MVV speelt tegen Jong Utrecht zonder uitfans na nieuw wangedrag
MAASTRICHT (ANP) - Supporters van MVV Maastricht mogen eind deze maand niet bij het uitduel met Jong FC Utrecht zijn. De KNVB heeft de fans van de nummer 16 van de Keuken Kampioen Divisie gestraft voor het wederom afsteken van vuurwerk en fakkels, rond de uitwedstrijd tegen Willem II vorige maand. Daarom is een voorwaardelijke straf omgezet in een definitieve.
De KNVB had de club uit Maastricht de voorwaardelijke straf opgelegd om
ongeregeldheden rond de play-offwedstrijd bij NAC Breda vorig seizoen. Omdat het in Tilburg weer misging, is een uitduel zonder meereizende fans nu een feit.
De club uit Maastricht vraagt de supporters om zich te gedragen. Als het bij een thuiswedstrijd nog een keer misgaat, volgt ook een thuisduel zonder steun van het eigen publiek. "We vragen jullie met klem, om ons te steunen op een manier waardoor we niet geconfronteerd worden met een wedstrijd zonder publiek. Buiten het missen van de magie van een kolkende Geusselt zou dit ook financieel een aderlating zijn", meldt MVV.
Meer uit Voetbal
ALKMAAR (ANP) - Kees Smit beschouwt zijn afgelopen blessure als een "leermoment". Dat zei de 20-jarige aanvallende middenvelder donderdagavond na zijn rentree bij AZ in de met 2-1 verloren Europa League-wedstrijd tegen Juventus. "Ik ben eigenlijk iets te snel weer begonnen", bekende Smit.
2 uur geledenALKMAAR (ANP) - AZ miste volgens trainer Leeroy Echteld volwassenheid in de eerste helft van het Europa League-duel tegen Juventus. Bij rust stonden de Alkmaarders met 2-0 achter, na een sterke tweede helft kwam AZ terug tot 2-1. "Wat je merkt is dat zij echt als een volwassen ploeg op het veld staan", zei Echteld na de wedstrijd.
2 uur geledenALKMAAR (ANP) - AZ-aanvoerder Peer Koopmeiners was donderdagavond na de 2-1-nederlaag tegen Juventus nog niet in staat geweest om zijn broer Teun te feliciteren. Dat zei de jongste van de broers Koopmeiners na de Europa League-wedstrijd in Alkmaar. "Ik heb hem heel kort even gezien net, maar een felicitatie mag wachten tot morgen", zei een balende Koopmeiners.
2 uur geledenALKMAAR (ANP) - AZ heeft in de Europa League verloren van Juventus, mede dankzij een doelpunt van oud-AZ-speler en Oranje-international Teun Koopmeiners. In Alkmaar werd het na een spannende slotfase 2-1 voor de bezoekers uit Italië. AZ blijft na vier speelronden in de Europa League steken op 6 punten. Juventus is met 10 punten nog ongeslagen.
4 uur geledenENSCHEDE (ANP) - FC Twente is ook na drie wedstrijden in het hoofdtoernooi van de Conference League nog zonder puntenverlies. Het elftal van trainer John van den Brom maakte tegen de Cypriotische club FC Pafos in de tweede helft een achterstand ongedaan en won met 3-1.
4 uur geledenHERNING (ANP) - Tolu Arokodare leeft na twee doelpunten en een ruime overwinning van Ajax op Midtjylland in de Conference League (1-6) met vertrouwen toe naar de topper van zondag tegen FC Twente in de Eredivisie. Dat zei de Nigeriaanse spits, die de laatste vier wedstrijden op rij scoorde, in Herning tegen Ziggo Sport.
5 uur geledenHERNING (ANP) - Ajax heeft de vijfde overwinning op rij geboekt. De Amsterdammers versloegen FC Midtjylland, dat een helft lang met een man minder speelde, in de Conference League: 1-6. Spits Tolu Arokodare was met twee doelpunten opnieuw de gevierde man bij Ajax. Linkervleugelverdediger Owen Wijndal, aanvoerder Davy Klaassen en aanvallers Oscar Gloukh en Marcos Leonardo scoorden ook.
6 uur geleden