertrokken Jordan Henderson te vinden. De club heeft de afgelopen maand geen betaalbare speler gevonden die het huidige middenveld sterker maakt.
12 uur geleden