Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Na vier jaar PSV stopt Schwaab met voetballen

Na vier jaar PSV stopt Schwaab met voetballen

EINDHOVEN (ANP) - De Duitse voetballer Daniel Schwaab heeft per direct zijn carrière beëindigd. De 32-jarige verdediger, die de afgelopen vier seizoenen bij PSV onder contract stond, maakte zijn besluit bekend in het Duitse voetbalmagazine Kicker. "Afscheid nemen was niet makkelijk voor mij, zo oud ben ik nog niet. En er waren zeker interessante aanbiedingen uit het buitenland. Maar uiteindelijk heb ik niet meer de overtuiging", aldus Schwaab, die in maart zijn laatste wedstrijd speelde.

Dat was nog in het shirt van PSV tegen FC Groningen. Na het door corona afgebroken seizoen verlengde PSV zijn verbintenis niet. Hij kwam ook uit voor SC Freiburg, Bayer Leverkusen en VfB Stuttgart. Schwaab speelde meer dan honderd wedstrijden voor PSV en werd in 2018 kampioen met de Eindhovenaren. Hij vertelde in Kicker dat hij graag in het voetbal verder gaat, liefst als jeugdcoach.

Meer uit Voetbal

Conte keert graag terug als bondscoach van Italië

NAPELS (ANP/DPA) - Antonio Conte keert graag terug als bondscoach van Italië. Dat zei de 56-jarige trainer van Napoli op een persconferentie.

44 minuten geleden
Verdediger Maguire (33) verlengt contract bij Manchester United

MANCHESTER (ANP) - Harry Maguire blijft bij Manchester United voetballen. De 33-jarige verdediger heeft zijn contract verlengd tot de zomer van 2027, met een optie voor nog een jaar.

1 uur geleden
Iran wacht op antwoord FIFA en beslist daarna over WK-deelname

TEHERAN (ANP/RTR) - De Iraanse regering neemt pas een besluit over de deelname van het nationale team aan het WK voetbal zodra ze een reactie van de FIFA heeft ontvangen over de verplaatsing van de wedstrijden. Dat zegt Ahmad Donyamali, de Iraanse minister van Sport.

2 uur geleden
Depay krijgt Diniz als nieuwe trainer bij Corinthians

SÃO PAULO (ANP) - Fernando Diniz is de nieuwe trainer van Corinthians. De oud-bondscoach van de Braziliaanse voetballers ondertekent een contract tot het einde van het jaar, meldt de club van Oranje-international Memphis Depay.

3 uur geleden
Invaller Politano helpt Napoli aan thuiszege op AC Milan

NAPELS (ANP) - Matteo Politano heeft Napoli aan een thuiszege op AC Milan geholpen. De invaller maakte in de 79e minuut het enige doelpunt van de wedstrijd (1-0).

14 uur geleden
Vakbond wil immigratiedienst ICE niet bij WK-stadion

LOS ANGELES (ANP) - Een Amerikaanse vakbond die optreedt namens 2000 horecamedewerkers van het SoFi Stadium eist dat de FIFA de Amerikaanse immigratiedienst (ICE) tijdens het WK voetbal niet toelaat rond dit stadion in Inglewood bij Los Angeles. Unite Here Local 11 dreigt met een staking als de wereldvoetbalbond niet akkoord gaat met hun wensen.

15 uur geleden
Trainer Kuijt wil contract bij FC Dordrecht verlengen

LEEUWARDEN (ANP) - Trainer Dirk Kuijt wil zijn contract bij FC Dordrecht verlengen. "Eigenlijk is er al witte rook", zei de voormalige aanvaller na een gelijkspel bij SC Cambuur (1-1) voor de camera van ESPN. "Maar dit soort belangrijke zaken moet je altijd op papier zetten. Dat ligt weer bij andere mensen. Ik hoop dat dat snel gebeurt."

16 uur geleden