Na vier jaar PSV stopt Schwaab met voetballen
EINDHOVEN (ANP) - De Duitse voetballer Daniel Schwaab heeft per direct zijn carrière beëindigd. De 32-jarige verdediger, die de afgelopen vier seizoenen bij PSV onder contract stond, maakte zijn besluit bekend in het Duitse voetbalmagazine Kicker. "Afscheid nemen was niet makkelijk voor mij, zo oud ben ik nog niet. En er waren zeker interessante aanbiedingen uit het buitenland. Maar uiteindelijk heb ik niet meer de overtuiging", aldus Schwaab, die in maart zijn laatste wedstrijd speelde.
Dat was nog in het shirt van PSV tegen FC Groningen. Na het door corona afgebroken seizoen verlengde PSV zijn verbintenis niet. Hij kwam ook uit voor SC Freiburg, Bayer Leverkusen en VfB Stuttgart. Schwaab speelde meer dan honderd wedstrijden voor PSV en werd in 2018 kampioen met de Eindhovenaren. Hij vertelde in Kicker dat hij graag in het voetbal verder gaat, liefst als jeugdcoach.
Meer uit Voetbal
ZÜRICH (ANP) - Wereldvoetbalbond FIFA heeft zaterdag de "gecoördineerde en aanhoudende pogingen" om de organisatie en voorzitter Gianni Infantino te "ondermijnen" veroordeeld. De bond benadrukte dat pogingen om Infantino's leiderschap aan te vechten volgens de procedures moeten verlopen zoals die zijn vastgelegd in de statuten.
3 uur geledenEINDHOVEN (ANP) - Trainer Peter Bosz zag een "slecht" PSV in de eerste Eredivisiewedstrijd van het seizoen. De landskampioen speelde, mede door een laat doelpunt van de bezoekers, thuis met 2-2 gelijk tegen Fortuna Sittard.
5 uur geledenALKMAAR (ANP) - AZ is het nieuwe Eredivisieseizoen begonnen met een overwinning op het gepromoveerde ADO Den Haag. In Alkmaar werd het zaterdagavond 2-0 voor de winnaar van de KNVB Beker en de Johan Cruijff Schaal.
5 uur geledenGLASGOW (ANP) - De voetbalsters van Ajax hebben de derde voorronde van de Champions League bereikt. Zaterdagavond werd Rangers in Schotland met 2-1 verslagen in de finale van een mini-toernooi in de tweede voorronde. In dat toernooitje won Ajax woensdag, ook in Schotland, met 2-0 van het Deense Brøndby.
6 uur geledenEINDHOVEN (ANP) - Landskampioen PSV is de jacht op de vierde landstitel op rij begonnen met een teleurstellend gelijkspel tegen Fortuna Sittard. De ploeg van trainer Peter Bosz draaide in het eigen Philips Stadion een achterstand om in een 2-1-voorsprong, maar Edouard Michut bracht de ploeg uit Sittard in de blessuretijd op gelijke hoogte.
6 uur geledenLUXEMBURG-STAD (ANP) - De voetbalsters van PSV hebben de derde en laatste voorronde van de Champions League bereikt. In Luxemburg versloeg de ploeg van trainer Kasper Kurland HJK Helsinki in de tweede ronde met 3-1, dankzij drie treffers van Liz Rijsbergen.
7 uur geledenDEVENTER (ANP) - Go Ahead Eagles is het Eredivisieseizoen begonnen met een ruime thuiszege op het gepromoveerde Willem II. In de Adelaarshorst werd het 4-1 voor de club uit Deventer, die vorig jaar twaalfde werd in de Eredivisie.
7 uur geleden