Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Museum maakt nieuw wassen beeld Sinead O'Connor na kritiek

Museum maakt nieuw wassen beeld Sinead O'Connor na kritiek

DUBLIN (ANP) - Het National Wax Museum in Dublin vervangt het wassen beeld van Sinéad O'Connor, die vrijdag precies een jaar geleden op 56-jarige leeftijd overleed. Het museum heeft tot de stap besloten na kritiek op het huidige beeld, dat volgens veel fans totaal niet lijkt op de zangeres.

Het wassen beeld werd donderdag onthuld, maar viel bij veel mensen niet in de smaak. Volgens sommigen leek het alsof het museum een willekeurige etalagepop had neergezet. Ook O'Connors broer herkende haar niet. "Het leek helemaal niet op haar. Ik vond het afschuwelijk", zei hij in het Ierse programma Liveline.

Het museum erkent dat het beeld "niet voldeed aan onze hoge normen of aan de verwachtingen van Sinéads toegewijde fans." Het National Wax Museum is gelijk begonnen met het nieuwe beeld dat haar "ware geest" beter moet weergeven.

Meer uit Buitenland

Kallas: Midden-Oosten heeft geen escalatie nodig

NICOSIA (ANP) - EU-buitenlandchef Kaja Kallas betreurt de recente escalatie in de Iranoorlog. "De regio heeft geen escalatie nodig, maar juist dat de partijen aan de onderhandelingstafel gaan zitten en tot een akkoord komen", zei ze maandag voor het begin van de vergadering van de EU-ministers van Defensie in Cyprus.

30 minuten geleden
Houthi's sluiten Rode Zee voor Israëlische schepen

SANAA (ANP/AFP) - De Jemenitische Houthi's hebben een verbod aangekondigd voor Israëlische schepen op de Rode Zee. Ook heeft de beweging bevestigd Israël te hebben aangevallen, als reactie op de Israëlische aanvallen op Iran.

33 minuten geleden
Xi Jinping begint eerste bezoek aan Noord-Korea in 7 jaar

PYONGYANG (ANP/AFP) - De Chinese president Xi Jinping is aangekomen in Noord-Korea voor een tweedaags bezoek. Het is zijn eerste buitenlandse reis van het jaar en de eerste naar het geïsoleerde buurland sinds 2019.

34 minuten geleden
Doden door zware aardbeving voor de kust van de Filipijnen

MANILLA (ANP/RTR) - Bij de zware aardbeving voor de kust van het Zuid-Filipijnse eiland Mindanao zijn zeker drie doden gevallen. Ook maakt de politie melding van vier gewonden. Eerder werd al duidelijk dat meerdere gebouwen op het eiland zijn ingestort, maar details zijn nog schaars.

1 uur geleden
Presidentskandidaten Peru gaan nek-aan-nek

LIMA (ANP) - De kandidaten voor het presidentschap van Peru gaan nek-aan-nek. Waar bij de recentste telling de conservatieve Keiko Fujimori was uitgelopen op haar rivaal Roberto Sánchez, is het in de nieuwste peiling weer het linkse congreslid dat voorligt: 50,3 procent tegenover 49,7 procent.

4 uur geleden
Israël voert aanvallen uit op 'militaire doelen' Iran

TEHERAN (ANP) - Israël heeft maandagochtend vroeg luchtaanvallen uitgevoerd op militaire doelen in het westen en midden van Iran, meldt het Israëlische leger. Iraanse staatsmedia melden dat er explosies zijn gehoord in Teheran, Tabriz en Isfahan.

5 uur geleden
Frankrijk neemt 70.000 aangiften kindermisbruik onder de loep

PARIJS (ANP) - De Franse minister van Justitie, Gérald Darmanin, heeft openbaar aanklagers opgedragen om 70.000 aangiften "die met kinderen te maken hebben" met spoed te onderzoeken. Het Franse justitiesysteem heeft hier tot 14 juli, een nationale feestdag, de tijd voor gekregen. Darmanin neemt die stap na de moord op de 11-jarige Lyhanna.

5 uur geleden