Na Frimpong valt ook Fosu-Mensah weg bij Bayer Leverkusen
LEVERKUSEN (ANP) - De Duitse voetbalclub Bayer Leverkusen heeft na Jeremie Frimpong ook Timothy Fosu-Mensah zien wegvallen. De Nederlandse verdediger raakte donderdag geblesseerd in de verloren return tegen Atalanta (0-1) in de achtste finales van de Europa League. Fosu-Mensah kampt volgens Leverkusen met een peesblessure in zijn rechterbovenbeen en staat weken aan de kant.
Teamgenoot Jeremie Frimpong raakte vorig weekend geblesseerd aan een enkel, in de thuiswedstrijd tegen 1. FC Köln. De rechtsback, die deze maand voor het eerst was opgenomen in de voorlopige selectie van het Nederlands elftal, kan de rest van dit seizoen niet meer meedoen.
Fosu-Mensah speelde deze jaargang zes keer als invaller mee in de Bundesliga bij Leverkusen, dat derde staat. Tegen FC Köln kwam de drievoudig international van Oranje in het veld als vervanger van Frimpong.
Meer uit Voetbal
NIJMEGEN (ANP) - NEC staat op 19 april in de bekerfinale in De Kuip. De club uit Nijmegen won voor eigen publiek een spektakelstuk met PSV (3-2). De andere halve eindstrijd gaat woensdag tussen AZ en Telstar.
6 uur geledenNIJMEGEN (ANP) - Armando Obispo begint met PSV aan de uitwedstrijd tegen NEC in de halve finale van de KNVB-beker. De verdediger werd zaterdag ziek na het uitduel met Heracles Almelo, maar is op tijd hersteld.
9 uur geledenGDANSK (ANP) - Lize Kop is de keeper van het Nederlands elftal in het WK-kwalificatieduel in Gdansk met Polen. Bondscoach Arjan Veurink heeft Daphne van Domselaar naast zich op de bank gezet. Het is de eerste kwalificatiewedstrijd van Oranje in aanloop naar het WK voetbal van 2027 in Brazilië.
10 uur geledenMADRID (ANP) - De Braziliaanse aanvaller Rodrygo mist mogelijk het wereldkampioenschap voetbal van komende zomer vanwege een kruisbandblessure. In de thuiswedstrijd van zijn club Real Madrid tegen Getafe (0-1) raakte hij maandagavond na een invalbeurt geblesseerd. Real Madrid meldt dat hij de voorste kruisband in zijn rechterknie heeft gescheurd en een scheur heeft in zijn meniscus. Het herstel daarvan duurt doorgaans minstens negen maanden.
10 uur geledenALKMAAR (ANP) - Leeroy Echteld wil zich met de spelers van AZ revancheren voor de verloren bekerfinale van vorig seizoen. De Alkmaarse club speelt op woensdagavond de halve finale thuis tegen Telstar. Volgens de trainer zijn "focus, discipline en lef" van cruciaal belang.
14 uur geledenZEIST (ANP) - Het Nederlands elftal oefent vlak voor het WK tegen Algerije. Beide landen treffen elkaar op 3 juni voor de eerste keer in De Kuip, de thuishaven van Algerijns international Anis Hadj Moussa van Feyenoord.
1 dag geledenDUBAI (ANP) - Cristiano Ronaldo komt woensdag niet in actie met Al Nassr in de Aziatische Champions League. Het uitduel met Al Wasl in Dubai is afgelast. De Aziatische voetbalbond vindt de situatie onveilig door aanvallen van Iran op omringende landen met Amerikaanse legerbasissen.
1 dag geleden