Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Na Feyenoord meldt ook PSV zich bij Heerenveen voor Joey Veerman

Na Feyenoord meldt ook PSV zich bij Heerenveen voor Joey Veerman

HEERENVEEN (ANP) - Na Feyenoord heeft ook PSV zich bij sc Heerenveen gemeld voor Joey Veerman. Beide topclubs willen de 23-jarige middenvelder deze maand graag overnemen van Heerenveen. "Joey is gewoon een goede speler, die absoluut een stap hogerop kan en wil maken", zegt technisch manager Ferry de Haan van Heerenveen in de podcast van Omrop Fryslân. "Als de voorwaarden goed zijn, dan gaan we kijken of alle partijen daaraan willen meewerken."

Feyenoord bracht eind vorig jaar al twee keer een bod uit op Veerman, die tot de zomer van 2024 vastligt in het Abe Lenstra-stadion. Volgens De Haan ligt dat laatste bod nog steeds op tafel. PSV, de koploper van de Eredivisie, heeft zich nu ook gemeld in Friesland om de interesse kenbaar te maken. "Die belangstelling heeft Joey zelf verdiend, dat is alleen maar mooi voor hem. Joey is een geweldige speler en heel belangrijk voor ons. Als je zo'n speler in je selectie hebt zitten, dan weet je dat er clubs gaan komen."

De Volendammer maakte in de eerste seizoenshelft drie doelpunten en gaf zes assists. Vorig seizoen kwam Veerman tot zeven goals en tien assists. Afgelopen zomer deed AZ een bod op de spelmaker, maar een transfer ketste af op de vraagprijs van Heerenveen.

Meer uit Voetbal

Coach Enrique: PSG klaar om titel Champions League te verdedigen

MÜNCHEN (ANP) - Paris Saint-Germain is klaar voor de finale van de Champions League, waarin het de titel verdedigt. Dat zei coach Luis Enrique nadat zijn ploeg Bayern München had uitgeschakeld in de halve finale. "We hebben iedereen laten zien dat we mooi voetbal kunnen spelen, maar ook kunnen vechten en afzien", zei de Spaanse trainer na de 1-1 in München, die volgde op de 5-4-overwinning een week eerder in Parijs.

2 uur geleden
De Jong wil nog vier jaar door als directeur topvoetbal bij KNVB

ZEIST (ANP) - Nigel de Jong wil nog vier jaar door als directeur topvoetbal van de KNVB. "Ik ga ervan uit dat de KNVB mij ook wil houden", zegt de 81-voudig international van het Nederlands elftal. "We zijn in gesprek met elkaar en het gaat de goede kant op. Ik ben tevreden hoe ik hier kan werken en zie voldoende uitdagingen."

14 uur geleden
FIFA maakt schorsing Prestianni om racisme wereldwijd

ZÜRICH (ANP/RTR) - De FIFA heeft de Europese schorsing van de Argentijnse voetballer Gianluca Prestianni uitgebreid naar een wereldwijde. De international dreigt hierdoor de eerste twee wedstrijden van zijn land op het komende WK te missen.

19 uur geleden
FIFA-baas Infantino noemt peperdure WK-tickets 'marktconform'

BEVERLY HILLS (ANP/AFP) - Voorzitter Gianni Infantino van wereldbond FIFA rechtvaardigt de torenhoge prijzen voor toegangskaarten bij het komende WK voetbal in de Verenigde Staten, Canada en Mexico. "We moeten naar de markt kijken en we bevinden ons in een wereld waarin de entertainmentmarkt zich het meest heeft ontwikkeld. Dus moeten we marktconforme tarieven hanteren", zei de FIFA-baas bij een conferentie in Beverly Hills.

1 dag geleden
Arsenal bereikt finale Champions League door zege op Atlético

LONDEN (ANP) - Arsenal heeft voor de tweede keer in de clubhistorie de finale van de Champions League bereikt. De ploeg van coach Mikel Arteta won in het eigen Emirates Stadium in Londen met 1-0 van Atlético Madrid dankzij een doelpunt van Bukayo Saka. Dat was voldoende na de 1-1 vorige week in Madrid.

1 dag geleden
International Simons geopereerd aan rechterknie

LONDEN (ANP) - Voetballer Xavi Simons is dinsdag geopereerd aan zijn rechterknie. De 23-jarige international en zijn club Tottenham Hotspur meldden de operatie via social media met een foto van Simons in een ziekenhuisbed.

1 dag geleden
Willem II wint eerste duel met RKC Waalwijk in play-offs met 1-0

WAALWIJK (ANP) - Willem II heeft het eerste duel met RKC Waalwijk in de tweede ronde van de play-offs om promotie/degradatie gewonnen. In Waalwijk versloeg de ploeg van trainer John Stegeman RKC met 1-0. De returnwedstrijd is zaterdag (16.30 uur) in Tilburg.

1 dag geleden