Na Feyenoord meldt ook PSV zich bij Heerenveen voor Joey Veerman
HEERENVEEN (ANP) - Na Feyenoord heeft ook PSV zich bij sc Heerenveen gemeld voor Joey Veerman. Beide topclubs willen de 23-jarige middenvelder deze maand graag overnemen van Heerenveen. "Joey is gewoon een goede speler, die absoluut een stap hogerop kan en wil maken", zegt technisch manager Ferry de Haan van Heerenveen in de podcast van Omrop Fryslân. "Als de voorwaarden goed zijn, dan gaan we kijken of alle partijen daaraan willen meewerken."
Feyenoord bracht eind vorig jaar al twee keer een bod uit op Veerman, die tot de zomer van 2024 vastligt in het Abe Lenstra-stadion. Volgens De Haan ligt dat laatste bod nog steeds op tafel. PSV, de koploper van de Eredivisie, heeft zich nu ook gemeld in Friesland om de interesse kenbaar te maken. "Die belangstelling heeft Joey zelf verdiend, dat is alleen maar mooi voor hem. Joey is een geweldige speler en heel belangrijk voor ons. Als je zo'n speler in je selectie hebt zitten, dan weet je dat er clubs gaan komen."
De Volendammer maakte in de eerste seizoenshelft drie doelpunten en gaf zes assists. Vorig seizoen kwam Veerman tot zeven goals en tien assists. Afgelopen zomer deed AZ een bod op de spelmaker, maar een transfer ketste af op de vraagprijs van Heerenveen.
Meer uit Voetbal
LIVERPOOL (ANP) - Liverpool heeft op overtuigende wijze de kwartfinale van de Champions League bereikt. Trainer Arne Slot zag zijn elftal op Anfield ruim winnen van Galatasaray: 4-0. Liverpool maakte daarmee de 1-0-nederlaag van vorige week in Istanbul meer dan goed.
9 uur geledenLONDEN (ANP) - Tottenham Hotspur is er met Micky van de Ven en Xavi Simons niet in geslaagd de kwartfinales van de Champions League te bereiken. In Londen kon de ploeg van trainer Igor Tudor de 5-2-achterstand van de eerste wedstrijd in Madrid niet goedmaken. De Spurs wonnen wel, met 3-2, mede door twee treffers van Simons.
9 uur geledenBARCELONA (ANP) - FC Barcelona heeft ten koste van Newcastle United de kwartfinale van de Champions League bereikt. Het elftal van trainer Hansi Flick won met liefst 7-2. Halverwege leidde Barcelona met 3-2. Het eerste duel in Newcastle was in 1-1 geëindigd.
11 uur geledenPARIJS (ANP/RTR) - Paris Saint-Germain kan de komende weken niet beschikken over Bradley Barcola. De aanvaller heeft dinsdag aan de met 3-0 gewonnen uitwedstrijd tegen Chelsea in de Champions League een enkelblessure overgehouden.
12 uur geledenBRAGA (ANP) - SC Braga heeft zich als eerste ploeg gekwalificeerd voor de kwartfinale van de Europa League. De Portugezen wonnen in eigen stadion met 4-0 van de Hongaarse club Ferencváros, nadat zij donderdag het uitduel nog met 2-0 hadden verloren.
13 uur geledenROTTERDAM (ANP) - Dennis te Kloese noemt bedreigingen die hij vanuit zijn eigen club krijgt "heel vervelend" en "moeilijk". Dat zei de algemeen directeur van Feyenoord in een gesprek met ESPN. "Het zou stoer zijn om te zeggen dat het me niks doet", aldus Te Kloese.
14 uur geledenROTTERDAM (ANP) - Robin van Persie blijft hoe dan ook tot in ieder geval het einde van het seizoen trainer van Feyenoord. "Daar is geen enkele twijfel over", heeft algemeen directeur Dennis te Kloese verzekerd na de aanstelling van Dick Advocaat als adviseur woensdag.
16 uur geleden