Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Naam verdachte terreurdaad Brussel is bekend

Naam verdachte terreurdaad Brussel is bekend

BRUSSEL (ANP) - De verdachte van de terreurdaad waarbij in Brussel twee Zweden zijn doodgeschoten is bekend, zo meldt de Franse krant Le Monde. Het gaat volgens de politie om de 45-jarige Abdesalem L., die woont in de Brusselse wijk Schaarbeek. Bronnen binnen de politie melden aan Le Monde dat zijn woning in de nacht van maandag op dinsdag is doorzocht.

Ook het Belgische Het Laatste Nieuws meldt dat het om Abdesalem L. gaat. Hij zou op sociale media echter met een andere naam, Slayem S., beelden hebben geplaatst.

Le Monde meldde verder dat de veiligheidsmaatregelen bij een vriendschappelijke wedstrijd tussen Frankrijk en Schotland in Lille dinsdagavond zijn verscherpt.

Meer uit Buitenland

Bestand Syrië blijkt wankel: alsnog gevechten gemeld

DAMASCUS (ANP/AFP/RTR) - Het afkondigen van een bestand in Syrië heeft niet geleid tot een einde aan dagenlange gevechten in het zuiden van het land. Journalisten melden dat het nog steeds onrustig is in het zuidelijke Suwayda.

8 minuten geleden
Relschoppers vallen auto's aan op snelweg in Franse Limoges

LIMOGES (ANP/AFP) - Zeker honderd gemaskerde en gewapende relschoppers hebben auto's aangevallen op een snelweg in de Franse stad Limoges. Ze hadden molotovcocktails, vuurwerk, stenen, ijzeren staven en baseballknuppels bij zich. De burgemeester van Limoges sprak over een stadsguerrilla.

10 minuten geleden
President Brazilië boos om nieuwe strafmaatregelen VS

BRASILIA (ANP/RTR) - Een ruzie tussen Brazilië en de Verenigde Staten over de vervolging van de Braziliaanse oud-president Jair Bolsonaro loopt steeds verder op. De Braziliaanse president Luiz Inácio Lula da Silva reageerde boos op Amerikaanse strafmaatregelen tegen een hoge rechter en andere Brazilianen. Lula noemde die stappen ongerechtvaardigd en zei dat buitenlandse inmenging in de Braziliaanse rechtspraak "onacceptabel" is.

16 minuten geleden
Brandweer Los Angeles: gewonden nadat voertuig inrijdt op mensen

LOS ANGELES (ANP) - Zeker dertig mensen zijn in Los Angeles gewond geraakt doordat een voertuig inreed op een groep mensen, meldt de brandweer in de stad. Zeven mensen zijn in kritieke toestand naar het ziekenhuis gebracht, zes mensen raakten ernstig gewond. Nog eens zeventien anderen liepen lichtere verwondingen op, van wie er tien naar het ziekenhuis zijn vervoerd.

1 uur geleden
Syrische leider belooft bescherming minderheden, Israël kritisch

DAMASCUS (ANP/AFP) - De Syrische president Ahmed al-Sharaa heeft in een toespraak zijn belofte herhaald om alle minderheden in het land te beschermen. "We veroordelen alle gepleegde misdaden", verklaarde de interim-president op televisie.

3 uur geleden
Vrouw (35) overleden op festival Tomorrowland

BOOM (ANP/BELGA) - Op het Belgische festival Tomorrowland is een vrouw van 35 onwel geworden en overleden, meldt het Openbaar Ministerie in Antwerpen. De doodsoorzaak is nog niet vastgesteld.

6 uur geleden
Hulpverleners melden meer dan twintig doden bij hulppunten Gaza

GAZA-STAD (ANP/DPA/AFP) - Israëlische troepen hebben volgens medische bronnen in Gaza ten minste 25 mensen gedood bij distributiepunten voor hulpgoederen. Ook worden tientallen gewonden gemeld. Het dodental loopt mogelijk verder op.

7 uur geleden