Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

MVP Brady komt terug voor achtste Super Bowl

MVP Brady komt terug voor achtste Super Bowl

TAMPA (ANP) - Tom Brady zei na de winst van zijn zevende Super Bowl-titel dat hij terugkomt voor zijn achtste. De 43-jarige Brady werd voor de vijfde keer verkozen tot MVP, oftewel de meest waardevolle speler.

"Ze zijn allemaal bijzonder op hun eigen manier. Het is opnieuw een geweldig jaar geweest", zei Brady na de 31-9-overwinning op Kansas City Chiefs. "Ik ben gewoon heel trots op alle jongens en alle coaches die een geweldige prestatie hebben geleverd. Als je zo ver wilt komen, dan moet je de klus klaren. Het is gelukt."

Brady wordt gezien als de beste quarterback aller tijden in het American football. Hij verruilde na het afgelopen seizoen na twintig jaar de New England Patriots voor Tampa Bay Buccaneers. Hij leidde de Patriots in 2019 voor de zesde keer naar de winst van de Super Bowl. Ook in 2002, 2004, 2005, 2015 en 2017 pakte hij er de titel.

Nieuwe reis

Brady werd een klein jaar geleden gepresenteerd bij de Buccaneers. "Ik begin nu aan een nieuwe reis en kijk ernaar uit om mijn nieuwe ploeggenoten en coaches te ontmoeten. Ik zal bewijzen dat ze geloof en vertrouwen in mij kunnen hebben. Ik vind altijd dat goed gedaan beter is dan goed gezegd. Daarom laat ik het hierbij en ga ik aan het werk", liet hij in maart van 2020 optekenen.

De Amerikaanse grootheid voegde de daad bij het woord. Toch streek hij niet met de eer en bleef hij bescheiden. Brady prees zijn ploeggenoten Rob Gronkowski en Antonio Brown.

"Grote spelers die zorgen voor grote daden. Het is geweldig om te zien wat ze hebben gepresteerd en wat ze aan het team hebben toegevoegd. 'Gronk' is een ongelooflijke speler, met veel talent en een geweldige arbeidsethos. En sinds Brown hier is, heeft hij alles op de juiste manier gedaan", aldus Brady. "We komen terug. Dan weten jullie dat vast."

Meer uit Sport

Nederland na openingsdag Spelen nog zonder medailles in Milaan

MILAAN (ANP) - Nederland wacht na de eerste dag van de Olympische Spelen nog op medailles. Langebaanschaatssters Joy Beune (vierde), Marijke Groenewoud (achtste) en Merel Conijn (negende) eindigden op de 3 kilometer naast het podium.

9 uur geleden
Lollobrigida ziet met goud op 35e verjaardag droom uitkomen

MILAAN (ANP) - Schaatsster Francesca Lollobrigida had zaterdag dubbel reden tot feest. De Italiaanse verraste op haar 35e verjaardag in haar thuisland met de zege op de olympische 3 kilometer. Lollobrigida was daarmee 2,26 seconden sneller dan de Noorse favoriete Ragne Wiklund. Ook de Nederlandse Joy Beune (vierde) bleef ver van die tijd verwijderd.

9 uur geleden
Schaatssters grijpen naast medailles op 3000 meter in Milaan

MILAAN (ANP) - De Nederlandse schaatssters hebben bij de Olympische Spelen in Milaan naast de medailles gegrepen op de 3000 meter. Joy Beune, de regerend wereldkampioene, was de beste Nederlandse op de vierde plaats met 3.58,12. Marijke Groenewoud werd achtste en Merel Conijn negende.

11 uur geleden
Tennisser De Jong verliest in Davis Cup van mondiale nummer 465

BENGALURU (ANP) - Tennisser Jesper de Jong is er niet in geslaagd de voorsprong van Nederland in de eerste kwalificatiewedstrijd van de Davis Cup tegen India te verdubbelen. De nummer 88 van de wereld ging in Bengaluru met 4-6 5-7 onderuit tegen Dhakshineswar Suresh, de mondiale nummer 465. De stand na twee partijen is 1-1.

12 uur geleden
Veldrijdster Van Alphen wint ternauwernood Superprestige

MIDDELKERKE (ANP/Belga) - Veldrijdster Aniek van Alphen heeft zich verzekerd van de eindzege in de Superprestige. De 27-jarige Nederlandse eindigde in de laatste wedstrijd in het Belgische Middelkerke als achtste, net genoeg voor de eindwinst.

12 uur geleden
Griekspoor treft Mpetshi Perricard op tennistoernooi Rotterdam

ROTTERDAM (ANP) - Tennisser Tallon Griekspoor speelt in de eerste ronde van het ABN AMRO Open in Rotterdam tegen Giovanni Mpetshi Perricard uit Frankrijk. Dat is de uitkomst van de loting. Het hoofdtoernooi begint maandag.

14 uur geleden
Schaatsster Conijn in tweede rit 3000 meter op Spelen

MILAAN (ANP) - Merel Conijn komt bij haar olympische debuut bij de Spelen van Milaan niet in actie in de eerste rit van de 3000 meter, maar in de tweede rit. De 24-jarige schaatsster is een rit doorgeschoven door de afmelding van Martina Sablikova uit Tsjechiƫ, die ziek is.

14 uur geleden