Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Na overname Chelsea vertrekt ook clubicoon Cech

Na overname Chelsea vertrekt ook clubicoon Cech

LONDEN (ANP) - Petr Cech vertrekt bij Chelsea. De Tsjechische oud-doelman, die tussen 2004 en 2015 vele prijzen pakte met de 'Blues', werkte de afgelopen drie jaar in een adviserende rol bij de Engelse voetbalclub. Chelsea werd onlangs overgenomen door een Amerikaans consortium rond Todd Boehly en dat heeft geleid tot een reorganisatie op bestuurlijk vlak.

Vorige week kondigde Bruce Buck al aan na bijna twintig jaar te stoppen als voorzitter. De 76-jarige Amerikaan had de leiding over Chelsea in het tijdperk onder Roman Abramovitsj. De Rus verkocht de club recent aan het consortium rond Boehly vanwege de oorlog in Oekraïne. Het leidde ook tot het vertrek van zijn landgenote Marina Granovskaia, die technisch directeur bij Chelsea was. De Amerikaanse zakenman Boehly is voorzitter geworden en werkt voorlopig op interim-basis ook als technisch directeur. Granovskaia blijft hem tijdens deze transferperiode nog wel adviseren en helpen.

Cech heeft zelf besloten te vertrekken. "Nu de club een nieuwe eigenaar heeft, voelt het voor mij als het juiste moment om een stap opzij te doen", aldus de 40-jarige Tsjech, die onder meer als taak had om een verbindende rol te spelen tussen de jeugdopleiding en de senioren.

Meer uit Voetbal

Ajax bevestigt datalek van supportersgegevens

AMSTERDAM (ANP) - Bij Ajax heeft zich een datalek voorgedaan. Dat bevestigt de voetbalclub op de eigen site na berichtgeving van RTL Nieuws. "Wat we nu weten, is dat van een paar honderd mensen alleen het e-mailadres is ingezien", schrijft Ajax. "Daarnaast zijn van minder dan twintig mensen met een stadionverbod hun namen, e-mailadressen en geboortedata ingezien."

34 minuten geleden
Tsjechische politie klaagt 32 mensen aan in matchfixingschandaal

PRAAG (ANP/AFP) - De Tsjechische politie heeft 32 mensen aangeklaagd in een grootschalig schandaal rond matchfixing en omkoping. Dat gebeurde na invallen bij verschillende clubs en het hoofdkantoor van de voetbalbond (FACR), aldus een officier van justitie.

1 uur geleden
Almere City gaat na dit seizoen niet verder met trainer Rijsdijk

ALMERE (ANP) - Almere City en trainer Jeroen Rijsdijk (48) gaan na dit seizoen uit elkaar. "Jeroen heeft zich anderhalf seizoen volledig gegeven voor de club", zegt technisch manager Chiel Dekker in een persbericht. "Wij kiezen voor volgend seizoen echter voor een andere koers en ook een andere trainer."

1 uur geleden
Bayern wil aanvaller Olise ook voor veel geld niet laten gaan

MÜNCHEN (ANP/DPA) - Bayern München is ook voor een heel hoog bedrag niet bereid de Franse aanvaller Michael Olise te verkopen. "Michael heeft een contract bij ons tot 2029, zonder ontsnappingsclausule. We zitten er ontspannen in", zei sportief directeur Max Eberl tegen Sport Bild.

3 uur geleden
Ajax-verdediger Tomiyasu haakt geblesseerd af bij Japan

TOKIO (ANP) - Ajacied Takehiro Tomiyasu kan toch niet spelen voor Japan in de oefenduels met Schotland en Engeland van de komende dagen. De 27-jarige verdediger moest zondag in de uitwedstrijd tegen Feyenoord (1-1) worden gewisseld en is niet voldoende hersteld, meldt de Japanse voetbalbond.

7 uur geleden
Voetbalsters Arsenal winnen eerste kwartfinaleduel van Chelsea

LONDEN (ANP) - De voetbalsters van Arsenal hebben het eerste duel tegen Chelsea in de kwartfinales van de Champions League gewonnen. De ploeg van coach Renée Slegers, de titelhouder in de Champions League, was met 3-1 te sterk voor de Engelse kampioen. De returnwedstrijd is volgende week donderdag, eveneens in Londen.

17 uur geleden
Aanvoerder Diemers keerde terug naar Cambuur voor deze promotie

EMMEN (ANP) - Voor aanvoerder Mark Diemers betekent de promotie van SC Cambuur naar de Eredivisie heel veel. "Ik ben twee jaar geleden teruggekomen met maar één doel en dat is deze promotie", zei hij bij ESPN. "Dat we dit zo dicht bij huis kunnen vieren met de tribunes vol met Cambuur-mensen. Mooier kan niet."

18 uur geleden