Na vier jaar PSV stopt Schwaab met voetballen
EINDHOVEN (ANP) - De Duitse voetballer Daniel Schwaab heeft per direct zijn carrière beëindigd. De 32-jarige verdediger, die de afgelopen vier seizoenen bij PSV onder contract stond, maakte zijn besluit bekend in het Duitse voetbalmagazine Kicker. "Afscheid nemen was niet makkelijk voor mij, zo oud ben ik nog niet. En er waren zeker interessante aanbiedingen uit het buitenland. Maar uiteindelijk heb ik niet meer de overtuiging", aldus Schwaab, die in maart zijn laatste wedstrijd speelde.
Dat was nog in het shirt van PSV tegen FC Groningen. Na het door corona afgebroken seizoen verlengde PSV zijn verbintenis niet. Hij kwam ook uit voor SC Freiburg, Bayer Leverkusen en VfB Stuttgart. Schwaab speelde meer dan honderd wedstrijden voor PSV en werd in 2018 kampioen met de Eindhovenaren. Hij vertelde in Kicker dat hij graag in het voetbal verder gaat, liefst als jeugdcoach.
Meer uit Voetbal
MILAAN (ANP) - Niclas Füllkrug maakt het seizoen af bij AC Milan. De huidige nummer 2 van de Serie A huurt de Duitse spits van West Ham United en kan hem komende zomer definitief overnemen.
2 uur geledenEINDHOVEN (ANP) - Alassane Pléa en Nick Olij gaan met PSV mee op trainingskamp naar Spanje. Beide spelers revalideren nog van een blessure, maar zijn door trainer Peter Bosz uitgenodigd.
2 uur geledenNEWCASTLE (ANP) - Sven Botman staat voor een rentree bij Newcastle United. "Hij traint weer met de groep mee", vertelde trainer Eddie Howe op een persconferentie voor het competitieduel van zondag met Crystal Palace. "Hij kan weer een rol voor ons spelen."
4 uur geledenSUNDERLAND (ANP) - Trainer Pep Guardiola zag Manchester City te veel kansen missen in het uitduel met Sunderland (0-0). "Het leken niet eens lastige mogelijkheden", zei de Spaanse coach op een persconferentie na het duel. "Savinho kreeg twee goede kansen. Jeremy Doku, Josko Gvardiol, Phil Foden en Erling Haaland verschenen ook in scoringspositie. De bal wilde maar niet in het doel."
7 uur geledenAMSTERDAM (ANP) - Bondscoach van Curaçao Dick Advocaat stopt na het wereldkampioenschap voetbal van 2026 als trainer, vertelt hij in een interview met De Telegraaf. "Je mag opschrijven dat ik na het WK stop als trainer, maar bij mij weet je het nooit, hè. Haha", aldus de 78-jarige Advocaat.
11 uur geledenLIVERPOOL (ANP) - Liverpool-trainer Arne Slot was na afloop van het doelpuntloze gelijkspel tegen Leeds United gefrustreerd over het gebrek aan kansen voor zijn ploeg. Volgens de coach was het vele balbezit weinig waard als er zo weinig "speciale momenten" uit volgden.
17 uur geledenLIVERPOOL (ANP) - Liverpool is er na drie zeges in de Premier League niet in geslaagd te winnen van Leeds United. De ploeg van coach Arne Slot bleef op Anfield steken op een doelpuntloos gelijkspel: 0-0.
18 uur geleden