
Na tennisser Dimitrov is ook Coric besmet met coronavirus
ZAGREB (ANP) - Na de Bulgaarse tennisser Grigor Dimitrov heeft nu ook de Serviër Borna Coric positief getest op het coronavirus. Beide tennissers namen deel aan de door Novak Djokovic georganiseerde Adria Tour, met toernooitjes in het Servische Belgrado en het Kroatische Zadar waarbij publiek welkom was.
Dimitrov meldde zondag vanuit zijn woonplaats Monaco positief te zijn getest en waarschuwde iedereen die met hem in contact was geweest zich ook te laten onderzoeken. "Hallo allemaal, ik wil jullie laten weten dat ik positief heb getest voor Covid-19", liet Coric een dag later op Instagram weten. "Ik voel me goed en heb verder geen symptomen." De Kroaat is de nummer 33 van de wereld.
Na het bericht van Dimitrov werd de finale in Zadar zondag niet meer gespeeld. Ook twee coaches zouden inmiddels besmet zijn. Foto's van beide toernooien tonen aan dat de 1,5 meterregel tussen tennissers onderling niet werd nageleefd.
Meer uit Sport
NEW YORK (ANP) - Botic van de Zandschulp heeft in de eerste ronde van de US Open niet voor een verrassing kunnen zorgen. De 29-jarige Nederlander verloor in drie sets van de als elfde geplaatste Deen Holger Rune: 3-6 6-7 (4) 6-7 (2). De partij duurde precies drie uur.
6 uur geledenNEW YORK (ANP/RTR) - Madison Keys is er niet in geslaagd de tweede ronde van de US Open te bereiken. De als zesde geplaatste Amerikaanse, die begin dit jaar de Australian Open op haar naam schreef, moest haar meerdere erkennen in de Mexicaanse Renata Zarazúa: 7-6 (10) 6-7 (3) 5-7.
9 uur geledenARNHEM (ANP) - Hoofdcoach Laurent Meuwly zegt dat hij alles heeft gedaan wat in zijn macht ligt om de heikele situatie rond atlete Zoë Sedney goed te begeleiden. De talentvolle atlete verliet sportcentrum Papendal nadat de mannelijke teamgenoot die haar ongevraagd filmde tijdens een vrijpartij mocht terugkeren bij de trainingsploeg.
11 uur geledenARNHEM (ANP) - Bij alle atletes van de Nederlandse atletiekploeg voor de WK in Tokio is recent een wangslijmtest afgenomen om te bepalen of ze ook biologisch gezien een vrouw zijn. De mondiale atletiekbond heeft de test verplicht gesteld voor atleten die in de vrouwencategorie willen uitkomen. De uitslagen zijn nog niet allemaal binnen bij de Atletiekunie, meldt een woordvoerster van de bond.
12 uur geledenARNHEM (ANP) - Femke Bol weet vrij zeker dat ze op de WK in Tokio haar beste race van dit jaar op de 400 meter horden gaat lopen. "Daar werk ik ook echt naartoe", zei ze tijdens een persmoment op sportcentrum Papendal.
13 uur geledenCERES (ANP) - De Fransman David Gaudu heeft de derde etappe van de Vuelta gewonnen. De 28-jarige renner van Groupama - FDJ was op de listige slotklim in het Italiaanse Ceres de slimste en klopte de Denen Mads Pedersen en Jonas Vingegaard. Visma - Lease a Bike-renner Vingegaard behoudt wel de leiderstrui.
13 uur geledenARNHEM (ANP) - De Nederlandse atletiekploeg die volgende maand op de wereldkampioenschappen in Tokio in actie komt, telt minstens vijftig atleten. 37 van hen komen individueel uit op een onderdeel: achttien vrouwen en negentien mannen. De rest maakt deel uit van de vijf estafetteploegen die zijn gekwalificeerd.
14 uur geleden