Murray geeft geblesseerd op tijdens tennistoernooi van Queen's
LONDEN (ANP/RTR) - Tennisser Andy Murray heeft geblesseerd opgegeven tijdens zijn partij tegen de Australiër Jordan Thompson in de tweede ronde van het grastoernooi van Queen's. De 37-jarige Brit stond op dat moment met 4-1 achter in de eerste set.
De drievoudige grandslamkampioen hoopt deze zomer actief te zijn op Wimbledon en de Olympische Spelen. Hij won de grand slam in Londen twee keer tijdens zijn carrière en veroverde ook twee keer goud in het enkelspel op de Spelen. De voormalige nummer 1 van de wereld werd zondag opgenomen in de Britse selectie voor Parijs.
Murray moest op Queen's opgeven nadat hij last van zijn rug had gekregen. "Ik heb de rechterkant van mijn rug niet laten behandelen na Roland Garros", zei Murray, die aangaf dat hij tijdens zijn carrière meestal last had van zijn linkerzijde.
Met scan duidelijkheid
Hij hoopt met rust en behandeling alsnog zijn opwachting te maken op Wimbledon. "Misschien is er tussen nu en het begin van het toernooi iets dat gedaan kan worden aan mijn rechterkant. Ik zal morgen een scan laten maken en dan opnieuw kijken wat eraan gedaan kan worden."
Murray had in de eerste ronde tegen de Australiër Alexei Popyrin (6-3 3-6 6-3) zijn duizendste zege in het enkelspel geboekt.
Start toernooi
Wimbledon begint op 1 juli, de Olympische Spelen op 26 juli.
Meer uit Sport
CORTINA D'AMPEZZO (ANP) - Bobsleeër Dave Wesselink is na de derde run in de viermansbob op de Olympische Spelen gezakt naar de zestiende plaats. Met remmers Jelen Franjic, Janko Franjic en Timme Koster kwam de piloot in de derde run in het Cortina Sliding Centre met 55,15 tot de zestiende tijd.
1 uur geledenVERONA (ANP) - Xandra Velzeboer en Jorrit Bergsma zijn zondag de vlaggendragers tijdens de sluitingsceremonie van de Olympische Winterspelen, die niet in Milaan maar in Verona plaatsvindt. Velzeboer won in het shorttrack twee gouden medailles, op de 500 en de 1000 meter. Langebaanschaatser Bergsma won zaterdag goud op de massastart, nadat hij eerder al brons had gepakt op de 10 kilometer.
13 uur geledenMILAAN (ANP) - Nederland is op de voorlaatste dag van de Winterspelen in Milaan naar de derde plaats in het medailleklassement gestegen. Dat was te danken aan langebaanschaatsers Jorrit Bergsma en Marijke Groenewoud, die beiden de massastart wonnen.
19 uur geledenMILAAN (ANP) - Schaatsster Marijke Groenewoud heeft tijdens de Spelen in Milaan het recordaantal gouden medailles voor Nederland naar tien gebracht. De 27-jarige regerend wereldkampioene bleef in het Milano Speed Skating Stadium in de sprint Ivanie Blondin uit Canada en Mia Manganello uit de Verenigde Staten voor.
19 uur geledenAPELDOORN (ANP) - Atleet Taymir Burnet (33) heeft het Nederlands record op de 60 meter indoor verbeterd. In Apeldoorn liep hij naar een tijd van 6,51 seconden, vier honderdsten sneller dan het oude record van Elvis Afrifa.
19 uur geledenMILAAN (ANP) - De Nederlandse deelnemers aan de Winterspelen in Milaan en Cortina d'Ampezzo hebben voor een record gezorgd. Schaatser Jorrit Bergsma bezorgde TeamNL zaterdag met een zege op de massastart de negende gouden medaille.
19 uur geledenMILAAN (ANP) - Jorrit Bergsma heeft bij de Spelen in Milaan met de titel op de massastart Nederland aan een recordaantal gouden medailles op de Winterspelen geholpen. De 40-jarige schaatser bleef na een lange aanval met de Deen Viktor Hald Thorup het peloton voor en liet zijn medevluchter met nog drie ronden te gaan achter.
19 uur geleden