Na Feyenoord meldt ook PSV zich bij Heerenveen voor Joey Veerman
HEERENVEEN (ANP) - Na Feyenoord heeft ook PSV zich bij sc Heerenveen gemeld voor Joey Veerman. Beide topclubs willen de 23-jarige middenvelder deze maand graag overnemen van Heerenveen. "Joey is gewoon een goede speler, die absoluut een stap hogerop kan en wil maken", zegt technisch manager Ferry de Haan van Heerenveen in de podcast van Omrop Fryslân. "Als de voorwaarden goed zijn, dan gaan we kijken of alle partijen daaraan willen meewerken."
Feyenoord bracht eind vorig jaar al twee keer een bod uit op Veerman, die tot de zomer van 2024 vastligt in het Abe Lenstra-stadion. Volgens De Haan ligt dat laatste bod nog steeds op tafel. PSV, de koploper van de Eredivisie, heeft zich nu ook gemeld in Friesland om de interesse kenbaar te maken. "Die belangstelling heeft Joey zelf verdiend, dat is alleen maar mooi voor hem. Joey is een geweldige speler en heel belangrijk voor ons. Als je zo'n speler in je selectie hebt zitten, dan weet je dat er clubs gaan komen."
De Volendammer maakte in de eerste seizoenshelft drie doelpunten en gaf zes assists. Vorig seizoen kwam Veerman tot zeven goals en tien assists. Afgelopen zomer deed AZ een bod op de spelmaker, maar een transfer ketste af op de vraagprijs van Heerenveen.
Meer uit Voetbal
BARCELONA (ANP) - Anthony Gordon verlaat Newcastle United voor FC Barcelona. De kampioen van Spanje betaalt volgens veel media maximaal 80 miljoen euro voor de aanvaller die zijn handtekening onder een vijfjarig contract heeft gezet.
2 uur geledenEINDHOVEN (ANP) - De voetbalsters van PSV hebben de Eredivisie Cup gewonnen. Ze versloegen in de finale Ajax in Eindhoven (3-0). Chimera Ripa, Fenna Kalma en Sisca Folkertsma maakten de doelpunten op de Herdgang in Eindhoven.
2 uur geledenBREDA (ANP) - NAC Breda heeft afscheid genomen van Clint Leemans. De naar de eerste divisie gedegradeerde club heeft besloten het contract van de verdediger niet te verlengen.
2 uur geledenANTALYA (ANP) - De voetballers van Iran hebben een oefenwedstrijd tegen Gambia gewonnen (3-1). Aria Yousefi, Ramin Rezaeian en Mehdi Taremi maakten de doelpunten voor de WK-deelnemer in Antalya.
3 uur geledenBOEDAPEST (ANP) - Jurriën Timber is fit voor een basisplaats in de finale van de Champions League. Dat vertelde zijn trainer Mikel Arteta op een persconferentie in Boedapest, waar zaterdag de eindstrijd tegen Paris Saint-Germain op het programma staat. "Hij is fit en kan starten", zei de trainer die Arsenal dit seizoen naar de eerste landstitel sinds 2004 leidde.
3 uur geledenMANCHESTER (ANP) - Vivianne Miedema maakt zondag deel uit van de selectie van Manchester City voor de finale van de FA Cup tegen Brighton & Hove Albion. De Nederlandse spits raakte begin april geblesseerd en miste daardoor de twee WK-kwalificatiewedstrijden tegen Frankrijk. Miedema maakt geen deel uit van de selectie van Oranje voor de twee komende WK-kwalificatieduels met Ierland (5 juni) en Polen (9 juni).
8 uur geledenWASHINGTON (ANP/DPA) - De Verenigde Staten, Canada en Mexico nemen bij het wereldkampioenschap voetbal maatregelen vanwege de uitbraak van ebola in Centraal-Afrika. Dat heeft de Amerikaanse regering namens de drie organiserende landen aangekondigd.
9 uur geleden