MVV mist Belgische spits in play-offs om promotie naar Eredivisie
MAASTRICHT (ANP) - MVV Maastricht gaat de play-offs om promotie/degradatie in zonder Koen Kostons. De Belgische spits heeft vrijdag in de met 2-1 gewonnen competitiewedstrijd tegen Telstar een gebroken sleutelbeen opgelopen. Dat gebeurde volgens MVV na "onbesuisd uitkomen" van Telstar-doelman Ronald Koeman junior.
Kostons maakte dit seizoen negen doelpunten in de Keuken Kampioen Divisie. Hij bereidde tegen Telstar beide treffers van MVV voor. De Belg staat volgens de medische staf minimaal zes weken aan de kant. Hij mist volgende week niet alleen de laatste reguliere competitiewedstrijd, tegen Almere City FC, maar ook de aansluitende play-offs. MVV, de nummer 5 van de eerste divisie, gaat daarin proberen promotie naar de Eredivisie af te dwingen. De club uit Maastricht speelde in 2000 voor het laatst in de Eredivisie.
Meer uit Voetbal
LONDEN (ANP) - Jurriƫn Timber heeft Arsenal aan een belangrijke zege op Chelsea geholpen. De verdediger maakte het winnende doelpunt voor de koploper van de Premier League (2-1). Hij kopte raak na een hoekschop van Declan Rice.
1 uur geledenUTRECHT (ANP) - FC Utrecht heeft de thuiswedstrijd tegen AZ gewonnen. De ploeg van trainer Ron Jans vierde de eerste zege sinds 9 november in Stadion Galgenwaard, toen Ajax werd verslagen (2-1).
2 uur geledenENSCHEDE (ANP) - Feyenoord-coach Robin van Persie vindt dat zijn ploeg "terecht" van FC Twente heeft verloren. De Rotterdammers gingen in De Veste met 2-0 onderuit. Feyenoord staat nog wel op de tweede plaats in de Eredivisie.
4 uur geledenMANCHESTER (ANP) - Manchester United heeft de thuiswedstrijd tegen Crystal Palace gewonnen (2-1). De club klom met de zege naar de derde plaats van de ranglijst van de Premier League.
4 uur geledenVOLENDAM (ANP) - FC Groningen heeft voor de zesde keer op rij een competitienederlaag geleden. Het elftal van coach Dick Lukkien verloor met 3-2 bij FC Volendam. FC Groningen duikelde naar de elfde plaats in de Eredivisie. FC Volendam steeg naar de dertiende plaats.
4 uur geledenENSCHEDE (ANP) - Feyenoord heeft in Enschede de zevende competitienederlaag van het seizoen geleden. De Rotterdammers gingen in De Veste met 2-0 ten onder tegen FC Twente. Feyenoord blijft desondanks op de tweede plaats van de Eredivisie staan. FC Twente klom naar de vijfde plaats.
5 uur geledenZWOLLE (ANP) - Ajax heeft volgens Fred Grim "een heel slechte wedstrijd gespeeld". Dat zei de coach van de Amsterdammers na het 0-0-gelijkspel bij PEC Zwolle tegen ESPN. "Het was gewoon niet goed. Ook al was het moeilijk voetballen op dit veld. Het was zeker niet goed genoeg om te winnen", aldus Grim.
6 uur geleden