Na vier jaar PSV stopt Schwaab met voetballen
EINDHOVEN (ANP) - De Duitse voetballer Daniel Schwaab heeft per direct zijn carrière beëindigd. De 32-jarige verdediger, die de afgelopen vier seizoenen bij PSV onder contract stond, maakte zijn besluit bekend in het Duitse voetbalmagazine Kicker. "Afscheid nemen was niet makkelijk voor mij, zo oud ben ik nog niet. En er waren zeker interessante aanbiedingen uit het buitenland. Maar uiteindelijk heb ik niet meer de overtuiging", aldus Schwaab, die in maart zijn laatste wedstrijd speelde.
Dat was nog in het shirt van PSV tegen FC Groningen. Na het door corona afgebroken seizoen verlengde PSV zijn verbintenis niet. Hij kwam ook uit voor SC Freiburg, Bayer Leverkusen en VfB Stuttgart. Schwaab speelde meer dan honderd wedstrijden voor PSV en werd in 2018 kampioen met de Eindhovenaren. Hij vertelde in Kicker dat hij graag in het voetbal verder gaat, liefst als jeugdcoach.
Meer uit Voetbal
LEEUWARDEN (ANP) - Go Ahead Eagles heeft de eerste daders in beeld die zaterdagavond vuurwerk hebben afgestoken tijdens het uitduel in de Eredivisie met SC Cambuur. Dat laat de club uit Deventer zondag op de eigen site weten in een schriftelijke verklaring.
2 uur geledenLEEUWARDEN (ANP) - De resterende minuten van de gestaakte wedstrijd tussen SC Cambuur en Go Ahead Eagles worden niet meer uitgespeeld, meldt de KNVB op zijn website. Het competitiebestuur betaald voetbal heeft besloten de wedstrijd niet meer in te plannen en de stand op het moment dat de wedstrijd werd gestaakt als eindstand te beschouwen. Het betekent dat de club uit Leeuwarden het duel met 4-0 heeft gewonnen.
10 uur geledenLEEUWARDEN (ANP) - Algemeen directeur Jan Willem van Dop van Go Ahead Eagles was zaterdag boos op de supporters van zijn club die tijdens het duel met SC Cambuur in Leeuwarden vuurwerk afstaken vanuit het uitvak. "Ik baal als een stekker. Dat een paar raddraaiers het weer verzieken voor de rest. Wanneer houdt dit eens op?", zei hij in een eerste reactie bij ESPN.
12 uur geledenLEEUWARDEN (ANP) - De wedstrijd tussen SC Cambuur en Go Ahead Eagles in de Eredivisie is zaterdag in de slotfase definitief gestaakt. Dat gebeurde nadat er voor de tweede keer vuurwerkknallen waren te horen.
12 uur geledenBARCELONA (ANP) - FC Barcelona heeft zich in de Spaanse voetbalcompetitie hersteld van de thuisnederlaag tegen rivaal Real Madrid van zondag (1-2). De Catalanen lieten Deportivo Alavés kansloos: 6-1. Bij rust leidde Barcelona al met 4-0.
12 uur geledenAMSTERDAM (ANP) - Ajax heeft de thuiswedstrijd tegen AZ in de Eredivisie gewonnen (1-0). De club maakte met een zwaarbevochten zege een einde aan een serie van elf duels zonder overwinning op de concurrent uit Alkmaar.
12 uur geledenMILAAN (ANP) - Internazionale heeft voor het eerst dit seizoen een wedstrijd in de Italiaanse voetbalcompetitie verloren. Stadgenoot AC Milan won met 3-1 in San Siro. Internazionale is dinsdag de komende tegenstander van Feyenoord in het hoofdtoernooi van de Champions League.
12 uur geleden