Na Djokovic ook Medvedev en Tsitsipas zeker van ATP Finals
TURIJN (ANP) - Daniil Medvedev heeft zich met zijn zege op de US Open verzekerd van deelname aan de ATP Finals, het eindejaarstoernooi met de beste tennissers van 2021. De Rus versloeg zondag Novak Djokovic in de eindstrijd. De Servische nummer 1 van de wereld was met overwinningen op de Australian Open, Roland Garros en Wimbledon al zeker van een plek op het evenement dat in Turijn plaatsvindt.
De Griek Stefanos Tsitsipas heeft zich ook gekwalificeerd voor de ATP Finals. Voor Medvedev en Tsitsipas wordt het hun derde achtereenvolgende deelname aan het eindejaarstoernooi. De 25-jarige Medvedev verdedigt van 14 tot en met 21 november zijn titel. De 23-jarige Tsitsipas was een jaar eerder de beste.
"Ik kijk ernaar uit om mijn titel in Turijn te proberen te verdedigen", aldus Medvedev. "Italiaanse fans zijn zo gepassioneerd, ik weet zeker dat het een geweldig evenement wordt."
Meer uit Sport
TOKIO (ANP/AFP) - De Japanse kunstrijders Riku Miura en Ryuichi Kihara beëindigen hun carrières. Het duo veroverde in februari de gouden medaille op de Olympische Spelen van Milaan en Cortina.
2 uur geledenMADRID (ANP/RTR) - De Servische tennisser Novak Djokovic (38) weet nog niet of hij volgende week fit genoeg is om deel te nemen aan het masterstoernooi van Madrid. De nummer 4 van de wereldranglijst kampt al enige tijd met een schouderblessure.
2 uur geledenTBILISI (ANP) - Naomi van Krevel heeft op de EK judo in het Georgische Tbilisi naast een bronzen medaille gegrepen in de klasse tot 52 kilogram. De 25-jarige judoka verloor in de strijd om het brons van de Spaanse Ariane Toro Soler, die eerder werd uitgeschakeld in de halve finale.
19 uur geledenBRISBANE (ANP/RTR) - De organisatie van de Olympische Spelen van 2032 in het Australische Brisbane ziet geen reden om te kijken naar een alternatieve locatie voor het olympische roeitoernooi. De roeiwedstrijden moeten plaatsvinden in de rivier de Fitzroy in de deelstaat Queensland, die bekendstaat om sterke getijden en als leefgebied van krokodillen.
23 uur geledenSTUTTGART (ANP/AFP) - Iga Swiatek is overtuigend begonnen aan haar gravelseizoen. De Poolse tennisster boekte in Stuttgart in de achtste finales een duidelijke zege op de Duitse Laura Siegemund: 6-2 6-3.
1 dag geledenPEGEIA (ANP) - Schaker Anish Giri is als tweede geëindigd op het Kandidatentoernooi op Cyprus. De 31-jarige Nederlandse grootmeester versloeg in de veertiende en laatste ronde in Pegeia de Duitser Matthias Blübaum.
1 dag geledenBARCELONA (ANP/AFP) - Carlos Alcaraz doet deze week niet mee aan het ATP-tennistoernooi van Barcelona. De Spanjaard heeft een polsblessure, meldt de organisatie.
1 dag geleden