Na Geertruida verlengt ook Trauner contract bij Feyenoord
ROTTERDAM (ANP) - Na Lutsharel Geertruida heeft ook Gernot Trauner zijn contract bij Feyenoord verlengd. De Oostenrijkse verdediger tekende voor een jaar bij in Rotterdam en ligt nu tot de zomer van 2026 vast. De bijna 31-jarige Trauner is bezig aan zijn tweede seizoen bij Feyenoord.
"Feyenoord voelt als mijn tweede thuis en ik voel me hier enorm gewaardeerd", aldus Trauner, die na zijn komst al snel de bijnaam 'de apotheker' kreeg. Feyenoord maakte de contractverlenging van de verdediger bekend in een filmpje waarin eerst te zien is dat iemand een EHBO-koffertje opent. Het blijkt om Trauner te gaan, die uiteindelijk uit het koffertje een shirt haalt met achterop het getal 2026.
Trauner maakte enkele weken geleden zijn rentree, nadat hij wekenlang aan de kant had gestaan met een knieblessure. De international vormt in het elftal van trainer Arne Slot doorgaans het centrale duo met de Slowaak Dávid Hancko.
Koploper
"De club spreekt vertrouwen in mij uit door langer met me door te willen en de supporters staan vanaf het eerste moment achter me. Je ergens op je plek voelen is een belangrijke graadmeter en dat is 100 procent het geval bij Feyenoord. Verlengen was wat dat betreft een makkelijke beslissing", aldus Trauner. "We kunnen dit jaar iets speciaals bereiken. De komende weken wordt duidelijk of ons harde werken echt wordt beloond. Ik ben nog lang niet klaar met dromen bij Feyenoord. Ik ben een echte Feyenoorder geworden en wil onderdeel blijven uitmaken van de toekomst van deze prachtige club."
De koploper van de Eredivisie maakte zaterdag al bekend dat Geertruida voor een jaar heeft bijgetekend, tot medio 2025. De 22-jarige verdediger maakte een dag later de winnende treffer in de topper tegen Ajax (2-3) en meldde zich maandag voor het eerst bij het Nederlands elftal.
Na de gewonnen Klassieker heeft Feyenoord als koploper in de Eredivisie 6 punten voorsprong op Ajax. De ploeg van Slot treft Ajax over enkele weken weer, dan in de halve finales van het bekertoernooi. Feyenoord is ook nog actief in de Europa League.
Meer uit Voetbal
TURIJN (ANP) - Internazionale heeft op weg naar de 21e landstitel punten verspeeld. De club uit Milaan gaf in Turijn een voorsprong van 2-0 tegen Torino uit handen en liet de thuisploeg terugkomen tot 2-2. Inter blijft ondanks het gelijkspel de koploper in de Serie A met nog altijd een comfortabele voorsprong van 10 punten op nummer 2 Napoli. Er zijn nog vier speelronden te gaan in Italië.
1 uur geledenHEERENVEEN (ANP) - De voetbalsters van PSV hebben met een zege bij Heerenveen de koppositie in de Eredivisie verstevigd. De club uit Eindhoven won in Friesland met 1-0 door een doelpunt van Renate Jansen in de tweede helft.
2 uur geledenLONDEN (ANP) - De voetbalsters van Arsenal hebben de eerste wedstrijd in de halve finale van de Champions League gewonnen van Olympique Lyon. In Londen versloeg de titelhouder van coach Renée Slegers de Franse ploeg met 2-1. De returnwedstrijd is zaterdag 2 mei in Frankrijk.
2 uur geledenARNHEM (ANP) - Vitesse heeft Joost de Wit aangesteld als tijdelijk algemeen directeur. Hij neemt de werkzaamheden over van Ben Mansvelder, die door ziekte afwezig is. De club uit Arnhem zegt in een persbericht voor een ervaren bestuurder te hebben gekozen met uitgebreide kennis van de club en het betaald voetbal. De 62-jarige De Wit was van 2013 tot en met 2019 ook al algemeen directeur van Vitesse.
3 uur geledenLONDEN (ANP) - Chelsea heeft ten koste van Leeds United de finale van de FA Cup bereikt. De ploeg van interim-trainer Calum McFarlane was op Wembley met 1-0 te sterk en houdt de kans op een prijs dit seizoen levend. De Argentijnse middenvelder Enzo Fernández maakte het enige doelpunt van de wedstrijd.
3 uur geledenALMELO (ANP) - De wedstrijd tussen Heracles Almelo en FC Volendam is zondag in de slotfase tijdelijk gestaakt. Dat gebeurde nadat supporters van Heracles stukken vuurwerk op het veld gooiden. Heracles staat met 2-0 achter en degradeert bij een nederlaag naar de eerste divisie.
4 uur geledenALMELO (ANP) - Heracles Almelo is na drie jaar uit de Eredivisie gedegradeerd. Het elftal van trainer Ernest Faber verloor voor eigen publiek met 2-0 van FC Volendam en kan daardoor niet meer op de zestiende plaats eindigen. De wedstrijd lag in de slotfase tijdelijk stil omdat supporters van Heracles vuurwerk op het veld gooiden.
5 uur geleden