Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Musiala helpt koploper Bayern München met treffer aan nipte zege

Musiala helpt koploper Bayern München met treffer aan nipte zege

HAMBURG (ANP) - Bayern München heeft een zuinige zege geboekt in de uitwedstrijd tegen FC St. Pauli. Jamal Musiala maakte het enige doelpunt in Hamburg (1-0).

Bayern München blijft de Bundesliga aanvoeren. De club heeft een voorsprong van 5 punten op RB Leipzig, de nummer 2 van de ranglijst die zonder de geblesseerde Lutsharel Geertruida en Xavi Simons bleef steken op een gelijkspel tegen Borussia Mönchengladbach (0-0).

Jeremie Frimpong speelde met Bayer Leverkusen gelijk tegen VfL Bochum (1-1). Patrik Schick opende de score voor de club die dinsdag verloor van Liverpool (4-0) in de Champions League. Koji Miyoshi maakte in de slotfase gelijk voor de nummer laatst van de Bundesliga. Frimpong was vlak voor die gelijkmaker gewisseld. Leverkusen zag de achterstand op Bayern München groeien naar 9 punten.

Dortmund

Borussia Dortmund leed tegen 1. FSV Mainz 05 de vierde nederlaag in tien competitiewedstrijden (3-1). De ploeg van trainer Nuri Sahin zag de achterstand op Bayern München oplopen tot 10 punten. Dortmund speelde ruim een uur met tien man, na een rode kaart van Emre Can. Lee Jae-sung, Jonathan Burkardt en Paul Nebel maakten de doelpunten voor de thuisploeg. Serhou Guirassy benutte een strafschop voor Dortmund (1-1).

Donyell Malen mocht na een uur invallen bij de bezoekers. De aanvaller hielp Dortmund afgelopen dinsdag met een doelpunt aan een zege op Sturm Graz (1-0) in de Champions League.

Meer uit Voetbal

Internazionale blijft na gelijkspel tegen Napoli aan kop Serie A

MILAAN (ANP) - Internazionale blijft aan de leiding gaan in de Italiaanse Serie A. De club uit Milaan speelde zondagavond in eigen huis met 2-2 gelijk tegen Napoli. Inter heeft na negentien wedstrijden 3 punten voorsprong op stadsgenoot AC Milan. Napoli volgt op 4 punten van de koploper.

2 uur geleden
Voormalig Ajax-coach Farioli verlengt contract bij FC Porto

PORTO (ANP) - De Italiaan Francesco Farioli (36) blijft langer bij FC Porto. De voormalige trainer van Ajax verlengde zijn contract in de Portugese stad tot medio 2028 bij de koploper van Portugal. Farioli maakte vorig seizoen na één jaar de overstap van de Amsterdamse club naar FC Porto.

2 uur geleden
De Jong mag Supercup niet als captain als eerste omhooghouden

JEDDAH (ANP) - Frenkie de Jong mocht zondag niet als captain van FC Barcelona de Spaanse Supercup als eerste omhooghouden. Hij kreeg in de blessuretijd een rode kaart waarna de aanvoerdersband vlak voor tijd naar Ronald Araújo ging. De Jong stond op de achtergrond toen de Uruguayaanse verdediger de beker na de 3-2-overwinning op Real Madrid als eerste in handen kreeg.

3 uur geleden
Barcelona verovert Supercup na zege op Real Madrid, rood De Jong

JEDDAH (ANP) - FC Barcelona heeft voor de zestiende keer de Spaanse Supercup gewonnen. Het elftal van aanvoerder Frenkie de Jong, die in de slotfase met een rode kaart van het veld moest, versloeg aartsrivaal Real Madrid in het King Abdullah Sports City Stadium van Jeddah met 3-2. De Catalaanse topclub krijgt in totaal circa 9 miljoen euro als winnaar van het voetbaltoernooi, waarvan Saudi-Arabië opnieuw het gastland was.

3 uur geleden
Lazio boekt met debutant Taylor nipte zege bij Hellas Verona

VERONA (ANP) - Met oud-Ajacied Kenneth Taylor in de basis heeft Lazio in de Serie A een nipte overwinning geboekt bij Hellas Verona. De middenmoter uit Rome won dankzij een laat eigen doelpunt van de thuisploeg met 1-0.

5 uur geleden
Bayern München begint 2026 met grote zege op Wolfsburg

MÜNCHEN (ANP) - Bayern München heeft in de eerste competitiewedstrijd van 2026 de grootste zege van het seizoen geboekt. De Duitse koploper van coach Vincent Kompany versloeg in eigen huis VfL Wolfsburg met 8-1 en verstevigde daarmee de koppositie.

5 uur geleden
Sparta na winst op Heracles naar achtste plaats in Eredivisie

ROTTERDAM (ANP) - Sparta Rotterdam is na een overwinning tegen Heracles Almelo gestegen naar de achtste plaats in de Eredivisie. Het elftal van coach Maurice Steijn won zondag op Het Kasteel met 2-0. Heracles zakte met coach Ernest Faber naar de laatste plaats.

6 uur geleden