Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

NAC Breda bezorgt Sparta zesde competitienederlaag op rij

NAC Breda bezorgt Sparta zesde competitienederlaag op rij

ROTTERDAM (ANP) - Ook onder trainer Maurice Steijn wil het maar niet lukken bij Sparta. De Rotterdammers gingen op eigen veld met 2-0 onderuit tegen NAC Breda. Het was de zesde competitienederlaag op rij en de vierde onder Steijn, die begin november de ontslagen Jeroen Rijsdijk opvolgde. Sparta is de nummer 16 in de Eredivisie, NAC heeft zich inmiddels stevig in de middenmoot gevestigd.

De eerste kans was voor de Bredanaars. Nick Olij, de Sparta-doelman met een verleden bij NAC, moest naar de hoek op een inzet van Elías Már Ómarsson. Aan de andere kant ging doelman Daniel Bielica in de fout. De bal belandde voor de voeten van Sparta-spits Tobias Lauritsen, maar de Noor schoot over.

Olij moest nogmaals redden op een kopbal van Fredrik Jensen, maar was in de extra tijd van de eerste helft niet in staat de openingstreffer te voorkomen. NAC-aanvoerder Jan Van den Bergh kopte van dichtbij raak.

NAC is gevaarlijk bij spelhervattingen, ervoer ook Sparta. In de 75e minuut kopte Boy Kemper raak uit een vrije trap van Clint Leemans: 0-2. Het betekende de zevende overwinning dit seizoen voor de ploeg die via de play-offs naar de Eredivisie promoveerde, maar pas de tweede op vreemde bodem.

Meer uit Voetbal

Ajax-verdediger Tomiyasu haakt geblesseerd af bij Japan

TOKIO (ANP) - Ajacied Takehiro Tomiyasu kan toch niet spelen voor Japan in de oefenduels met Schotland en Engeland van de komende dagen. De 27-jarige verdediger moest zondag in de uitwedstrijd tegen Feyenoord (1-1) worden gewisseld en is niet voldoende hersteld, meldt de Japanse voetbalbond.

1 uur geleden
Voetbalsters Arsenal winnen eerste kwartfinaleduel van Chelsea

LONDEN (ANP) - De voetbalsters van Arsenal hebben het eerste duel tegen Chelsea in de kwartfinales van de Champions League gewonnen. De ploeg van coach Renée Slegers, de titelhouder in de Champions League, was met 3-1 te sterk voor de Engelse kampioen. De returnwedstrijd is volgende week donderdag, eveneens in Londen.

11 uur geleden
Aanvoerder Diemers keerde terug naar Cambuur voor deze promotie

EMMEN (ANP) - Voor aanvoerder Mark Diemers betekent de promotie van SC Cambuur naar de Eredivisie heel veel. "Ik ben twee jaar geleden teruggekomen met maar één doel en dat is deze promotie", zei hij bij ESPN. "Dat we dit zo dicht bij huis kunnen vieren met de tribunes vol met Cambuur-mensen. Mooier kan niet."

11 uur geleden
Trainer De Jong trots na 'speciale' promotie met Cambuur

EMMEN (ANP) - Bij trainer Henk de Jong overheerst blijdschap en trots nu hij met SC Cambuur promotie naar de Eredivisie heeft veiliggesteld. "Ik ben supertrots op wat we hebben gedaan. Moet je kijken, mooi hè", wees hij naar het feestje in het uitvak van de Oude Meerdijk in Emmen, waar Cambuur met 4-2 won. "Het was ook een mooie wedstrijd."

11 uur geleden
SC Cambuur keert na drie seizoenen terug in Eredivisie

EMMEN (ANP) - SC Cambuur keert volgend seizoen terug in de Eredivisie. De ploeg van coach Henk de Jong won met 4-2 bij FC Emmen en is met nog vijf wedstrijden te spelen zeker van promotie.

12 uur geleden
Beerensteyn bezorgt Wolfsburg zege op Olympique Lyon

WOLFSBURG (ANP) - Lineth Beerensteyn heeft VfL Wolfsburg de zege bezorgd op Olympique Lyon in de eerste kwartfinale van de Champions League. De 29-jarige international maakte in eigen huis het enige doelpunt van de Duitse club: 1-0.

13 uur geleden
Salah verlaat Liverpool na dit seizoen

LIVERPOOL (ANP) - Aanvaller Mohamed Salah verlaat Liverpool na dit seizoen. Dat hebben de Egyptenaar en de club van trainer Arne Slot dinsdag bekendgemaakt.

14 uur geleden