NAC Breda en Heracles Almelo houden elkaar in evenwicht
BREDA (ANP) - De wedstrijd tussen NAC Breda en Heracles Almelo heeft geen winnaar opgeleverd. Beide ploegen hielden elkaar op een gelijkspel (1-1) in een sfeervol stadion.
Elías Már Ómarsson kopte de thuisploeg in de vierde minuut op voorsprong, na een afgemeten voorzet van Leo Sauer. Juho Talvitie maakte in de 54e minuut gelijk. NAC, vorig jaar rond deze tijd nog middenmoter in de eerste divisie, staat achtste in de Eredivisie. Heracles is in punten gelijk gekomen met het als veertiende geklasseerde FC Groningen.
NAC domineerde de openingsfase van het duel. Jan Van den Bergh was dicht bij een tweede treffer. Maar doelman Fabian de Keijzer kreeg nog net een hand tegen de kopbal van de verdediger van de thuisploeg. NAC ontsnapte in de slotfase van de eerste helft toen Mats Rots de paal raakte. Thomas Bruns schoot even later in kansrijke positie over namens de bezoekers. Talvitie had in de slotfase voor de tweede keer kunnen scoren, maar trapte de bal in de handen van doelman Daniel Bielica. Ook Bryan Limbombe verzuimde Heracles aan een zege te helpen.
Bij Heracles verving assistent-coach Hendrie Krüzen de zieke hoofdtrainer Erwin van de Looi. Brian de Keersmaecker en Mario Engels ontbraken door blessures bij de formatie uit Almelo.
Meer uit Voetbal
ORANGEBURG (ANP) - Het Nederlands elftal is met een complete selectie begonnen aan de laatste training voor het oefenduel van maandag met Oezbekistan. Bondscoach Ronald Koeman staat met al zijn 26 internationals op het trainingscomplex van New York City FC, waar de Nederlander Pascal Jansen trainer is.
14 minuten geledenORLÉANS (ANP/RTR) - De voetballers van de Democratische Republiek Congo wijken voor hun laatste oefenwedstrijd ter voorbereiding op het wereldkampioenschap uit naar Orléans in Frankrijk. Het duel is achter gesloten deuren, meldt een woordvoerder van het team.
40 minuten geledenWILLEMSTAD (ANP) - Curaçao heeft zaterdagavond lokale tijd met 4-0 gewonnen in de drukbezochte uitzwaaiwedstrijd voor het WK voetbal tegen Aruba. Daarmee kreeg Curaçao waarop het hele eiland hoopte en won het elftal aan vertrouwen. Het SDK-stadion (capaciteit: 15.000 plaatsen) was volledig uitverkocht. Al vanaf drie uur voor de wedstrijd stonden er lange rijen met toeschouwers.
8 uur geledenNEW YORK (ANP) - Nederlandse toeristen reageren verbaasd als ze in de stromende regen over Times Square lopen en de internationals van het Nederlands elftal op drie grote televisieschermen zien. "Kijk, daar heb je Memphis Depay", zegt Jeroen uit Utrecht als hij de spits van Oranje stoer over het door neonlichten verlichte plein ziet kijken. "En daar heb je Gravenberch en Frenkie. Dit is toch tof."
10 uur geledenWILLEMSTAD (ANP) - Curaçao heeft in de aanloop naar het WK voetbal in de Verenigde Staten, Canada en Mexico zijn uitzwaaiduel in Willemstad met 4-0 gewonnen van Aruba. Voor Curaçao was het de laatste oefenwedstrijd voordat het team aan het WK begint. Alle doelpunten vielen in de tweede helft.
13 uur geledenEAST HARTFORD (ANP) - Kaapverdië heeft in de aanloop naar het WK voetbal in de Verenigde Staten, Canada en Mexico een oefenduel met 3-0 gewonnen van Bermuda. Voor Kaapverdië was het de laatste oefenwedstrijd voordat het team aan het WK begint.
17 uur geledenCHICAGO (ANP) - Duitsland heeft de laatste oefenwedstrijd in de aanloop naar het WK voetbal gewonnen van de Verenigde Staten. In Chicago was de ploeg van bondscoach Julian Nagelsmann met 2-1 te sterk voor het team van Mauricio Pochettino.
19 uur geleden