Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Na Feyenoord meldt ook PSV zich bij Heerenveen voor Joey Veerman

Na Feyenoord meldt ook PSV zich bij Heerenveen voor Joey Veerman

HEERENVEEN (ANP) - Na Feyenoord heeft ook PSV zich bij sc Heerenveen gemeld voor Joey Veerman. Beide topclubs willen de 23-jarige middenvelder deze maand graag overnemen van Heerenveen. "Joey is gewoon een goede speler, die absoluut een stap hogerop kan en wil maken", zegt technisch manager Ferry de Haan van Heerenveen in de podcast van Omrop Fryslân. "Als de voorwaarden goed zijn, dan gaan we kijken of alle partijen daaraan willen meewerken."

Feyenoord bracht eind vorig jaar al twee keer een bod uit op Veerman, die tot de zomer van 2024 vastligt in het Abe Lenstra-stadion. Volgens De Haan ligt dat laatste bod nog steeds op tafel. PSV, de koploper van de Eredivisie, heeft zich nu ook gemeld in Friesland om de interesse kenbaar te maken. "Die belangstelling heeft Joey zelf verdiend, dat is alleen maar mooi voor hem. Joey is een geweldige speler en heel belangrijk voor ons. Als je zo'n speler in je selectie hebt zitten, dan weet je dat er clubs gaan komen."

De Volendammer maakte in de eerste seizoenshelft drie doelpunten en gaf zes assists. Vorig seizoen kwam Veerman tot zeven goals en tien assists. Afgelopen zomer deed AZ een bod op de spelmaker, maar een transfer ketste af op de vraagprijs van Heerenveen.

Meer uit Voetbal

Bodø/Glimt blijft verrassen en klopt Sporting Portugal ruim

BODØ (ANP) - FK Bodø/Glimt blijft verrassen in de Champions League. De Noren versloegen voor eigen publiek Sporting Portugal tijdens de eerste krachtmeting in de achtste finales met 3-0 en zetten daarmee een flinke stap richting de volgende ronde. De return in Lissabon volgt volgende week.

9 uur geleden
Titelhouder PSG verslaat Chelsea in Parijs met 5-2

PARIJS (ANP) - Titelhouder Paris Saint-Germain heeft de thuiswedstrijd in de achtste finales van de Champions League met 5-2 gewonnen van Chelsea. De club uit Londen wist weliswaar twee keer terug te komen van een achterstand, maar bij de stand van 2-2 ging het alsnog mis.

9 uur geleden
Valverde leidt Real Madrid met hattrick langs Manchester City

MADRID (ANP) - Real Madrid heeft het eerste deel van de topper in de achtste finales van de Champions League tegen Manchester City op overtuigende wijze gewonnen. Het werd in Spanje 3-0. Dat was voor een groot deel te danken aan Federico Valverde, die in de eerste helft een hattrick maakte.

9 uur geleden
Strafproces over dood Maradona pas half april heropend

SAN ISIDRO (ANP/DPA) - Het strafproces tegen het medische team van de Argentijnse voetballegende Diego Maradona zal naar verwachting op 14 april worden heropend. Dat is bijna een maand later dan gepland. Dat meldt het Italiaanse persbureau ANSA.

10 uur geleden
Arsenal ontsnapt bij Leverkusen na rake strafschop Havertz

LEVERKUSEN (ANP) - Arsenal is aan de eerste nederlaag van dit seizoen in de Champions League ontsnapt. De Londenaren maakten in de eerste ontmoeting met Bayer Leverkusen in de achtste finales kort voor tijd gelijk: 1-1.

10 uur geleden
Iraanse minister van Sport sluit deelname WK voetbal in VS uit

TEHERAN (ANP/DPA) - Iran doet volgens de minister van Sport van het land niet mee aan het WK voetbal in de Verenigde Staten, Canada en Mexico. "Aangezien deze corrupte regering (van de Verenigde Staten) onze leider heeft vermoord, zijn er onder geen enkele omstandigheid voorwaarden om deel te nemen aan het wereldkampioenschap", zei Ahmad Donjamali in een tv-interview.

20 uur geleden
Tottenham-coach Tudor achtte vroege keeperswissel noodzakelijk

MADRID (ANP/AFP) - Tottenham Hotspur-coach Igor Tudor achtte de vroege wissel van doelman Antonin Kinsky tegen Atlético Madrid "noodzakelijk ter bescherming van zichzelf en het team". "Dit was een ongelooflijke situatie. Ik ben al vijftien jaar trainer, maar ik heb dit nog nooit gedaan", zei de interim-coach tijdens zijn persconferentie. Kinsky (22) werd in de zeventiende minuut gewisseld na twee fouten die doelpunten inleidden.

22 uur geleden