Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Murray: Griekspoor verdiende de zege

Murray: Griekspoor verdiende de zege

MADRID (ANP) - Andy Murray erkende na afloop van zijn zwaarbevochten overwinning op Tallon Griekspoor (6-7 6-4 7-6) in de Daviscup Finals dat hij "goed was weggekomen". De voormalig nummer 1 van de wereld, tweevoudig winnaar van Wimbledon, sprak vol lof over de 23-jarige Nederlander.

"Tallon is een gevaarlijke speler, die verdiende om deze wedstrijd te winnen. Hij dicteerde het spel", aldus Murray (32). "Je kent je tegenstander niet en dat is heel vreemd. Ik ben trots op mezelf, want ik stond niet goed te spelen en toch heb ik de wedstrijd weten te winnen. Het was een zware partij in een geweldige atmosfeer."

Aanvankelijk dacht Murray dat hij zou aantreden tegen Botic van de Zandschulp, maar de Nederlandse captain Paul Haarhuis verving die naam voor die van Griekspoor. "Ik had dus heel weinig tijd om mij voor te bereiden op Griekspoor. Dat is op de ATP Tour heel anders, want dan heb je een dag de tijd om informatie over je tegenstander te vergaren. Wij dachten ook dat Tallon geblesseerd was."

Meer uit Sport

Sleutelrol Cubaan Taboada bij handballers Oranje op EK

ARNHEM (ANP) - Een geboren Cubaan heeft een sleutelpositie gekregen bij de Nederlandse handballers op het EK handbal. Reinier Taboada, sinds september speelgerechtigd voor Oranje, krijgt de positie centraal in de verdediging.

1 uur geleden
Handballer Steins wil op EK olympische droom levend houden

ARNHEM (ANP) - Handballer Luc Steins kan zich geen slecht EK permitteren. Als hij zijn olympische droom wil verwezenlijken, zijn overwinningen noodzakelijk op de Europese eindronde. Die begint voor Oranje zaterdag met een wedstrijd tegen Zweden.

1 uur geleden
Marokkaanse international Hakimi prijst strafschoppenheld Bounou

RABAT (ANP) - Marokkaans international Achraf Hakimi noemt zijn doelman Yassine Bounou 'de beste keeper van de wereld' als het om penalty's gaat. Dat zei de verdediger van Marokko na afloop van de gewonnen strafschoppenserie tegen Nigeria tegen Ziggo Sport. Marokko won de reeks met 4-2 en gaat naar de finale van de Afrika Cup. Daarin treft Marokko zondag Senegal.

11 uur geleden
AZ schakelt Ajax met veel machtsvertoon uit in KNVB-beker

ALKMAAR (ANP) - AZ heeft Ajax kansloos gelaten in de achtste finale van de KNVB-beker. De club uit Alkmaar schaarde zich met een zege van 6-0 voor eigen publiek bij de laatste acht van het toernooi.

14 uur geleden
Amateurtennisser wint showformat met toppers in Melbourne

MELBOURNE (ANP) - Amateurtennisser Jordan Smith heeft in het nieuwe showformat One Point Slam afgerekend met onder anderen Jannik Sinner en 1 miljoen Australische dollar (570.000 euro) gewonnen. Bij het toernooi in Melbourne, in aanloop naar de Australian Open, besliste één punt wie de partij won en zich daarmee plaatste voor de volgende ronde. De Australiër Smith klopte in de finale de Taiwanese Joanna Garland, de nummer 117 van de wereld bij de vrouwen.

23 uur geleden
Organisatie Spelen 2028 belooft ook goedkope kaarten

LOS ANGELES (ANP/RTR/BELGA) - Ongeveer een derde van de tickets voor de Olympische Spelen van Los Angeles in 2028 moet onder de 100 dollar (86 euro) gaan kosten. Minstens 1 miljoen kaarten komen zelfs voor 24 euro beschikbaar, heeft Casey Wasserman, voorzitter van het organisatiecomité, beloofd.

1 dag geleden
Snowboardster Dekker tweede bij wereldbeker Bad Gastein

BAD GASTEIN (ANP) - Snowboardster Michelle Dekker (28) is bij de wereldbekerwedstrijd in Bad Gastein als tweede geëindigd op het onderdeel parallelslalom. Dekker hoefde alleen de Italiaanse Lucia Dalmasso voor zich te dulden. De Poolse Aleksandra Krol-Walas eindigde als derde.

1 dag geleden