Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

NAC Breda en Heracles Almelo houden elkaar in evenwicht

NAC Breda en Heracles Almelo houden elkaar in evenwicht

BREDA (ANP) - De wedstrijd tussen NAC Breda en Heracles Almelo heeft geen winnaar opgeleverd. Beide ploegen hielden elkaar op een gelijkspel (1-1) in een sfeervol stadion.

Elías Már Ómarsson kopte de thuisploeg in de vierde minuut op voorsprong, na een afgemeten voorzet van Leo Sauer. Juho Talvitie maakte in de 54e minuut gelijk. NAC, vorig jaar rond deze tijd nog middenmoter in de eerste divisie, staat achtste in de Eredivisie. Heracles is in punten gelijk gekomen met het als veertiende geklasseerde FC Groningen.

NAC domineerde de openingsfase van het duel. Jan Van den Bergh was dicht bij een tweede treffer. Maar doelman Fabian de Keijzer kreeg nog net een hand tegen de kopbal van de verdediger van de thuisploeg. NAC ontsnapte in de slotfase van de eerste helft toen Mats Rots de paal raakte. Thomas Bruns schoot even later in kansrijke positie over namens de bezoekers. Talvitie had in de slotfase voor de tweede keer kunnen scoren, maar trapte de bal in de handen van doelman Daniel Bielica. Ook Bryan Limbombe verzuimde Heracles aan een zege te helpen.

Bij Heracles verving assistent-coach Hendrie Krüzen de zieke hoofdtrainer Erwin van de Looi. Brian de Keersmaecker en Mario Engels ontbraken door blessures bij de formatie uit Almelo.

Meer uit Voetbal

Ajax-speler Bounida krijgt eerste uitnodiging voor Marokko

AMSTERDAM (ANP) - Ajax-speler Rayane Bounida is voor het eerst opgeroepen voor het Marokkaanse voetbalelftal. De 20-jarige buitenspeler maakt deel uit van de selectie voor de komende oefenwedstrijden tegen Ecuador en Paraguay.

1 uur geleden
Barcelona boekt met scorende Brugts ruime CL-zege bij Real Madrid

MADRID (ANP) - De voetbalsters van Barcelona hebben een grote stap gezet richting de halve finales van de Champions League. De finalist van vorig seizoen won het eerste kwartfinaleduel met Real Madrid met 6-2 in de Spaanse hoofdstad. Oranje-international Esmee Brugts maakte de 2-0 voor de Catalaanse ploeg.

13 uur geleden
Gattuso noemt play-off Italië belangrijkste duel uit carrière

BERGAMO (ANP/AFP) - Bondscoach Gennaro Gattuso van Italië ziet de interland tegen Noord-Ierland in de halve finale van de Europese play-offs voor het WK voetbal als "absoluut de belangrijkste wedstrijd" uit zijn carrière. De winnaar van het duel speelt tegen Wales of Bosnië en Herzegovina om een ticket voor het eindtoernooi in de Verenigde Staten, Canada en Mexico.

16 uur geleden
Cambuur-trainer De Jong komend seizoen in Eredivisie assistent

LEEUWARDEN (ANP) - Henk de Jong (61) stopt na dit seizoen als hoofdtrainer van SC Cambuur, waarmee hij dinsdagavond promotie naar de Eredivisie afdwong. Hij gaat verder als assistent-trainer en heeft in die rol een contract voor vier jaar getekend. Dat meldt Cambuur op de eigen website. Wie de nieuwe hoofdtrainer wordt, maakt de club nog niet bekend.

16 uur geleden
Ajax bevestigt datalek van supportersgegevens

AMSTERDAM (ANP) - Bij Ajax heeft zich een datalek voorgedaan. Dat bevestigt de voetbalclub op de eigen site na berichtgeving van RTL Nieuws. "Wat we nu weten, is dat van een paar honderd mensen alleen het e-mailadres is ingezien", schrijft Ajax. "Daarnaast zijn van minder dan twintig mensen met een stadionverbod hun namen, e-mailadressen en geboortedata ingezien."

18 uur geleden
Tsjechische politie klaagt 32 mensen aan in matchfixingschandaal

PRAAG (ANP/AFP) - De Tsjechische politie heeft 32 mensen aangeklaagd in een grootschalig schandaal rond matchfixing en omkoping. Dat gebeurde na invallen bij verschillende clubs en het hoofdkantoor van de voetbalbond (FACR), aldus een officier van justitie.

18 uur geleden
Almere City gaat na dit seizoen niet verder met trainer Rijsdijk

ALMERE (ANP) - Almere City en trainer Jeroen Rijsdijk (48) gaan na dit seizoen uit elkaar. "Jeroen heeft zich anderhalf seizoen volledig gegeven voor de club", zegt technisch manager Chiel Dekker in een persbericht. "Wij kiezen voor volgend seizoen echter voor een andere koers en ook een andere trainer."

19 uur geleden