MVV wint door hattrick Mmaee van Jong AZ
WIJDEWORMER (ANP) - MVV heeft door een hattrick van aanvaller Camil Mmaee de vierde zege geboekt in de Keuken Kampioen Divisie. De club uit Maastricht won in Wijdewormer met 3-2 van Jong AZ. Door de zege passeert MVV Jong AZ op de ranglijst en staat met 19 punten dertiende. Jong AZ staat met een punt minder een plek lager.
Jong AZ kwam in de 17e minuut op voorsprong door een treffer van Jayen Gerold. Mmaee maakte enkele minuten later uit de rebound gelijk en zorgde weer vijf minuten later voor zijn tweede treffer. Vroeg in de tweede helft maakte de 20-jarige in België geboren Marokkaan zijn derde doelpunt. Jayden Addai scoorde nog voor Jong AZ.
Meer uit Voetbal
KANSAS CITY (ANP) - Het Nederlands elftal is met een fitte selectie begonnen aan de laatste training voor het duel met Tunesië op het WK. Bondscoach Ronald Koeman staat met al zijn 26 spelers op het veld in Kansas City.
20 minuten geledenAMSTERDAM (ANP) - Verdedigster Jonna van de Velde verruilt Ajax voor Hoffenheim. De 24-jarige voetbalster verlaat de Amsterdammers na acht jaar voor de Duitse nummer 4 van vorig seizoen.
1 uur geledenTORONTO (ANP/RTR) - Keeper Édouard Mendy mist de laatste groepswedstrijd van Senegal op het WK voetbal tegen Irak. De doelman is in de met 3-2 verloren groepswedstrijd tegen Noorwegen geblesseerd geraakt aan een knie, zo meldde de Senegalese voetbalbond.
2 uur geledenROTTERDAM (ANP) - Sparta Rotterdam neemt verdediger Bas Kuipers over van FC Twente. Beide clubs hebben een akkoord bereikt over de transfer van de 31-jarige linksback, die op Het Kasteel een contract tekent tot medio 2028, met een optie voor nog een jaar.
3 uur geledenLAUSANNE (ANP/DPA) - De vrouwentak van de Italiaanse club Lazio moet de Zweedse voetbalster Maja Göthberg een schadevergoeding van ongeveer 69.000 euro betalen om het onrechtmatig beëindigen van haar contract. Lazio besloot haar dienstverband niet te verlengen nadat de verdedigster de club had verteld dat ze zwanger was. Het hof van sportarbitrage CAS bepaalde dat Lazio dat niet had mogen doen.
3 uur geledenMIAMI (ANP) - Ronaldinho maakt op 46-jarige leeftijd een comeback in het voetbal. De Braziliaan, die in 2002 met de nationale ploeg wereldkampioen werd en in 2006 met FC Barcelona de Champions League won, is gepresenteerd als de nieuwe aanwinst van de Italiaanse club Ravenna. Die club is actief in de derde divisie.
8 uur geledenFOXBOROUGH (ANP/DPA) - Bondscoach Carlos Queiroz van Ghana heeft de VAR bespot na de 0-0 tegen Engeland op het WK voetbal. "De VAR zat weer eens koffie te drinken. Dat snap ik, want ik trakteer mezelf ook weleens op een kop koffie, maar er was sprake van een duidelijke strafschop en ook een rode kaart", zei de 73-jarige coach na afloop van de wedstrijd in het Boston Stadium.
8 uur geleden