NAC Breda en Heracles Almelo houden elkaar in evenwicht
BREDA (ANP) - De wedstrijd tussen NAC Breda en Heracles Almelo heeft geen winnaar opgeleverd. Beide ploegen hielden elkaar op een gelijkspel (1-1) in een sfeervol stadion.
Elías Már Ómarsson kopte de thuisploeg in de vierde minuut op voorsprong, na een afgemeten voorzet van Leo Sauer. Juho Talvitie maakte in de 54e minuut gelijk. NAC, vorig jaar rond deze tijd nog middenmoter in de eerste divisie, staat achtste in de Eredivisie. Heracles is in punten gelijk gekomen met het als veertiende geklasseerde FC Groningen.
NAC domineerde de openingsfase van het duel. Jan Van den Bergh was dicht bij een tweede treffer. Maar doelman Fabian de Keijzer kreeg nog net een hand tegen de kopbal van de verdediger van de thuisploeg. NAC ontsnapte in de slotfase van de eerste helft toen Mats Rots de paal raakte. Thomas Bruns schoot even later in kansrijke positie over namens de bezoekers. Talvitie had in de slotfase voor de tweede keer kunnen scoren, maar trapte de bal in de handen van doelman Daniel Bielica. Ook Bryan Limbombe verzuimde Heracles aan een zege te helpen.
Bij Heracles verving assistent-coach Hendrie Krüzen de zieke hoofdtrainer Erwin van de Looi. Brian de Keersmaecker en Mario Engels ontbraken door blessures bij de formatie uit Almelo.
Meer uit Voetbal
AMSTERDAM (ANP) - Ajax kan tijdens het restant van het seizoen geen beroep meer doen op Kian Fitz-Jim. De 22-jarige middenvelder heeft vrijdag een schouderoperatie ondergaan. Hij kampte al langer met klachten aan het gewricht.
4 uur geledenZEIST (ANP) - Bondscoach Arjan Veurink gaf de zege van de Nederlandse voetbalsters van dinsdag op Frankrijk (2-1) in de WK-kwalificatie een rapportcijfer tien. Toch weet hij bijna zeker dat Oranje zaterdag in Auxerre tijdens het uitduel beter moet spelen om weer een resultaat te halen. "Ik heb niet de illusie dat we nu plotseling zestig procent van de wedstrijd in balbezit zijn", zei hij op een persconferentie in Zeist. "Maar als we de bal hebben, dan moet het beter."
7 uur geledenENSCHEDE (ANP) - FC Twente mag tijdens de eerste uitwedstrijd van het nieuwe seizoen geen supporters meenemen. De club accepteerde een schikkingsvoorstel van de KNVB van twee uitwedstrijden zonder supporters, waarvan een wedstrijd voorwaardelijk, voor het afgestoken vuurwerk tijdens de bekerwedstrijd bij FC Utrecht op 13 januari. Dat meldt FC Twente op de eigen website.
7 uur geledenUTRECHT (ANP) - FC Utrecht heeft ook volgend seizoen de beschikking over de Oekraïense aanvaller Artem Stepanov. De 18-jarige huurling van Bayer Leverkusen speelt ook volgend seizoen op huurbasis in Utrecht. De huidige nummer 7 van de Eredivisie heeft ook een koopoptie opgenomen in de nieuwe overeenkomst.
9 uur geledenVIGO (ANP) - Freiburg heeft zich overtuigend geplaatst voor de halve finale van de Europa League. De Duitse voetbalclub won vorige week al de thuiswedstrijd tegen het Spaanse Celta met 3-0 en voegde er in de return in Vigo een zege van 3-1 aan toe. Het is voor de eerste keer in het clubbestaan dat Freiburg de laatste vier bereikt van een Europees clubtoernooi.
21 uur geledenALKMAAR (ANP) - AZ is er niet in geslaagd zich te plaatsen voor de halve finale van de Conference League. Het elftal van trainer Leeroy Echteld speelde voor eigen publiek met 2-2 gelijk tegen Sjachtar Donetsk, na een week eerder in Krakau de eerste ontmoeting in de kwartfinale met 3-0 te hebben verloren.
22 uur geledenBARCELONA (ANP) - De Argentijnse voetbalvedette Lionel Messi is de nieuwe eigenaar van de UE Cornellà, een club uit Catalonië die uitkomt op het vijfde Spaanse niveau. De club uit een buitenstad van Barcelona verspreidde het nieuws op zijn website.
1 dag geleden