
MVV mist Belgische spits in play-offs om promotie naar Eredivisie
MAASTRICHT (ANP) - MVV Maastricht gaat de play-offs om promotie/degradatie in zonder Koen Kostons. De Belgische spits heeft vrijdag in de met 2-1 gewonnen competitiewedstrijd tegen Telstar een gebroken sleutelbeen opgelopen. Dat gebeurde volgens MVV na "onbesuisd uitkomen" van Telstar-doelman Ronald Koeman junior.
Kostons maakte dit seizoen negen doelpunten in de Keuken Kampioen Divisie. Hij bereidde tegen Telstar beide treffers van MVV voor. De Belg staat volgens de medische staf minimaal zes weken aan de kant. Hij mist volgende week niet alleen de laatste reguliere competitiewedstrijd, tegen Almere City FC, maar ook de aansluitende play-offs. MVV, de nummer 5 van de eerste divisie, gaat daarin proberen promotie naar de Eredivisie af te dwingen. De club uit Maastricht speelde in 2000 voor het laatst in de Eredivisie.
Meer uit Voetbal
LIVERPOOL (ANP) - Giovanni van Bronckhorst is de opvolger van John Heitinga als assistent van Arne Slot bij FC Liverpool. Dat heeft de Engelse club bekendgemaakt. Liverpool werd afgelopen seizoen kampioen van Engeland.
10 minuten geledenTHUN (ANP) - Aanvalster Lineth Beerensteyn heeft ook tijdens de tweede training in Zwitserland meegedaan met de rest van de EK-selectie van Oranje. De van een spierblessure herstellende spits deed aan het begin van de oefensessie mee aan enkele felle sprint- en passoefeningen. Daarna werd het trainingscomplex in het zonnige Thun, fraai gelegen tegen de achtergrond van besneeuwde bergtoppen, afgesloten voor de media.
1 uur geledenZEIST (ANP) - Scheidsrechters in het voetbal moeten zich komend seizoen beter aan de richtlijn houden dat alleen een aanvoerder mag protesteren over de leiding. Dat zei manager scheidsrechterszaken Raymond van Meenen tijdens een mediabijeenkomst in Zeist.
1 uur geledenZEIST (ANP) - Er zijn in het vorige seizoen in de Eredivisie ondanks de inzet van de videoscheidsrechter (VAR) 26 foute beslissingen genomen tijdens 306 wedstrijden. Dat heeft manager scheidsrechterszaken Raymond van Meenen bekendgemaakt in Zeist.
1 uur geledenALKMAAR (ANP) - AZ heeft het contract van doelman Rome-Jayden Owusu-Oduro opengebroken en verlengd tot de zomer van 2030. Dat meldt de Alkmaarse club.
2 uur geledenROTTERDAM (ANP) - Feyenoord heeft de komst van Luciano Valente bevestigd. De 21-jarige middenvelder ondertekende een vierjarig contract bij de Rotterdammers, die zich eerder versterkten met Sem Steijn.
3 uur geledenATLANTA (ANP) - Borussia Dortmund heeft zich op het wereldkampioenschap als laatste club voor de kwartfinales geplaatst. De Duitsers wonnen in Atlanta met 2-1 van de Mexicaanse club Monterrey.
5 uur geleden