Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Na overname Chelsea vertrekt ook clubicoon Cech

Na overname Chelsea vertrekt ook clubicoon Cech

LONDEN (ANP) - Petr Cech vertrekt bij Chelsea. De Tsjechische oud-doelman, die tussen 2004 en 2015 vele prijzen pakte met de 'Blues', werkte de afgelopen drie jaar in een adviserende rol bij de Engelse voetbalclub. Chelsea werd onlangs overgenomen door een Amerikaans consortium rond Todd Boehly en dat heeft geleid tot een reorganisatie op bestuurlijk vlak.

Vorige week kondigde Bruce Buck al aan na bijna twintig jaar te stoppen als voorzitter. De 76-jarige Amerikaan had de leiding over Chelsea in het tijdperk onder Roman Abramovitsj. De Rus verkocht de club recent aan het consortium rond Boehly vanwege de oorlog in Oekraïne. Het leidde ook tot het vertrek van zijn landgenote Marina Granovskaia, die technisch directeur bij Chelsea was. De Amerikaanse zakenman Boehly is voorzitter geworden en werkt voorlopig op interim-basis ook als technisch directeur. Granovskaia blijft hem tijdens deze transferperiode nog wel adviseren en helpen.

Cech heeft zelf besloten te vertrekken. "Nu de club een nieuwe eigenaar heeft, voelt het voor mij als het juiste moment om een stap opzij te doen", aldus de 40-jarige Tsjech, die onder meer als taak had om een verbindende rol te spelen tussen de jeugdopleiding en de senioren.

Meer uit Voetbal

Van Dijk kopt Liverpool naar competitiezege bij Sunderland

SUNDERLAND (ANP) - Liverpool heeft woensdagavond met 1-0 gewonnen van Sunderland. Virgil van Dijk maakte het enige doelpunt van de wedstrijd. Het elftal van Arne Slot staat op de zesde plaats in de Premier League. Sunderland is elfde.

8 uur geleden
FC Utrecht maakt met zege bij NEC einde aan negatieve reeks

NIJMEGEN (ANP) - Ron Jans kan opgelucht ademhalen. De coach van FC Utrecht zag zijn elftal na een reeks van tien competitieduels zonder overwinning met 3-1 winnen bij NEC. FC Utrecht steeg naar de tiende plaats. NEC blijft derde met 1 punt achterstand op Feyenoord.

9 uur geleden
UEFA en Real Madrid beëindigen juridische strijd Super League

MADRID (ANP/RTR) - De UEFA heeft een akkoord met Real Madrid bereikt over de beëindiging van de juridische strijd over de Europese Super League. Dat hebben de UEFA en de Spaanse voetbalclub woensdag bekendgemaakt.

16 uur geleden
Cruijff: min of meer afgesproken dat Grim seizoen afmaakt

AMSTERDAM (ANP) - Interim-trainer Fred Grim maakt waarschijnlijk het seizoen af bij Ajax. "Dat is voor mijn komst min of meer zo afgesproken", zei de nieuwe technisch directeur Jordi Cruijff tijdens een gesprek met de pers.

16 uur geleden
Cruijff wil Ajax weer winnaarsmentaliteit geven

AMSTERDAM (ANP) - Jordi Cruijff wil Ajax weer een winnaarsmentaliteit geven. "Het gaat niet goed, anders hadden ze me waarschijnlijk niet gevraagd", zei hij. "Als ik uiteindelijk faal in de Johan Cruijff ArenA, dan zou dat geen goed verhaal zijn."

16 uur geleden
Feyenoord legt Luca Dahl Tomasson langer vast

ROTTERDAM (ANP) - Feyenoord heeft Luca Dahl Tomasson langer vastgelegd. De 17-jarige Deense jeugdinternational en zoon van oud-Feyenoorder Jon Dahl Tomasson tekende een nieuw contract tot de zomer van 2028.

20 uur geleden
Tottenham Hotspur van Van de Ven en Simons ontslaat trainer Frank

LONDEN (ANP) - Tottenham Hotspur heeft de Deense trainer Thomas Frank ontslagen. Het ontslag volgt een dag na de 2-1-thuisnederlaag tegen Newcastle United. De ploeg van de Nederlandse internationals Micky van de Ven en Xavi Simons staat zestiende in de Premier League.

20 uur geleden