NAC boekt ten koste van Telstar weer eens zege in Breda
BREDA (ANP) - NAC Breda heeft voor het eerst sinds begin oktober weer een thuiswedstrijd in de eerste divisie gewonnen. In het eigen Rat Verlegh Stadion werd Telstar met 1-0 verslagen.
Invaller Jethro Mashart maakte halverwege de tweede helft met een stiftje het doelpunt voor de thuisclub. Mashart stond pas 2 minuten in het veld. In de laatste minuut was Telstar-keeper Jasper Schendelaar dicht bij de gelijkmaker, maar de bij een hoekschop mee naar voren gekomen doelman raakte met een kopbal de lat.
NAC, zwaar getroffen door het coronavirus, verloor de afgelopen weken op eigen veld van SC Cambuur (0-4) en NEC (0-1). De ploeg van trainer Maurice Steijn stapte na een reeks besmettingen drie competitiewedstrijden op rij als verliezer van het veld. Vorige week vrijdag won de club voor het eerst sinds lange tijd weer; met 4-1 bij MVV Maastricht.
Door de nipte zege staat NAC derde, met 4 punten achterstand op koploper De Graafschap. Eerder op de avond won De Graafschap met 2-0 bij FC Dordrecht.
Meer uit Voetbal
ROTTERDAM (ANP) - Sem Steijn en Givairo Read beginnen met Feyenoord aan het uitduel met sc Heerenveen. Beide spelers zijn tijdens de winterstop weer fit geworden.
1 uur geledenHILVERSUM (ANP) - PSV verwacht deze maand duidelijkheid over de toekomst van trainer Peter Bosz, wiens contract deze zomer afloopt. Algemeen directeur Marcel Brands heeft de 62-jarige coach afgelopen week "een laatste voorstel" gedaan. "De bal ligt bij Peter en zijn zaakwaarnemer", zei Brands bij ESPN-programma Goedemorgen Eredivisie.
1 uur geledenHILVERSUM (ANP) - PSV overweegt nadrukkelijk deze winter nog een spits vast te leggen. Ricardo Pepi brak zaterdag in het thuisduel met Excelsior (5-1) een onderarm en is naar verwachting twee maanden uitgeschakeld. Ook de geblesseerde aanvallers Alassane Pléa, Ruben van Bommel en Myron Boadu ontbreken voorlopig nog.
2 uur geledenGRONINGEN (ANP) - FC Groningen en NAC Breda zijn het nieuwe jaar begonnen met een gelijkspel. Na een matige wedstrijd eindigde het onderlinge duel in een koude Euroborg in 0-0.
14 uur geledenEINDHOVEN (ANP) - PSV-spits Ricardo Pepi heeft zaterdag in de thuiswedstrijd tegen Excelsior (5-1) in de Eredivisie zijn onderarm gebroken. De Amerikaan wordt zondag geopereerd. Dat zei trainer Peter Bosz op een persconferentie in het Philips Stadion.
14 uur geledenAGADIR (ANP) - Egypte is doorgedrongen tot de halve finales van de Afrika Cup. De recordwinnaar versloeg in het Marokkaanse Agadir titelverdediger Ivoorkust met 3-2.
15 uur geledenEINDHOVEN (ANP) - PSV is het nieuwe jaar voortvarend begonnen. De Eindhovenaren hadden in het Philips Stadion weinig moeite met Excelsior en wonnen met 5-1. Voor PSV betekende het de twaalfde achtereenvolgende zege in de Eredivisie.
15 uur geleden