Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Musk verwacht 20 miljoen Tesla's per jaar te bouwen vóór 2030

Musk verwacht 20 miljoen Tesla's per jaar te bouwen vóór 2030

PALO ALTO (ANP) - Elon Musk denkt dat Tesla voor 2030 jaarlijks 20 miljoen auto's kan maken. De topman van de Amerikaanse maker van elektrische auto's deed zijn uitspraken op Twitter. Het doel is ambitieus, want vorig jaar rolden er 365.000 Tesla's van de band.

Dat laatste onderkent Musk ook. Hij geeft aan dat een "constante uitstekende uitvoering" van het bouwproces daarvoor noodzakelijk is. Mogelijk speelt ook het plan voor een goedkopere, kleine Tesla van 25.000 dollar een belangrijke rol bij het halen van dergelijke getallen. Die auto noemde Musk onlangs voor het eerst.

Musk verwacht verder dat alle automakers samen binnen zeven jaar 30 miljoen elektrische auto's per jaar produceren. Mogelijk is dat ook al in zes of vijf jaar haalbaar, maar dat laatste acht hij onwaarschijnlijk. "Een extra jaar maakt een enorm verschil als het gaat om exponentiële groei."

Meer uit Financieel

TUI repatrieert 250 gestrande toeristen naar Hannover

HANNOVER (ANP/DPA) - Twee TUI-vluchten uit de Verenigde Arabische Emiraten met gestrande toeristen aan boord zijn zaterdagavond geland op de luchthaven van Hannover. In totaal zaten 250 reizigers aan boord van de twee vliegtuigen. Onder hen waren mensen uit Nederland, Zweden, Frankrijk, Polen en het Verenigd Koninkrijk. Hoeveel Nederlanders aan boord waren, is nog niet bekend.

42 minuten geleden
Olieproductie Koeweit omlaag, benzine mogelijk nog duurder

KOEWEIT (ANP/BLOOMBERG) - Koeweit, de op vier na grootste olieproducent van oliekartel OPEC, heeft de olie- en raffinageproductie teruggeschroefd na de vertraging van het scheepvaartverkeer door de Straat van Hormuz. Het terugschroeven van de olieproductie door Koeweit kan de olieprijzen verder opstuwen, waardoor benzine aan de pomp mogelijk nog duurder wordt.

16 uur geleden
Reuters: EU onderzoekt hulp voor bedrijven bij energiekosten

BRUSSEL (ANP) - De Europese Unie onderzoekt of ze de druk op bedrijven die worstelen met de hoge energieprijzen kan verlichten, onder andere door te kijken naar energiebelastingen, kosten voor het elektriciteits- en gasnetwerk en CO2-kosten. Dat staat in een document dat door persbureau Reuters is ingezien.

18 uur geleden
ANVR waarschuwt voor extreem dure tickets door schaarse vluchten

DEN HAAG (ANP) - Door het beperkte aantal vluchten uit het Midden-Oosten en delen van Azië vragen sommige luchtvaartmaatschappijen extreem hoge bedragen voor stoelen op vluchten richting Europa, waarschuwt Frank Radstake, directeur van de ANVR.

19 uur geleden
TUI zoekt naar vluchten voor honderden gestrande reizigers

DEN HAAG (ANP) - Reisorganisatie TUI kan nog niet zeggen wanneer gestrande reizigers in het Midden-Oosten en het Verre Oosten naar huis kunnen. Inmiddels zijn al honderden reizigers terug, maar er zitten er ook nog honderden vast, zegt een woordvoerster van TUI.

21 uur geleden
Vliegverkeer Dubai gedeeltelijk hervat na tijdelijke stillegging

DUBAI (ANP/AFP) - Dubai Airport hervat zaterdag deels het vliegverkeer, kort nadat de operaties waren stilgelegd. Eerder op de dag werd het vliegverkeer stilgelegd nadat de luchtverdediging een object boven het gebied had onderschept. In Dubai werden twee explosies gemeld.

22 uur geleden
Dubai Airport legt vliegverkeer stil na onderschept object

DUBAI (ANP) - Dubai Airport, een van de drukste luchthavens ter wereld, heeft zaterdag het vliegverkeer stilgelegd nadat de luchtverdediging een object boven het gebied had onderschept. Eerder op de dag werden in Dubai twee explosies gemeld.

23 uur geleden