Musiala helpt koploper Bayern München met treffer aan nipte zege
HAMBURG (ANP) - Bayern München heeft een zuinige zege geboekt in de uitwedstrijd tegen FC St. Pauli. Jamal Musiala maakte het enige doelpunt in Hamburg (1-0).
Bayern München blijft de Bundesliga aanvoeren. De club heeft een voorsprong van 5 punten op RB Leipzig, de nummer 2 van de ranglijst die zonder de geblesseerde Lutsharel Geertruida en Xavi Simons bleef steken op een gelijkspel tegen Borussia Mönchengladbach (0-0).
Jeremie Frimpong speelde met Bayer Leverkusen gelijk tegen VfL Bochum (1-1). Patrik Schick opende de score voor de club die dinsdag verloor van Liverpool (4-0) in de Champions League. Koji Miyoshi maakte in de slotfase gelijk voor de nummer laatst van de Bundesliga. Frimpong was vlak voor die gelijkmaker gewisseld. Leverkusen zag de achterstand op Bayern München groeien naar 9 punten.
Dortmund
Borussia Dortmund leed tegen 1. FSV Mainz 05 de vierde nederlaag in tien competitiewedstrijden (3-1). De ploeg van trainer Nuri Sahin zag de achterstand op Bayern München oplopen tot 10 punten. Dortmund speelde ruim een uur met tien man, na een rode kaart van Emre Can. Lee Jae-sung, Jonathan Burkardt en Paul Nebel maakten de doelpunten voor de thuisploeg. Serhou Guirassy benutte een strafschop voor Dortmund (1-1).
Donyell Malen mocht na een uur invallen bij de bezoekers. De aanvaller hielp Dortmund afgelopen dinsdag met een doelpunt aan een zege op Sturm Graz (1-0) in de Champions League.
Meer uit Voetbal
DEN HAAG (ANP) - Jari Vlak is "superblij" om met ADO Den Haag terug naar de Eredivisie te gaan. "Deze club uit de derde stad van Nederland hoort in de Eredivisie. Eindelijk zijn we daar weer", zei de 27-jarige aanvoerder van ADO Den Haag na afloop van de met 1-0 gewonnen thuiswedstrijd tegen Jong FC Utrecht. Met de zege stelde de koploper van de eerste divisie promotie naar de Eredivisie veilig.
1 uur geledenCAIRO (ANP) - De Afrikaanse voetbalbond CAF heeft Senegal de titel van de Afrika Cup ontnomen en finalist Marokko alsnog als winnaar aangewezen. Dat meldt de bond dinsdagavond in een verklaring.
2 uur geledenMANCHESTER (ANP) - Oranje-internationals Tijjani Reijnders en Nathan Aké zijn met Manchester City uitgeschakeld in de Champions League. De Engelsen wisten de ruime nederlaag van vorige week tegen Real Madrid (3-0) in eigen stadion niet meer goed te maken. Het werd 2-1 voor Real Madrid.
2 uur geledenLONDEN (ANP) - Arsenal maakt dit seizoen nog altijd kans op vier prijzen. De huidige koploper van de Premier League bereikte dinsdag de kwartfinale van de Champions League dankzij een thuiszege van 2-0 op Bayer Leverkusen. De eerste wedstrijd was in 1-1 geëindigd.
2 uur geledenLONDEN (ANP) - Paris Saint-Germain zit bij de laatste acht clubs in de Champions League. De titelverdediger haalde bij Chelsea de spanning snel uit de wedstrijd door in de beginfase twee keer te scoren. Na rust scoorden de Fransen nog eens: 0-3. Paris Saint-Germain won vorige week de eerste wedstrijd met 5-2, toen juist door drie doelpunten in de slotfase.
2 uur geledenDEN HAAG (ANP) - Een deel van de aanhang van ADO Den Haag stroomde na afloop van het met 1-0 gewonnen duel met Jong FC Utrecht massaal het veld op. Ze vierden dat de club na vijf jaar terugkeert naar de Eredivisie. De clubleiding had vooraf nadrukkelijk verzocht het speelveld vrij te houden. Dat verzoek bleek kansloos.
3 uur geledenDEN HAAG (ANP) - ADO Den Haag keert na een afwezigheid van vijf jaar terug naar de Eredivisie. De koploper van de eerste divisie won op dinsdagavond met 1-0 van Jong FC Utrecht en kan niet meer door nummer 3 De Graafschap worden achterhaald. Doelpuntenmaker Evan Rottier was de gevierde man van ADO. Hij werd tien minuten voor tijd onder luid applaus naar de kant gehaald.
3 uur geleden