Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

NAC Breda bezorgt Sparta zesde competitienederlaag op rij

NAC Breda bezorgt Sparta zesde competitienederlaag op rij

ROTTERDAM (ANP) - Ook onder trainer Maurice Steijn wil het maar niet lukken bij Sparta. De Rotterdammers gingen op eigen veld met 2-0 onderuit tegen NAC Breda. Het was de zesde competitienederlaag op rij en de vierde onder Steijn, die begin november de ontslagen Jeroen Rijsdijk opvolgde. Sparta is de nummer 16 in de Eredivisie, NAC heeft zich inmiddels stevig in de middenmoot gevestigd.

De eerste kans was voor de Bredanaars. Nick Olij, de Sparta-doelman met een verleden bij NAC, moest naar de hoek op een inzet van Elías Már Ómarsson. Aan de andere kant ging doelman Daniel Bielica in de fout. De bal belandde voor de voeten van Sparta-spits Tobias Lauritsen, maar de Noor schoot over.

Olij moest nogmaals redden op een kopbal van Fredrik Jensen, maar was in de extra tijd van de eerste helft niet in staat de openingstreffer te voorkomen. NAC-aanvoerder Jan Van den Bergh kopte van dichtbij raak.

NAC is gevaarlijk bij spelhervattingen, ervoer ook Sparta. In de 75e minuut kopte Boy Kemper raak uit een vrije trap van Clint Leemans: 0-2. Het betekende de zevende overwinning dit seizoen voor de ploeg die via de play-offs naar de Eredivisie promoveerde, maar pas de tweede op vreemde bodem.

Meer uit Voetbal

Borussia Dortmund herpakt zich met ruime zege op Werder Bremen

DORTMUND (ANP) - Borussia Dortmund heeft zich herpakt na het doelpuntrijke gelijkspel bij Eintracht Frankfurt van vrijdag (3-3). De nummer 2 van de Bundesliga won thuis met 3-0 van Werder Bremen.

23 minuten geleden
Twee duels schorsing voor Napoli-trainer Conte na rood in topper

NAPELS (ANP/AFP) - Trainer Antonio Conte van Napoli heeft een schorsing van twee duels gekregen na zijn rode kaart in de topper tegen koploper Internazionale. De 56-jarige coach werd zondag tijdens het gelijkspel (2-2) halverwege de tweede helft weggestuurd voor het beledigen van de officials.

2 uur geleden
Barcelona-aanvoerder De Jong voor één wedstrijd geschorst na rood

BARCELONA (ANP) - Frenkie de Jong is voor één wedstrijd geschorst na zijn rode kaart in de gewonnen finale om de Spaanse Supercup tegen Real Madrid (3-2). De middenvelder van FC Barcelona mist door de schorsing het duel uit de achtste finales van de Copa del Rey met Racing Santander.

3 uur geleden
Coach Bosz zwijgt nog over zijn toekomst bij PSV

EINDHOVEN (ANP) - Peter Bosz is er voor zichzelf al uit, maar de trainer van PSV weigerde dinsdag helderheid te verschaffen over zijn toekomst bij de club. "Het is een repeterend verhaal. Als er nieuws is, dan melden we het. Zover is het nog niet", zei de coach tijdens een persmoment in aanloop naar de bekerwedstrijd op woensdag tegen FC Den Bosch.

9 uur geleden
PSV neemt doelman Kovar definitief over van Bayer Leverkusen

EINDHOVEN (ANP) - PSV heeft doelman Matej Kovar definitief overgenomen van Bayer Leverkusen. De 25-jarige Tsjechische international speelt sinds de zomer al op huurbasis bij de koploper uit Eindhoven en de huur is omgezet in een koop, meldt de Eredivisieclub. Kovar tekent een contract dat hem voor 4,5 jaar bindt aan PSV.

11 uur geleden
Juventus boekt ook ruime overwinning op Cremonese

TURIJN (ANP) - Juventus heeft in de Italiaanse voetbalcompetitie voor de tweede keer op rij een ruime zege behaald. Zes dagen na de zege van 3-0 bij Sassuolo versloeg het elftal van coach Luciano Spalletti Cremonese met 5-0.

1 dag geleden
Slot bereikt met Liverpool vierde ronde FA Cup, Frimpong scoort

LIVERPOOL (ANP) - Liverpool is in de FA Cup doorgedrongen tot de vierde ronde. Het elftal van trainer Arne Slot won in eigen stadion met 4-1 van Barnsley, dat in Engeland uitkomt op het derde niveau.

1 dag geleden