Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

NAC Breda krijgt voorwaardelijke straf van uitduel zonder fans

NAC Breda krijgt voorwaardelijke straf van uitduel zonder fans

BREDA (ANP) - NAC Breda heeft van de aanklager betaald voetbal een voorwaardelijke straf van één uitwedstrijd zonder publiek gekregen. De Brabantse club kreeg die straf naar aanleiding van de wanordelijkheden tijdens en na de uitwedstrijd tegen Feyenoord eerder dit seizoen. Fans van NAC vernielden in de Kuip een horecagelegenheid.

"Over de strafmaat ontstond maandag tumult, omdat de KNVB per abuis op de eigen website had gecommuniceerd dat het om een thuiswedstrijd zou gaan. Dit werd door de media overgenomen. NAC trok hierdoor aan de bel in Zeist. In werkelijkheid blijkt het om een uitwedstrijd te gaan, precies zoals eerder door de KNVB aan NAC per e-mail gecommuniceerd", aldus NAC op de eigen website.

De straf heeft een proeftijd van twee jaar.

NAC Breda, vorig seizoen gepromoveerd, staat elfde in de Eredivisie.

Meer uit Voetbal

Sparta - NEC definitief gestaakt vanwege sneeuwval

ROTTERDAM (ANP) - Het competitieduel tussen Sparta Rotterdam en NEC is definitief gestaakt vanwege de sneeuw. De wedstrijd was nog geen tien minuten bezig toen scheidsrechter Jannick van der Laan het spel stillegde. Het was ijdele hoop dat de wedstrijd in Rotterdam nog kon worden hervat. Het restant van de wedstrijd wordt volgens de website van NEC op dinsdag 17 februari uitgespeeld.

1 uur geleden
Sparta - NEC stilgelegd vanwege sneeuw op het veld

ROTTERDAM (ANP) - Het competitieduel tussen Sparta Rotterdam en NEC is tijdelijk gestaakt vanwege de sneeuw. De wedstrijd was nog geen tien minuten bezig. Het is nog onduidelijk of het duel op zondag kan worden uitgespeeld.

1 uur geleden
Heerenveen buigt snelle achterstand tegen PEC Zwolle om in winst

HEERENVEEN (ANP) - Sc Heerenveen staat weer in het linkerrijtje van de Eredivisie. Het elftal van coach Robin Veldman boog zondag een 2-0-achterstand in het Abe Lenstra Stadion tegen PEC Zwolle om in een 4-2-zege. De Friezen staan met 31 punten op de negende plek in de Eredivisie. PEC Zwolle zakt naar de dertiende plaats met een achterstand van 5 punten op sc Heerenveen.

1 uur geleden
Telstar en FC Twente spelen gelijk in Velsen-Zuid

VELSEN (ANP) - De Eredivisiewedstrijd tussen Telstar en FC Twente is geëindigd in 1-1. Door het gelijkspel is Twente, dat nu zevende staat, op de ranglijst ingehaald door AZ. Telstar blijft 17e met 18 punten.

1 uur geleden
Feyenoord gaat voor Sterling en groepsproces naar buitenland

ROTTERDAM (ANP) - Feyenoord heeft voor komende week een kort trainingskamp in het buitenland belegd. Trainer Robin van Persie wil aanwinst Raheem Sterling met zijn selectie laten trainen en leuke dingen met zijn spelers doen.

2 uur geleden
Van Persie: we zijn geblesseerde Targhalline wel even kwijt

ROTTERDAM (ANP) - Trainer Robin van Persie verwacht dat hij voorlopig geen beroep kan doen op Oussama Targhalline. "We laten nog allerlei testen uitvoeren", zei hij na een nipte zege op Go Ahead Eagles. "Maar dit ziet er niet goed uit. We zijn hem wel even kwijt."

3 uur geleden
Feyenoord boekt moeizame zege op tiental van Go Ahead Eagles

ROTTERDAM (ANP) - Feyenoord heeft het thuisduel met Go Ahead Eagles met veel moeite gewonnen (1-0). De ingevallen Casper Tengstedt benutte in blessuretijd een strafschop, nadat Evert Linthorst een lichte overtreding op hem had gemaakt.

4 uur geleden