NAC Breda krijgt voorwaardelijke straf van uitduel zonder fans
BREDA (ANP) - NAC Breda heeft van de aanklager betaald voetbal een voorwaardelijke straf van één uitwedstrijd zonder publiek gekregen. De Brabantse club kreeg die straf naar aanleiding van de wanordelijkheden tijdens en na de uitwedstrijd tegen Feyenoord eerder dit seizoen. Fans van NAC vernielden in de Kuip een horecagelegenheid.
"Over de strafmaat ontstond maandag tumult, omdat de KNVB per abuis op de eigen website had gecommuniceerd dat het om een thuiswedstrijd zou gaan. Dit werd door de media overgenomen. NAC trok hierdoor aan de bel in Zeist. In werkelijkheid blijkt het om een uitwedstrijd te gaan, precies zoals eerder door de KNVB aan NAC per e-mail gecommuniceerd", aldus NAC op de eigen website.
De straf heeft een proeftijd van twee jaar.
NAC Breda, vorig seizoen gepromoveerd, staat elfde in de Eredivisie.
Meer uit Voetbal
ACCRA (ANP) - Derrick Luckassen is voor het eerst opgeroepen voor de nationale voetbalploeg van Ghana. De verdediger, geboren in Amsterdam, heeft een uitnodiging ontvangen voor de oefenduels van eind deze maand tegen Oostenrijk en Duitsland.
1 uur geledenMANCHESTER (ANP/AFP) - Aanvaller Kylian Mbappé kan spelen voor Real Madrid in de tweede wedstrijd tegen Manchester City in de achtste finales van de Champions League. Real-coach Álvaro Arbeloa maakte bekend dat Jude Bellingham, die wel is meegereisd naar Manchester, nog niet inzetbaar is. De Spanjaarden verdedigen in Engeland een 3-0-voorsprong.
12 uur geledenHELMOND (ANP) - SC Cambuur is een stap dichter bij promotie naar de Eredivisie. De ploeg van trainer Henk de Jong won met 1-0 bij Helmond Sport en heeft nog maar enkele punten nodig om definitief zeker te zijn van promotie.
12 uur geledenLONDEN (ANP) - Jurriën Timber mist dinsdag de thuiswedstrijd van Arsenal tegen Bayer Leverkusen in de achtste finales van de Champions League. De verdediger viel zaterdag geblesseerd uit tijdens het gewonnen thuisduel met Everton (2-0) in de Premier League.
18 uur geledenMANCHESTER (ANP) - Trainer Pep Guardiola ziet nog kansen voor Manchester City in de Champions League. "In een voetbalwedstrijd kan er van alles gebeuren", zei hij op een persconferentie over de return van dinsdag tegen Real Madrid in de achtste finales. "Laten we eerst proberen om te winnen en dan zien we wel."
19 uur geledenROME (ANP) - AC Milan heeft verzuimd dichter bij koploper Internazionale te komen. De club uit Milaan verloor bij Lazio in Rome met 1-0.
1 dag geledenCOMO (ANP) - Donyell Malen heeft AS Roma met een doelpunt niet aan een positief resultaat in de uitwedstrijd tegen Como kunnen helpen. De aanvaller ging met zijn ploeg met 2-1 onderuit.
1 dag geleden