Musiala helpt koploper Bayern München met treffer aan nipte zege
HAMBURG (ANP) - Bayern München heeft een zuinige zege geboekt in de uitwedstrijd tegen FC St. Pauli. Jamal Musiala maakte het enige doelpunt in Hamburg (1-0).
Bayern München blijft de Bundesliga aanvoeren. De club heeft een voorsprong van 5 punten op RB Leipzig, de nummer 2 van de ranglijst die zonder de geblesseerde Lutsharel Geertruida en Xavi Simons bleef steken op een gelijkspel tegen Borussia Mönchengladbach (0-0).
Jeremie Frimpong speelde met Bayer Leverkusen gelijk tegen VfL Bochum (1-1). Patrik Schick opende de score voor de club die dinsdag verloor van Liverpool (4-0) in de Champions League. Koji Miyoshi maakte in de slotfase gelijk voor de nummer laatst van de Bundesliga. Frimpong was vlak voor die gelijkmaker gewisseld. Leverkusen zag de achterstand op Bayern München groeien naar 9 punten.
Dortmund
Borussia Dortmund leed tegen 1. FSV Mainz 05 de vierde nederlaag in tien competitiewedstrijden (3-1). De ploeg van trainer Nuri Sahin zag de achterstand op Bayern München oplopen tot 10 punten. Dortmund speelde ruim een uur met tien man, na een rode kaart van Emre Can. Lee Jae-sung, Jonathan Burkardt en Paul Nebel maakten de doelpunten voor de thuisploeg. Serhou Guirassy benutte een strafschop voor Dortmund (1-1).
Donyell Malen mocht na een uur invallen bij de bezoekers. De aanvaller hielp Dortmund afgelopen dinsdag met een doelpunt aan een zege op Sturm Graz (1-0) in de Champions League.
Meer uit Voetbal
BERGAMO (ANP) - Italië heeft de eerste succesvolle stap naar deelname aan het WK voetbal gezet door in de halve finale van de play-offs met 2-0 te winnen van Noord-Ierland.
5 uur geledenKOPENHAGEN (ANP) - Denemarken heeft overtuigend de finale van de play-offs voor deelname aan het WK bereikt. De ploeg van bondscoach Brian Riemer won in Kopenhagen met 4-0 van Noord-Macedonië. Alle goals vielen in de tweede helft.
5 uur geledenISTANBUL (ANP) - Turkije maakt nog altijd kans op deelname aan het WK voetbal. In de halve finale van de play-offs, die werd gespeeld in het stadion van Besiktas in Istanbul, waren de Turken met 1-0 te sterk voor Roemenië.
8 uur geledenZEIST (ANP) - Donyell Malen leeft in topvorm toe naar zijn vijftigste interland voor het Nederlands elftal. "Ik ben best trots op dat aantal", vertelde hij in de aanloop naar het oefenduel van vrijdag met Noorwegen. "Het zou mooi zijn als ik pas halverwege ben."
10 uur geledenZEIST (ANP) - Bondscoach Ronald Koeman maakt zich zorgen over de fysieke gesteldheid van Memphis Depay. De spits mist door een dijbeenblessure de oefeninterlands van het Nederlands elftal tegen Noorwegen en Ecuador. Hij begon ook niet fit aan het laatste WK in Qatar en het EK in Duitsland.
12 uur geledenAMSTERDAM (ANP) - De politie heeft een 30-jarige Amsterdammer en een 17-jarige jongen uit Veldhoven aangehouden vanwege betrokkenheid bij het vuurwerkincident tijdens het Eredivisieduel tussen Ajax en FC Groningen. Zij worden verdacht van dwang, openlijke geweldpleging en huisvredebreuk, meldt de politie donderdag.
13 uur geledenPARIJS (ANP/RTR) - De competitiewedstrijd tussen RC Lens en Paris Saint-Germain is uitgesteld van 11 april naar 13 mei. De Franse voetbalbond voldoet daarmee aan het verzoek van Paris Saint-Germain, dat op 8 en 14 april in de kwartfinale van de Champions League tegen Liverpool voetbalt en zich nu optimaal kan voorbereiden op die duels.
14 uur geleden