Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Nabestaanden willen geen media bij uitvaart Jeffrey en Emma

Nabestaanden willen geen media bij uitvaart Jeffrey en Emma

DELFZIJL (ANP) - De nabestaanden van de 10-jarige Jeffrey en zijn zusje Emma (8) willen niet dat media aanwezig zijn bij de uitvaart van de kinderen. De lichamen van de kinderen werden woensdag gevonden in een auto in het water bij Winschoten. Ze zijn vermoedelijk door verdrinking om het leven gekomen.

De kinderen werden sinds zaterdagmiddag vermist terwijl ze bij hun vader in Beerta verbleven. Zijn lichaam werd eveneens in de auto gevonden.

"De familie wil gewoon afscheid kunnen nemen met vrienden en niet met alle media erbij", zegt een woordvoerder van Namens de Familie, die de nabestaanden bijstaat.

Het is nog niet bekend wanneer de uitvaart plaatsvindt. Een crowdfundingactie heeft al meer dan 100.000 euro ingezameld om de uitvaart te bekostigen.

Meer uit Binnenland

Oekraïense vluchtelingen opgevangen tegenover Tweede Kamer

DEN HAAG (ANP) - Den Haag wil ongeveer 140 vluchtelingen uit Oekraïne opvangen in een gebouw tegenover de tijdelijke Tweede Kamer. Het lege kantoorpand aan de Bezuidenhoutseweg moet twee tot vijf jaar als opvanglocatie dienen.

5 minuten geleden
Auto met Jeffrey en Emma raakte kwartier na ontvoering te water

WINSCHOTEN (ANP) - De auto waar Jeffrey en Emma in zaten, raakte zaterdag rond 15.45 uur te water. Dat is ongeveer een kwartier nadat de vader de kinderen uit Beerta meenam in het voertuig, meldt de politie.

25 minuten geleden
Boerenprotest in Krimpenerwaard tegen stikstofplan Zuid-Holland

BERGAMBACHT (ANP) - In de Zuid-Hollandse gemeente Krimpenerwaard protesteren boeren tegen de stikstofaanpak van de provincie. Op diverse rotondes op provinciale wegen bij de dorpen Bergambacht en Stolwijk, gelegen in het Groene Hart, hebben ze trekkers geplaatst met protestborden. Daarop staan teksten als 'Hou de melkkoe in het Groene Hart!' en 'SANE-beleid wil de boeren kwijt'.

39 minuten geleden
Miljoenen illegale sigaretten en tonnen tabak onderschept

DEN HAAG (ANP) - Opsporingsdiensten hebben de afgelopen week ongeveer 20 miljoen illegale sigaretten, 9000 kilo tabak en 15.000 kilo waterpijptabak onderschept in de haven van Rotterdam en in Noord-Brabant.

44 minuten geleden
Vaccinatie tegen gordelroos wordt gratis voor 60-plussers

DEN HAAG (ANP) - Mensen vanaf 60 jaar kunnen zich straks gratis laten inenten tegen gordelroos. Het kabinet is van plan het vaccin op te nemen in het Rijksvaccinatieprogramma, bevestigen ingewijden na berichtgeving van RTL Nieuws. De vergoeding maakt deel uit van een vernieuwd zorgakkoord waarover het kabinet en de zorgsector al enige tijd spreken.

55 minuten geleden
KIT-directeur stapt op na ophef rond viering 50 jaar CIDI

AMSTERDAM (ANP) - Interim-directeur Geert van Meerveld van het Koninklijk Instituut voor de Tropen (KIT) is opgestapt, bevestigt een woordvoerder van het KIT na berichtgeving van Trouw en NRC. Vorige week ontstond binnen de organisatie ophef omdat medewerkers het er niet mee eens waren dat het Centrum voor Informatie en Documentatie Israël (CIDI) zondag in het KIT-gebouw zijn 50-jarig bestaan zou vieren.

1 uur geleden
Kamer wil kabinetsleden naar verboden pride Hongarije sturen

DEN HAAG (ANP) - De Tweede Kamer wil dat een kabinetsdelegatie naar de verboden pride-mars in Boedapest gaat. Regeringspartijen VVD, NSC en BBB hielpen die oproep van Volt aan een meerderheid. Hun coalitiegenoot PVV stemde juist tegen de motie.

2 uur geleden