NAC boekt ten koste van Telstar weer eens zege in Breda
BREDA (ANP) - NAC Breda heeft voor het eerst sinds begin oktober weer een thuiswedstrijd in de eerste divisie gewonnen. In het eigen Rat Verlegh Stadion werd Telstar met 1-0 verslagen.
Invaller Jethro Mashart maakte halverwege de tweede helft met een stiftje het doelpunt voor de thuisclub. Mashart stond pas 2 minuten in het veld. In de laatste minuut was Telstar-keeper Jasper Schendelaar dicht bij de gelijkmaker, maar de bij een hoekschop mee naar voren gekomen doelman raakte met een kopbal de lat.
NAC, zwaar getroffen door het coronavirus, verloor de afgelopen weken op eigen veld van SC Cambuur (0-4) en NEC (0-1). De ploeg van trainer Maurice Steijn stapte na een reeks besmettingen drie competitiewedstrijden op rij als verliezer van het veld. Vorige week vrijdag won de club voor het eerst sinds lange tijd weer; met 4-1 bij MVV Maastricht.
Door de nipte zege staat NAC derde, met 4 punten achterstand op koploper De Graafschap. Eerder op de avond won De Graafschap met 2-0 bij FC Dordrecht.
Meer uit Voetbal
MANCHESTER (ANP) - Jeremie Frimpong maakt zaterdag alweer deel uit van de wedstrijdselectie van Liverpool. De rechtervleugelverdediger zit in de kwartfinale van de FA Cup tegen Manchester City op de reservebank.
1 uur geledenNAIROBI (ANP/AFP) - Victor Wanyama heeft zijn voetballoopbaan beëindigd. Dat meldt de 34-jarige voormalige aanvoerder van het Keniaanse elftal op X.
5 uur geledenPARIJS (ANP) - Paris Saint-Germain staat weer wat steviger aan de leiding in de Franse competitie. De topclub van coach Luis Enrique won in Parijs met 3-1 van Toulouse.
16 uur geledenDEN HAAG/VENLO (ANP) - ADO Den Haag heeft afstand genomen van SC Cambuur op de ranglijst van de eerste divisie. De koploper uit Den Haag won in eigen huis met 4-2 van Jong Ajax. Cambuur ging met 3-0 onderuit bij VVV-Venlo.
16 uur geledenNIJMEGEN (ANP) - Tjaronn Chery stopt als international van Suriname. De middenvelder van NEC maakte dat vrijdag bekend op Instagram. Suriname verloor vorige week met Chery als aanvoerder in de play-offs van Bolivia en kwalificeerde zich niet voor het WK voetbal dit jaar in de Verenigde Staten, Mexico en Canada.
17 uur geledenLIVERPOOL (ANP/AFP) - Liverpool-coach Arne Slot kan zaterdag in de kwartfinale van de FA Cup tegen Manchester City en in de twee wedstrijden tegen Paris Saint-Germain in de Champions League geen beroep doen op doelman Alisson Becker. De Braziliaanse keeper is vorige maand geblesseerd geraakt in de door Liverpool gewonnen wedstrijd tegen Galatasaray.
21 uur geledenALKMAAR (ANP) - AZ-trainer Leeroy Echteld kan zaterdag tegen Fortuna Sittard weer beschikken over aanvoerder Jordy Clasie. De 34-jarige middenvelder zit voor het eerst weer bij de selectie, nadat hij eind september een enkelblessure opliep.
22 uur geleden