Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Na Geertruida verlengt ook Trauner contract bij Feyenoord

Na Geertruida verlengt ook Trauner contract bij Feyenoord

ROTTERDAM (ANP) - Na Lutsharel Geertruida heeft ook Gernot Trauner zijn contract bij Feyenoord verlengd. De Oostenrijkse verdediger tekende voor een jaar bij in Rotterdam en ligt nu tot de zomer van 2026 vast. De bijna 31-jarige Trauner is bezig aan zijn tweede seizoen bij Feyenoord.

"Feyenoord voelt als mijn tweede thuis en ik voel me hier enorm gewaardeerd", aldus Trauner, die na zijn komst al snel de bijnaam 'de apotheker' kreeg. Feyenoord maakte de contractverlenging van de verdediger bekend in een filmpje waarin eerst te zien is dat iemand een EHBO-koffertje opent. Het blijkt om Trauner te gaan, die uiteindelijk uit het koffertje een shirt haalt met achterop het getal 2026.

Trauner maakte enkele weken geleden zijn rentree, nadat hij wekenlang aan de kant had gestaan met een knieblessure. De international vormt in het elftal van trainer Arne Slot doorgaans het centrale duo met de Slowaak Dávid Hancko.

Koploper

"De club spreekt vertrouwen in mij uit door langer met me door te willen en de supporters staan vanaf het eerste moment achter me. Je ergens op je plek voelen is een belangrijke graadmeter en dat is 100 procent het geval bij Feyenoord. Verlengen was wat dat betreft een makkelijke beslissing", aldus Trauner. "We kunnen dit jaar iets speciaals bereiken. De komende weken wordt duidelijk of ons harde werken echt wordt beloond. Ik ben nog lang niet klaar met dromen bij Feyenoord. Ik ben een echte Feyenoorder geworden en wil onderdeel blijven uitmaken van de toekomst van deze prachtige club."

De koploper van de Eredivisie maakte zaterdag al bekend dat Geertruida voor een jaar heeft bijgetekend, tot medio 2025. De 22-jarige verdediger maakte een dag later de winnende treffer in de topper tegen Ajax (2-3) en meldde zich maandag voor het eerst bij het Nederlands elftal.

Na de gewonnen Klassieker heeft Feyenoord als koploper in de Eredivisie 6 punten voorsprong op Ajax. De ploeg van Slot treft Ajax over enkele weken weer, dan in de halve finales van het bekertoernooi. Feyenoord is ook nog actief in de Europa League.

Meer uit Voetbal

AS Roma houdt top 3 Serie A in het vizier door zege op Como

ROME (ANP) - AS Roma heeft de aansluiting gehouden bij de top 3 in de Serie A. De club uit Rome won met 1-0 van Como door een treffer van Wesley Franca.

2 uur geleden
Ajax legt verdediger Bouwman vast tot medio 2030

AMSTERDAM (ANP) - Ajax heeft met Aaron Bouwman overeenstemming bereikt over een contractverlenging. De Amsterdammers hebben de 18-jarige verdediger vastgelegd tot en met 30 juni 2030. Het vorige contract van Bouwman liep tot medio 2027.

4 uur geleden
Reguilón gaat bij Inter Miami met Messi spelen

MIAMI (ANP) - Sergio Reguilón wordt ploeggenoot van Lionel Messi bij Inter Miami. De linksback is volgens zijn nieuwe Amerikaanse club een tweejarig contract overeengekomen. Hij is de opvolger van Jordi Alba, die zijn loopbaan heeft beëindigd.

7 uur geleden
Fortuna Düsseldorf presenteert Mislintat als sportief directeur

DÜSSELDORF (ANP) - Sven Mislintat is gepresenteerd als nieuwe sportief directeur van Fortuna Düsseldorf. De oud-directeur voetbalzaken van Ajax moet de Duitse club behoeden voor degradatie uit de Tweede Bundesliga.

8 uur geleden
Doelman Ter Stegen staat mogelijk voor rentree bij FC Barcelona

BARCELONA (ANP) - Doelman Marc-André ter Stegen maakt dinsdag mogelijk na een half jaar zijn rentree bij FC Barcelona. De Duitser is een kandidaat voor een basisplaats voor het bekerduel met CD Guadalajara.

9 uur geleden
Voetbalclub KRC Genk ontslaat trainer Fink

GENK (ANP/BELGA) - De Belgische voetbalclub KRC Genk heeft maandag de samenwerking met trainer Thorsten Fink beëindigd. Het ontslag van de 58-jarige Duitser volgt een dag na het late gelijkspel tegen Westerlo (1-1). Assistenten Domenico Olivieri en Michel Ribeiro nemen voorlopig de taken over.

11 uur geleden
Olij verdedigt het doel van PSV in bekerduel met GVVV

EINDHOVEN (ANP) - Nick Olij verdedigt dinsdagavond het doel van PSV in het thuisduel met GVVV in de tweede ronde van de KNVB-beker. Dat vertelde trainer Peter Bosz op een persconferentie in Eindhoven.

11 uur geleden