MVV mist Belgische spits in play-offs om promotie naar Eredivisie
MAASTRICHT (ANP) - MVV Maastricht gaat de play-offs om promotie/degradatie in zonder Koen Kostons. De Belgische spits heeft vrijdag in de met 2-1 gewonnen competitiewedstrijd tegen Telstar een gebroken sleutelbeen opgelopen. Dat gebeurde volgens MVV na "onbesuisd uitkomen" van Telstar-doelman Ronald Koeman junior.
Kostons maakte dit seizoen negen doelpunten in de Keuken Kampioen Divisie. Hij bereidde tegen Telstar beide treffers van MVV voor. De Belg staat volgens de medische staf minimaal zes weken aan de kant. Hij mist volgende week niet alleen de laatste reguliere competitiewedstrijd, tegen Almere City FC, maar ook de aansluitende play-offs. MVV, de nummer 5 van de eerste divisie, gaat daarin proberen promotie naar de Eredivisie af te dwingen. De club uit Maastricht speelde in 2000 voor het laatst in de Eredivisie.
Meer uit Voetbal
UTRECHT (ANP) - PSV-trainer Peter Bosz was na afloop van de uitwedstrijd tegen FC Utrecht (1-2) kritisch over de eerste helft. "Het was nu de derde wedstrijd op rij dat we goed begonnen en daarna terugvielen", aldus Bosz, die daarmee doelde op de duels met Heracles Almelo en GVVV.
1 uur geledenUTRECHT (ANP) - PSV heeft in de Eredivisie de uitwedstrijd tegen FC Utrecht moeizaam gewonnen. De koploper stond bij rust nog met 1-0 achter, maar draaide die achterstand in de tweede helft om: 1-2. Het betekende voor PSV de veertiende achtereenvolgende zege in een uitduel in de competitie. Dat lukte sinds de invoering van de Eredivisie in 1956 nog geen enkele club.
2 uur geledenBARCELONA (ANP/Belga) - FC Barcelona moet verdediger Andreas Christensen de komende maanden missen. De Deen heeft op training een gedeeltelijke scheur in de voorste kruisband van zijn linkerknie opgelopen, zo maakte de club bekend.
2 uur geledenROTTERDAM (ANP) - Gonçalo Borges begint om 14.30 uur met Feyenoord aan het thuisduel met FC Twente. Hij krijgt de voorkeur boven Aymen Sliti, die woensdag niet kon overtuigen in het verloren bekerduel met SC Heerenveen. Jan Plug vervangt linksback Jordan Bos, die niet bij de selectie zit.
3 uur geledenSAN SEBASTIÁN (ANP/DPA) - Real Sociedad heeft Pellegrino Matarazzo aangetrokken als nieuwe trainer. De 48-jarige Amerikaan is de opvolger van Sergio Francisco, die een week eerder werd ontslagen.
4 uur geledenKUALA LUMPUR (ANP/RTR) - De Aziatische voetbalbond komt met een eigen Nations League. De bond wil hiervoor de periodes voor interlands van de FIFA gebruiken, maar kwam nog niet met een datum voor de eerste editie.
5 uur geledenUTRECHT (ANP) - Joey Veerman doet zondag in de uitwedstrijd tegen FC Utrecht nog gewoon mee bij PSV. De middenvelder maakt in de winterstop vermoedelijk de overstap naar Fenerbahçe. Veerman vormt in de Galgenwaard een middenveld met Paul Wanner en Guus Til.
5 uur geleden