Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Murray geeft geblesseerd op tijdens tennistoernooi van Queen's

Murray geeft geblesseerd op tijdens tennistoernooi van Queen's

LONDEN (ANP/RTR) - Tennisser Andy Murray heeft geblesseerd opgegeven tijdens zijn partij tegen de Australiër Jordan Thompson in de tweede ronde van het grastoernooi van Queen's. De 37-jarige Brit stond op dat moment met 4-1 achter in de eerste set.

De drievoudige grandslamkampioen hoopt deze zomer actief te zijn op Wimbledon en de Olympische Spelen. Hij won de grand slam in Londen twee keer tijdens zijn carrière en veroverde ook twee keer goud in het enkelspel op de Spelen. De voormalige nummer 1 van de wereld werd zondag opgenomen in de Britse selectie voor Parijs.

Murray moest op Queen's opgeven nadat hij last van zijn rug had gekregen. "Ik heb de rechterkant van mijn rug niet laten behandelen na Roland Garros", zei Murray, die aangaf dat hij tijdens zijn carrière meestal last had van zijn linkerzijde.

Met scan duidelijkheid

Hij hoopt met rust en behandeling alsnog zijn opwachting te maken op Wimbledon. "Misschien is er tussen nu en het begin van het toernooi iets dat gedaan kan worden aan mijn rechterkant. Ik zal morgen een scan laten maken en dan opnieuw kijken wat eraan gedaan kan worden."

Murray had in de eerste ronde tegen de Australiër Alexei Popyrin (6-3 3-6 6-3) zijn duizendste zege in het enkelspel geboekt.

Start toernooi

Wimbledon begint op 1 juli, de Olympische Spelen op 26 juli.

Meer uit Sport

Oud-wereldkampioen Martín boekt eerste zege in MotoGP sinds 2024

LE MANS (ANP) - De Spanjaard Jorge Martín heeft voor het eerst in ruim anderhalf jaar een race gewonnen in de MotoGP. De oud-wereldkampioen van Aprilia haalde op het circuit van Le Mans kort voor het einde WK-leider Marco Bezzecchi in en won zo de Grote Prijs van Frankrijk. Martín heeft nu nog maar een achterstand van 1 punt op de Italiaan, na zaterdag ook al de sprintrace te hebben gewonnen.

12 minuten geleden
Motorcoureur Veijer crasht in Grote Prijs van Frankrijk

LE MANS (ANP) - Moto2-coureur Collin Veijer is in de Grote Prijs van Frankrijk gecrasht. De 21-jarige Staphorster kwam ten val in de tweede ronde van de race op het circuit van Le Mans, die was ingekort en herstart na eerdere zware crashes. Veijer leek zich niet ernstig te hebben geblesseerd, maar kon ook niet verder.

2 uur geleden
Wielerploeg UAE Emirates verliest ook Yates in Giro na valpartij

PLOVDIV (ANP) - Wielerploeg UAE Team Emirates is ook Adam Yates kwijtgeraakt in de Giro d'Italia. De 33-jarige Brit, die zaterdag in de tweede etappe al met veertien minuten achterstand binnenkwam door de gevolgen van een zware valpartij, heeft symptomen van een hersenschudding. Zaterdag stapten ploeggenoten Jay Vine en Marc Soler al af na hun betrokkenheid bij de massale crash in het peloton.

4 uur geleden
Tennisser Sinner eenvoudig naar derde ronde in Rome

ROME (ANP) - Jannik Sinner heeft eenvoudig de derde ronde bereikt van het tennistoernooi in Rome. De als eerste geplaatste Italiaan was in twee sets te sterk voor Sebastian Ofner (6-3 6-4). De Oostenrijker staat op de 82e positie van de wereldranglijst.

18 uur geleden
Martín wint sprintrace MotoGP op Le Mans na bliksemstart

LE MANS (ANP) - De Spaanse wegracer Jorge Martín heeft op spectaculaire wijze de sprintrace gewonnen van de MotoGP bij de Grote Prijs van Frankrijk. Hij startte op het circuit van Le Mans als achtste, maar wist zijn Aprilia in de eerste drie bochten naar de eerste plaats te sturen. De wereldkampioen van 2024 hield vervolgens stand tot aan de finish.

23 uur geleden
Wielrenster Blasi houdt Van der Breggen van eindzege in Vuelta

L'ANGLIRU (ANP) - Anna van der Breggen heeft naast de eindzege gegrepen in de Vuelta Femenina. De 36-jarige wielrenster van SD Worx - Protime moest haar leidende positie in de slotrit met aankomst op de beruchte Alto de l'Angliru afstaan aan de Spaanse Paula Blasi van UAE Team ADQ. De Zwitserse Petra Stiasny van Human Powered Health won de etappe.

1 dag geleden
Griekspoor uitgeschakeld in Rome door Belg Blockx

ROME (ANP) - Tennisser Tallon Griekspoor heeft zich bij het masterstoernooi van Rome niet geplaatst voor de derde ronde. De Belg Alexander Blockx, de nummer 36 van de wereldranglijst, was in drie sets te sterk voor de Nederlander: 6-7 (5) 6-3 6-4.

1 dag geleden