NAC boekt ten koste van Telstar weer eens zege in Breda
BREDA (ANP) - NAC Breda heeft voor het eerst sinds begin oktober weer een thuiswedstrijd in de eerste divisie gewonnen. In het eigen Rat Verlegh Stadion werd Telstar met 1-0 verslagen.
Invaller Jethro Mashart maakte halverwege de tweede helft met een stiftje het doelpunt voor de thuisclub. Mashart stond pas 2 minuten in het veld. In de laatste minuut was Telstar-keeper Jasper Schendelaar dicht bij de gelijkmaker, maar de bij een hoekschop mee naar voren gekomen doelman raakte met een kopbal de lat.
NAC, zwaar getroffen door het coronavirus, verloor de afgelopen weken op eigen veld van SC Cambuur (0-4) en NEC (0-1). De ploeg van trainer Maurice Steijn stapte na een reeks besmettingen drie competitiewedstrijden op rij als verliezer van het veld. Vorige week vrijdag won de club voor het eerst sinds lange tijd weer; met 4-1 bij MVV Maastricht.
Door de nipte zege staat NAC derde, met 4 punten achterstand op koploper De Graafschap. Eerder op de avond won De Graafschap met 2-0 bij FC Dordrecht.
Meer uit Voetbal
MADRID (ANP/AFP) - Real Madrid-aanvaller Kylian Mbappé heeft een spierblessure aan zijn linkerbovenbeen opgelopen. Dat meldt zijn club op de website. De 27-jarige Fransman liep de blessure afgelopen vrijdag op in de competitiewedstrijd tegen Real Betis (1-1).
10 uur geledenZEIST (ANP) - Scheidsrechter Allard Lindhout leidt zaterdag de wedstrijd tussen Ajax en landskampioen PSV in de Johan Cruijff ArenA. Dat meldt voetbalbond KNVB.
11 uur geledenZEIST (ANP) - Voetbalbond KNVB wenst Xavi Simons alle sterkte bij zijn herstel van de knieblessure, die hem van het WK houdt deze zomer. "Je komt sterker terug, Xavi", laat de bond via het X-kanaal Ons Oranje weten. Ook teamgenoten van Simons bij Oranje betuigen hun steun.
12 uur geledenLONDEN (ANP) - Xavi Simons mist het WK voetbal door een zware knieblessure. Zijn club Tottenham Hotspur bevestigt tegenover verschillende media dat de Oranje-international zaterdag in het competitieduel met Wolverhampton Wanderers zijn voorste kruisband in zijn rechterknie heeft gescheurd.
15 uur geledenZÜRICH (ANP/RTR) - Wereldvoetbalbond FIFA is van plan het prijzengeld voor het komende WK voetbal verder te verhogen. Er ligt een voorstel dat dinsdag moet worden goedgekeurd op een congres in Vancouver.
1 dag geledenTURIJN (ANP) - Internazionale heeft op weg naar de 21e landstitel punten verspeeld. De club uit Milaan gaf in Turijn een voorsprong van 2-0 tegen Torino uit handen en liet de thuisploeg terugkomen tot 2-2. Inter blijft ondanks het gelijkspel de koploper in de Serie A met nog altijd een comfortabele voorsprong van 10 punten op nummer 2 Napoli. Er zijn nog vier speelronden te gaan in Italië.
1 dag geledenHEERENVEEN (ANP) - De voetbalsters van PSV hebben met een zege bij Heerenveen de koppositie in de Eredivisie verstevigd. De club uit Eindhoven won in Friesland met 1-0 door een doelpunt van Renate Jansen in de tweede helft.
1 dag geleden