NAC Breda haalt middenvelder Balard uit Australië
BREDA (ANP) - NAC Breda heeft middenvelder Max Balard aangetrokken. De 23-jarige Balard, die zowel een Australisch als een Frans paspoort heeft, wordt door de Brabanders overgenomen van de Australische kampioen Central Coast Mariners. Hij heeft voor drie jaar getekend.
"Max is een dynamische karakterspeler. We denken dat hij snel zal wennen aan de Nederlandse voetbalcultuur en mentaliteit en het nodige gif kan toevoegen aan ons team", aldus technisch directeur Peter Maas op de website van NAC.
De transfervrije Balard, die dinsdag al aansluit bij de selectie, werd uitgeroepen tot beste speler van het seizoen bij de huidige kampioen van Australië.
NAC promoveerde via de play-offs naar de Eredivisie. In de laatste ronde van de play-offs werd Excelsior verslagen.
Meer uit Voetbal
WARSCHAU (ANP) - Virgil van Dijk kijkt terug op een moeizame avond in Warschau, waar het Nederlands elftal met 1-1 gelijkspeelde tegen Polen. "Ik denk dat het altijd lastig is om tegen een laag blok te spelen en kansen te creëren", zei de aanvoerder in een eerste reactie bij de NOS. "Dat is iets wat we moeten verbeteren."
1 uur geledenWARSCHAU (ANP) - Ronald Koeman was na het teleurstellende optreden van het Nederlands elftal bij Polen (1-1) kritisch. De bondscoach oordeelde vooral hard over de manier waarop Oranje kort voor rust achter kwam. Aanvoerder Robert Lewandowski stuurde met een handige actie Jakub Kaminski weg. De aanvaller was sneller dan Virgil van Dijk en speelde de bal door de benen van de ver uit zijn doel gelopen keeper Bart Verbruggen: 1-0.
1 uur geledenWARSCHAU (ANP) - Frenkie de Jong vond dat het matige optreden van het Nederlands elftal tegen Polen (1-1) grotendeels kwam door het gebrek aan een bepaalde afstemming in het veld. "Hoe we ons positioneerden, was niet goed. We maakten vaak verkeerde keuzes aan de bal", analyseerde de middenvelder van FC Barcelona in stadion PGE Narodowy in Warschau.
1 uur geledenLUXEMBURG (ANP) - Duitsland en Slowakije spelen maandag een direct duel om winst van WK-kwalificatiegroep A. De Duitsers wonnen vrijdagavond met 2-0 bij Luxemburg, en de Slowaken hielden zicht op rechtstreekse plaatsing voor het WK door in eigen huis te winnen van Noord-Ierland met 1-0.
2 uur geledenWARSCHAU (ANP) - Jan Paul van Hecke kan maandag niet meedoen in de laatste WK-kwalificatiewedstrijd van Nederland tegen Litouwen. De verdediger kreeg vrijdag in het uitduel met Polen (1-1) in de blessuretijd van de tweede helft een gele kaart.
2 uur geledenWARSCHAU (ANP) - Het Nederlands elftal mag de tickets voor het WK voetbal van volgend jaar in de Verenigde Staten, Canada en Mexico bijna boeken. De ploeg van bondscoach Ronald Koeman speelde in Warschau in een tegenvallende wedstrijd met 1-1 gelijk bij Polen en kan de eerste plaats in groep G alleen in theorie nog ontgaan.
2 uur geledenWARSCHAU (ANP) - Het Nederlands elftal is nagenoeg zeker van deelname aan het wereldkampioenschap voetbal van volgend jaar. De uitwedstrijd tegen Polen in Warschau eindigde in 1-1. Twee maanden geleden speelden Nederland en Polen in Rotterdam ook al met 1-1 gelijk.
2 uur geleden