Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

NAC Breda kondigt meer dan dertig stadionverboden aan

NAC Breda kondigt meer dan dertig stadionverboden aan

BREDA (ANP) - NAC Breda heeft meer dan dertig supporters geïdentificeerd die zich hebben misdragen op 3 november in de wedstrijd tegen De Graafschap in Doetinchem. Ze zullen allemaal een stadionverbod krijgen, kondigt algemeen directeur Henk Valk van NAC aan in een open brief op de website van de club uit de eerste divisie.

Fans van NAC, gesteund door die van het Belgische Lokeren, gooiden vuurwerk op het veld, vernielden stoeltjes en zochten de confrontatie met supporters van De Graafschap. De meesten droegen bivakmutsen om onherkenbaar te blijven. Het duel, dat De Graafschap met 1-0 won, werd tijdelijk stilgelegd.

"Wij delen de diepe teleurstelling over wat daar gebeurde in het uitvak op De Vijverberg", schrijft Valk. "Het doet nog steeds pijn. Dat wangedrag laten we niet over ons heen gaan. Juist omdat zo veel mensen zich hierover tot ons richtten."

Op basis van camerabeelden zijn al dertig mensen herkend, maar er moeten nog meer beelden komen. "Zodra die er zijn, zullen ook deze worden geanalyseerd en op basis hiervan zullen nog meer stadionverboden volgen. De kosten voor de vernielingen en de mogelijke boete van de KNVB, zullen worden verhaald op een aantal daders en op degenen die in een latere fase nog herkend worden", aldus Valk.

Meer uit Voetbal

Trainer Farioli met Porto naar kwartfinale Europa League

PORTO (ANP) - Trainer Francesco Farioli staat met FC Porto in de kwartfinale van de Europa League. Hij won met zijn ploeg ook het thuisduel met VfB Stuttgart (2-0) , na een zege vorige week in Duitsland. William Gomes en Victor Froholdt maakten de doelpunten voor de thuisploeg, waar de Nederlander Pablo Rosario een basisplaats had.

5 uur geleden
Aanvoerder Mijnans is trots op AZ na eclatante zege in Praag

PRAAG (ANP) - Sven Mijnans was trots op AZ na de gewonnen uitwedstrijd tegen Sparta Praag (0-4) in de achtste finale van de Conference League. "Ik denk dat we het gewoon heel goed hebben gedaan", zei de aanvoerder van de club uit Alkmaar.

5 uur geleden
AZ declasseert Sparta Praag (0-4) en staat in kwartfinale

PRAAG (ANP) - AZ staat in de kwartfinale van de Conference League. De club was in de uitwedstrijd veel te sterk voor Sparta Praag (0-4), na een mager uitgevallen zege vorige week in Alkmaar (2-1).

5 uur geleden
SC Freiburg en Celta de Vigo naar kwartfinale Europa League

FREIBURG (ANP) - SC Freiburg heeft zich geplaatst voor de kwartfinale van de Europa League na een 5-1-thuisoverwinning op KRC Genk. Celta de Vigo heeft zich ook bij de laatste acht gevoegd door met 2-0 te winnen op bezoek bij Olympique Lyon. In de kwartfinale treffen Freiburg en Celta de Vigo elkaar.

6 uur geleden
Iraanse voetbalsters krijgen heldenonthaal in Teheran

TEHERAN (ANP/AFP) - De Iraanse voetbalsters hebben in Iran een heldenonthaal gekregen na hun terugkeer uit Australië. Op een centraal plein in Teheran werd het team gehuldigd voor duizenden toeschouwers. "Het is duidelijk dat deze sporters loyaal zijn aan hun thuisland, de vlag, de leider en de revolutie", zei voorzitter van de Iraanse voetbalbond Mehdi Taj terwijl hij naast de speelsters op een podium stond. Op een groot reclamebord op het plein was de selectie te zien met de tekst "mijn keuze, mijn thuisland".

7 uur geleden
AZ begint met buitenspeler Daal tegen Sparta Praag

PRAAG (ANP) - Aanvaller Ro-Zangelo Daal begint om 21.00 uur met AZ aan het uitduel met Sparta Praag in de achtste finales van de Conference League. De vleugelaanvaller viel zondag tijdens het thuisduel met Heracles Almelo geblesseerd uit, maar is op tijd hersteld.

7 uur geleden
FIFA: elk vrouwenteam minimaal één vrouwelijke coach

ZÜRICH (ANP) - Elk team in een vrouwencompetitie van de FIFA is voortaan verplicht om ten minste één vrouwelijke hoofd- of assistent-coach in dienst te hebben. Dit maakt deel uit van een reeks nieuwe regels van de wereldvoetbalbond, gericht op het vergroten van het aantal vrouwen dat op het hoogste niveau als coach actief is.

8 uur geleden