Musiala helpt koploper Bayern München met treffer aan nipte zege
HAMBURG (ANP) - Bayern München heeft een zuinige zege geboekt in de uitwedstrijd tegen FC St. Pauli. Jamal Musiala maakte het enige doelpunt in Hamburg (1-0).
Bayern München blijft de Bundesliga aanvoeren. De club heeft een voorsprong van 5 punten op RB Leipzig, de nummer 2 van de ranglijst die zonder de geblesseerde Lutsharel Geertruida en Xavi Simons bleef steken op een gelijkspel tegen Borussia Mönchengladbach (0-0).
Jeremie Frimpong speelde met Bayer Leverkusen gelijk tegen VfL Bochum (1-1). Patrik Schick opende de score voor de club die dinsdag verloor van Liverpool (4-0) in de Champions League. Koji Miyoshi maakte in de slotfase gelijk voor de nummer laatst van de Bundesliga. Frimpong was vlak voor die gelijkmaker gewisseld. Leverkusen zag de achterstand op Bayern München groeien naar 9 punten.
Dortmund
Borussia Dortmund leed tegen 1. FSV Mainz 05 de vierde nederlaag in tien competitiewedstrijden (3-1). De ploeg van trainer Nuri Sahin zag de achterstand op Bayern München oplopen tot 10 punten. Dortmund speelde ruim een uur met tien man, na een rode kaart van Emre Can. Lee Jae-sung, Jonathan Burkardt en Paul Nebel maakten de doelpunten voor de thuisploeg. Serhou Guirassy benutte een strafschop voor Dortmund (1-1).
Donyell Malen mocht na een uur invallen bij de bezoekers. De aanvaller hielp Dortmund afgelopen dinsdag met een doelpunt aan een zege op Sturm Graz (1-0) in de Champions League.
Meer uit Voetbal
ROTTERDAM (ANP) - De wedstrijd tussen Feyenoord en Ajax heeft geen winnaar opgeleverd. Beide ploegen hielden elkaar op een gelijkspel in De Kuip (1-1).
1 uur geledenUTRECHT (ANP) - FC Utrecht is opgeklommen naar de zevende plaats van de Eredivisie. Het elftal van Ron Jans won in de Galgenwaard met 2-0 van Go Ahead Eagles. FC Utrecht heeft 41 punten uit 28 wedstrijden.
1 uur geledenBARCELONA (ANP) - FC Barcelona blijft in La Liga op titelkoers. De Catalaanse voetbalgrootmacht won zondag in het gerenoveerde Camp Nou met 1-0 van het Madrileense Rayo Vallecano. FC Barcelona heeft 73 punten uit 29 wedstrijden. Real Madrid volgt op 7 punten, maar speelt op zondagavond nog thuis tegen Atlético Madrid.
2 uur geledenNEWCASTLE (ANP) - Brian Brobbey heeft zijn ploeg Sunderland de winst bezorgd op Newcastle United. De international, die door bondscoach Ronald Koeman is opgeroepen voor de komende wedstrijden van Oranje, maakte in de 90e minuut de winnende treffer: 1-2.
2 uur geledenVELSEN (ANP) - Guus Til keert zondag in de uitwedstrijd tegen Telstar terug in het basiselftal van PSV. De aanvallende middenvelder liep een maand geleden een blessure op en kwam sindsdien niet meer in actie.
2 uur geledenNIJMEGEN (ANP) - NEC heeft thuis met 2-2 gelijkgespeeld tegen sc Heerenveen. Het elftal van Dick Schreuder staat na het duel in de Goffert op de derde plaats met 3 punten voorsprong op Ajax. De Amsterdammers komen later op de zondag in De Kuip in actie tegen nummer 2 Feyenoord.
3 uur geledenTORUN (ANP) - Sofie Dokter heeft de leiding genomen na het tweede onderdeel op de vijfkamp bij de WK indooratletiek in het Poolse Torun. De Groningse meerkampster klom naar de eerste plek in de tussenstand door het hoogspringen te winnen met 1,87 meter. Dokter gaf daarmee haar flitsende start een vervolg, want ze opende de wedstrijd met een dik persoonlijk record van 8,19 seconden op de 60 meter horden.
5 uur geleden