Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

NAC Breda in play-offs te sterk voor MVV Maastricht

NAC Breda in play-offs te sterk voor MVV Maastricht

MAASTRICHT (ANP) - NAC Breda heeft op overtuigende wijze de tweede ronde van de play-offs om promotie/degradatie bereikt. De formatie van de Duitse trainer Peter Hyballa was in Limburg te sterk voor MVV Maastricht: 1-4. In eigen huis had NAC al met 1-0 gezegevierd.

NAC Breda speelt nu tegen Emmen, de nummer 16 van het bijna afgelopen seizoen in de Eredivisie. In de andere wedstrijd treffen VVV-Venlo en Almere City FC elkaar.

Kort voor tijd kreeg NAC-doelman Roy Kortsmit de rode kaart. Hij mist daardoor zeer waarschijnlijk in elk geval het volgende duel. Veldspeler Jort van der Sande moest de resterende speeltijd in het doel staan.

Snelle uitloop

Na 38 minuten was het in Maastricht al 0-3. Elías Már Ómarsson opende de score door de bal met een lob over de ver uitgelopen doelman Romain Matthys te plaatsen.

Sabir Agougil maakte de 0-2, nadat Ómarsson de bal met veel overzicht breed had gelegd. Na een goed uitgevoerde aanval zorgde Ezechiel Banzuzi voor de derde treffer.

Enige tegendoelpunt

MVV probeerde nog wel wat terug te doen. Sven Blummel kopte na ongeveer een uur op de lat. In de 68e minuut was het wel raak voor de Limburgers. Dailon Livramento gleed de bal bij de 'tweede' paal binnen, na een pass met buitenkant voet van Van Bommel. In extra tijd scoorde Jesaja Herrmann nog voor NAC, 1-4.

Vlak voor rust werd het duel even stilgelegd door scheidsrechter Erwin Blank, nadat er bekers bier vanuit het uitvak op het veld werden gegooid. Na een kleine 10 minuten werd het duel hervat.

Promovendi

PEC Zwolle en Heracles Almelo zijn al gepromoveerd naar de Eredivisie. FC Groningen en Cambuur zijn daaruit gedegradeerd.

Meer uit Voetbal

Galatasaray: Lang mist oefenduel van Oranje met Noorwegen

ZEIST (ANP) - Noa Lang mist vrijdag het oefenduel van het Nederlands elftal tegen Noorwegen. Dat meldt zijn club Galatasaray in een verklaring. Mogelijk is de vleugelaanvaller volgende week dinsdag wel inzetbaar voor de vriendschappelijke interland tegen Ecuador.

7 uur geleden
Oranjefans plannen eerbetoon aan Cruijff in oefenduel met Noren

ZEIST (ANP) - Supporters van het Nederlands elftal brengen vrijdag tijdens de oefeninterland tegen Noorwegen een eerbetoon aan Johan Cruijff. Ze zijn volgens de KNVB van plan om in de veertiende minuut te gaan staan. Vervolgens is het de bedoeling dat er een groot applaus klinkt in de Johan Cruijff ArenA.

9 uur geleden
Verdediger Botman succesvol geopereerd aan blessure in gezicht

NEWCASTLE (ANP) - Sven Botman is succesvol geopereerd aan een blessure in zijn gezicht. Dat meldt zijn club Newcastle United maandag. De Nederlandse verdediger werd zondag tijdens de wedstrijd tegen Sunderland gewisseld vanwege het protocol voor hoofdblessures. De club verwacht dat Botman "de laatste weken van het seizoen" weer beschikbaar is.

9 uur geleden
Bondscoach Koeman rekent niet op geblesseerde Depay

ZEIST (ANP) - Bondscoach Ronald Koeman rekent niet op Memphis Depay voor de oefeninterlands van het Nederlands elftal tegen Noorwegen en Ecuador. "Hij heeft een scan laten maken en daar is de uitslag nog niet van bekend", zei hij op een persconferentie in Zeist. "Maar het ziet er niet goed uit. Als hij toch beschikbaar is, dan vliegt hij later onze kant op."

10 uur geleden
Sevilla neemt afscheid van trainer Almeyda

SEVILLA (ANP) - Sevilla heeft afscheid genomen van trainer Matías Almeyda. De Spaanse club, zevenvoudig winnaar van de Europa League, staat na de 2-0-thuisnederlaag tegen Valencia van afgelopen zaterdag op de vijftiende plaats in La Liga met 31 punten. Dat zijn er slechts 3 meer dan Mallorca dat op een degradatieplek staat.

10 uur geleden
Van Gaal blijft ook nieuwe leiding van Ajax adviseren

AMSTERDAM (ANP) - Louis van Gaal blijft Ajax adviseren. Dat is volgens de club uit Amsterdam het resultaat van een gesprek van de oud-trainer met Lesley Bamberger en Edo Ophof, de voorzitter en technische man van de nieuwe raad van commissarissen.

12 uur geleden
Middenvelder Nmecha mist interlands van Duitsland door blessure

DORTMUND (ANP/DPA) - Duitsland kan in de komende interlandperiode niet beschikken over Felix Nmecha van Borussia Dortmund. De 25-jarige middenvelder liep zaterdag een blessure op tijdens de gewonnen wedstrijd van zijn club tegen Hamburger SV (3-2).

15 uur geleden