NAC Breda en Heracles Almelo houden elkaar in evenwicht
BREDA (ANP) - De wedstrijd tussen NAC Breda en Heracles Almelo heeft geen winnaar opgeleverd. Beide ploegen hielden elkaar op een gelijkspel (1-1) in een sfeervol stadion.
Elías Már Ómarsson kopte de thuisploeg in de vierde minuut op voorsprong, na een afgemeten voorzet van Leo Sauer. Juho Talvitie maakte in de 54e minuut gelijk. NAC, vorig jaar rond deze tijd nog middenmoter in de eerste divisie, staat achtste in de Eredivisie. Heracles is in punten gelijk gekomen met het als veertiende geklasseerde FC Groningen.
NAC domineerde de openingsfase van het duel. Jan Van den Bergh was dicht bij een tweede treffer. Maar doelman Fabian de Keijzer kreeg nog net een hand tegen de kopbal van de verdediger van de thuisploeg. NAC ontsnapte in de slotfase van de eerste helft toen Mats Rots de paal raakte. Thomas Bruns schoot even later in kansrijke positie over namens de bezoekers. Talvitie had in de slotfase voor de tweede keer kunnen scoren, maar trapte de bal in de handen van doelman Daniel Bielica. Ook Bryan Limbombe verzuimde Heracles aan een zege te helpen.
Bij Heracles verving assistent-coach Hendrie Krüzen de zieke hoofdtrainer Erwin van de Looi. Brian de Keersmaecker en Mario Engels ontbraken door blessures bij de formatie uit Almelo.
Meer uit Voetbal
MÜNCHEN (ANP/AFP) - Real Madrid-trainer Álvaro Arbeloa vindt dat de scheidsrechter met de beslissing om Eduardo Camavinga van het veld te sturen de wedstrijd tegen Bayern München verpest heeft. Real Madrid verloor met tien man uiteindelijk met 4-3 en werd uitgeschakeld in de kwartfinales van de Champions League.
27 minuten geledenMÜNCHEN (ANP/DPA) - Bayern München-trainer Vincent Kompany is geschorst voor de eerste halve finale in de Champions League tegen Paris Saint-Germain. De coach van de Duitse kampioen kreeg een gele kaart nadat Kylian Mbappé Real Madrid op 2-3 had gebracht. Bayern won de wedstrijd met 4-3 en bereikte de laatste vier.
29 minuten geledenWASHINGTON (ANP) - Iran zal meedoen aan het WK voetbal, "dat staat vast", aldus FIFA-voorzitter Gianni Infantino woensdag. Hij deed die uitspraak tijdens het Invest in America Forum van nieuwszender CNBC.
6 uur geledenMÜNCHEN (ANP) - Bayern München heeft zich in een spectaculaire wedstrijd geplaatst voor de halve finale van de Champions League. De Duitse koploper versloeg Real Madrid met 4-3. Bayern had vorige week de eerste ontmoeting in Spanje ook gewonnen (1-2).
10 uur geledenLONDEN (ANP) - Arsenal staat voor het tweede jaar op rij in de halve finale van de Champions League. De Londenaren hadden in de thuiswedstrijd tegen Sporting Portugal genoeg aan een gelijkspel (0-0), omdat ze de eerste ontmoeting vorige week in Lissabon in de slotfase met 1-0 wonnen.
10 uur geledenSÃO PAULO (ANP) - Memphis Depay kent in aanloop naar het wereldkampioenschap voetbal tegenslag. Het herstel van de blessure van de spits van het Nederlands elftal heeft twee weken vertraging opgelopen door een fout van de medische staf van zijn club Corinthians. Dat melden Braziliaanse media, waaronder de krant O Globo.
14 uur geledenBARCELONA (ANP/BELGA) - FC Barcelona dient opnieuw een klacht in bij de Europese voetbalbond UEFA. De Spaanse voetbalclub voelt zich in de kwartfinale van de Champions League tegen Atlético Madrid benadeeld. FC Barcelona won met 2-1 in Madrid, maar had vorige week de eerste ontmoeting in eigen stadion met 2-0 verloren en is daardoor uitgeschakeld.
14 uur geleden