Na Feyenoord meldt ook PSV zich bij Heerenveen voor Joey Veerman
HEERENVEEN (ANP) - Na Feyenoord heeft ook PSV zich bij sc Heerenveen gemeld voor Joey Veerman. Beide topclubs willen de 23-jarige middenvelder deze maand graag overnemen van Heerenveen. "Joey is gewoon een goede speler, die absoluut een stap hogerop kan en wil maken", zegt technisch manager Ferry de Haan van Heerenveen in de podcast van Omrop Fryslân. "Als de voorwaarden goed zijn, dan gaan we kijken of alle partijen daaraan willen meewerken."
Feyenoord bracht eind vorig jaar al twee keer een bod uit op Veerman, die tot de zomer van 2024 vastligt in het Abe Lenstra-stadion. Volgens De Haan ligt dat laatste bod nog steeds op tafel. PSV, de koploper van de Eredivisie, heeft zich nu ook gemeld in Friesland om de interesse kenbaar te maken. "Die belangstelling heeft Joey zelf verdiend, dat is alleen maar mooi voor hem. Joey is een geweldige speler en heel belangrijk voor ons. Als je zo'n speler in je selectie hebt zitten, dan weet je dat er clubs gaan komen."
De Volendammer maakte in de eerste seizoenshelft drie doelpunten en gaf zes assists. Vorig seizoen kwam Veerman tot zeven goals en tien assists. Afgelopen zomer deed AZ een bod op de spelmaker, maar een transfer ketste af op de vraagprijs van Heerenveen.
Meer uit Voetbal
UTRECHT (ANP) - Trainer Ron Jans van FC Utrecht kan donderdag in de halve finales van de play-offs om Europees voetbal tegen sc Heerenveen geen beroep doen op David Min. "Hij heeft lichte liesklachten, dus hij haalt de wedstrijd van morgen helaas niet", zei de coach woensdag.
11 minuten geledenNYON (ANP) - De UEFA past vanaf 2028 het format van de Nations League en de EK-kwalificatie aan. De Europese voetbalbond hoopt er met de wijzigingen voor te zorgen dat er meer spanning komt en dat er minder wedstrijden zijn waar niets meer op het spel staat. Dat meldt de UEFA in een persbericht.
48 minuten geledenPARIJS (ANP/RTR) - Trainer Luis Enrique van Paris Saint-Germain heeft in aanloop naar de finale van de Champions League tegen Arsenal de defensieve kwaliteiten van spits Ousmane Dembélé uitgelicht. De winnaar van de Gouden Bal van vorig jaar, die vooral bekendstaat om zijn aanvallende prestaties, is volgens Luis Enrique een voorbeeld voor anderen.
53 minuten geledenBARCELONA (ANP) - FC Barcelona-middenvelder Fermín López kan volgende maand niet meedoen aan het wereldkampioenschap in de Verenigde Staten, Canada en Mexico. De 23-jarige Spanjaard brak zondag in de ontmoeting met Real Betis het vijfde middenvoetsbeentje in zijn rechtervoet. Een operatie bleek noodzakelijk.
3 uur geledenLONDEN (ANP) - Tottenham Hotspur blijft in degradatiegevaar in de laatste speelronde van de Premier League. De club uit Londen van Micky van de Ven en de geblesseerde Xavi Simons verloor in de voorlaatste speelronde met 2-1 van Chelsea.
19 uur geledenBOURNEMOUTH (ANP) - Arsenal is in Engeland voor het eerst sinds 2004 kampioen van de Premier League geworden. Door het gelijkspel van Manchester City bij Bournemouth (1-1) kan de ploeg van trainer Pep Guardiola de koploper uit Londen van coach Mikel Arteta niet meer inhalen in de laatste speelronde.
20 uur geledenUTRECHT (ANP) - FC Utrecht heeft Ángel Alarcón definitief overgenomen van FC Porto. De Eredivisieclub heeft de 22-jarige aanvaller vastgelegd tot medio 2029.
21 uur geleden