MVV speelt tegen Jong Utrecht zonder uitfans na nieuw wangedrag
MAASTRICHT (ANP) - Supporters van MVV Maastricht mogen eind deze maand niet bij het uitduel met Jong FC Utrecht zijn. De KNVB heeft de fans van de nummer 16 van de Keuken Kampioen Divisie gestraft voor het wederom afsteken van vuurwerk en fakkels, rond de uitwedstrijd tegen Willem II vorige maand. Daarom is een voorwaardelijke straf omgezet in een definitieve.
De KNVB had de club uit Maastricht de voorwaardelijke straf opgelegd om
ongeregeldheden rond de play-offwedstrijd bij NAC Breda vorig seizoen. Omdat het in Tilburg weer misging, is een uitduel zonder meereizende fans nu een feit.
De club uit Maastricht vraagt de supporters om zich te gedragen. Als het bij een thuiswedstrijd nog een keer misgaat, volgt ook een thuisduel zonder steun van het eigen publiek. "We vragen jullie met klem, om ons te steunen op een manier waardoor we niet geconfronteerd worden met een wedstrijd zonder publiek. Buiten het missen van de magie van een kolkende Geusselt zou dit ook financieel een aderlating zijn", meldt MVV.
Meer uit Voetbal
FORT LAUDERDALE (ANP/AFP) - Lionel Messi heeft zijn eerste doelpunten gemaakt voor Inter Miami sinds zijn terugkeer van het WK. De 39-jarige Argentijn scoorde twee keer in de gewonnen eerste groepswedstrijd van de Leagues Cup tegen het Mexicaanse Atlético San Luis: 4-2. Messi werd topscorer aller tijden van het toernooi met veertien treffers.
21 minuten geledenSEOUL (ANP) - De Zuid-Koreaanse politie heeft donderdag bekendgemaakt dat ze een inval heeft gedaan bij de nationale voetbalbond. De actie maakt deel uit van een onderzoek naar de aanstelling van de bondscoach tijdens een teleurstellend verlopen WK, waarin het land er niet in slaagde de knock-outfase te bereiken.
4 uur geledenRABAT (ANP) - Gianni Infantino (56) treedt voorlopig niet af als voorzitter van wereldvoetbalbond FIFA. Dat bleek woensdag na een spoedvergadering van de bond in de Marokkaanse hoofdstad Rabat.
10 uur geledenTORONTO (ANP) - Premier Mark Carney van Canada heeft geen vertrouwen meer in voorzitter Gianni Infantino van wereldvoetbalbond FIFA, zei hij woensdag. De positie van de Zwitserse Italiaan Infantino staat onder druk, nadat hij een plan presenteerde om de commerciële rechten van het WK voetbal gedeeltelijk te willen verkopen aan investeerders. Het plan is inmiddels teruggetrokken.
11 uur geledenEINDHOVEN (ANP) - PSV gaat niet akkoord met het schikkingsvoorstel van de aanklager betaald voetbal van drie wedstrijden schorsing, waarvan één voorwaardelijk, voor Joey Veerman. De middenvelder kreeg zondag in de verloren wedstrijd om de Johan Cruijff Schaal tegen AZ (0-4) een rode kaart.
13 uur geledenRABAT (ANP) - Wereldvoetbalbond FIFA ontkent dat voorzitter Gianni Infantino Marokko heeft aangeboden de WK-finale van 2030 te mogen organiseren in ruil voor steun. "Het is onwaar en misleidend te beweren dat de FIFA-voorzitter enige belofte over het organiseren van de finale van het WK van 2030 heeft gedaan. Dat besluit zal FIFA pas op een later moment nemen", aldus een voorlichter.
13 uur geledenENSCHEDE (ANP) - FC Twente-trainer John van den Brom hoopt in aanloop naar de eerste wedstrijd tegen het Slowaakse DAC 1904 in de derde voorronde van de Conference League dat zijn spelers hebben geleerd van de uitschakeling in de kwalificatie voor de Europa League. "We moeten als team leren omgaan met de Europese wetten in het voetbal", zei hij een dag voor het thuisduel van donderdag.
16 uur geleden