
NAC Breda laat opnieuw punten liggen
EINDHOVEN (ANP) - NAC Breda heeft in de Keuken Kampioen Divisie opnieuw punten laten liggen. Na de remise in de vorige wedstrijd tegen Roda JC (2-2) leverde ook de derby tegen Jong PSV geen overwinning op: 1-1.
Na ruim een kwartier kwam de thuisclub uit Eindhoven op voorsprong dankzij een treffer van Mathias Kjølø. Kort na de rust maakte Sydney van Hooijdonk gelijk met zijn elfde competitietreffer. NAC slaagde er daarna niet in om de winnende goal af te dwingen. Lex Immers schoot nog wel op de paal.
NAC Breda bleef vierde, nu op 10 punten van de titelkandidaten SC Cambuur en Almere City FC.
Eerder op de avond won Jong Ajax met 2-1 bij Jong FC Utrecht.
Meer uit Voetbal
ENSCHEDE (ANP) - Voetbalster Jill Roord keert na acht jaar terug bij FC Twente. De Enschedese landskampioen maakte zaterdag bekend dat de 104-voudig international een driejarig contract heeft getekend bij de club die ze in 2017 verruilde voor Bayern München. In de jaren daarna kwam Roord (28) ook uit voor Arsenal, VfL Wolfsburg en sinds 2023 voor Manchester City.
10 minuten geledenROME (ANP) - Hoewel hij met AC Milan plaatsing voor Europees voetbal is misgelopen, was er voor Tijjani Reijnders toch nog een prijs in de Serie A. De Oranje-international werd uitgeroepen tot beste middenvelder van de Italiaanse competitie. Reijnders, die in de belangstelling zou staan van Manchester City, werd verkozen boven Scott McTominay (Napoli) en Nicolò Barella (Internazionale).
34 minuten geledenNAPELS (ANP) - Trainer Antonio Conte werd al Italiaans landskampioen met Juventus en Internazionale en bezorgde vrijdagavond ook Napoli de titel. "Alle credits naar de spelers. Kampioen worden met Napoli is niet makkelijk. Respect, het is ze voor de tweede keer in drie seizoenen gelukt", sprak de coach na de 2-0-zege op Cagliari, die de Zuid-Italiaanse stad in extase bracht.
1 uur geledenNAPELS (ANP) - Napoli heeft voor de vierde keer de Italiaanse landstitel veroverd. De club uit Napels won op de laatste speeldag van de Serie A het thuisduel met Cagliari (2-0) en behield een voorsprong van 1 punt op Internazionale. De onttroonde kampioen won de uitwedstrijd tegen Como (0-2) door doelpunten van Stefan de Vrij en Joaquín Correa.
12 uur geledenVELSEN (ANP) - Telstar staat in de finale van de play-offs voor promotie naar de Eredivisie. Het elftal van trainer Anthony Correia won voor eigen publiek na verlenging van FC Den Bosch: 2-1. Danny Bakker maakte in de 109e minuut het winnende doelpunt. Het eerste duel in Brabant was in 0-0 geëindigd.
13 uur geledenARNHEM (ANP) - Timo Braasch, algemeen directeur van Vitesse, heeft er vertrouwen in dat de club blijft bestaan. Dat zegt de Duitser in een door Vitesse vrijgegeven interview, als reactie op het voorgenomen besluit van de KNVB om de licentie in te trekken.
16 uur geledenAUGSBURG (ANP/DPA) - Verdediger Jeffrey Gouweleeuw krijgt bij FC Augsburg een nieuwe trainer. De leiding van de Duitse voetbalclub maakte vrijdag bekend de samenwerking met Jess Thorup te beëindigen. Augsburg gaat ook niet verder met sportief directeur Marinko Jurendic.
17 uur geleden