Murray en Clijsters met wildcard naar US Open
NEW YORK (ANP) - Oud-winnaars Andy Murray en Kim Clijsters hebben een wildcard ontvangen voor de US Open. Dat heeft de organisatie van het tennistoernooi in New York bekendgemaakt.
De 33-jarige Murray is door een slepende heupblessure afgezakt naar de 129e plaats van de wereldranglijst. De Schot was twee jaar geleden voor het laatst actief op het grand slam op hardcourt.
De 37-jarige Clijsters keerde in februari van dit jaar terug op de tennisbaan. De Belgische speelde in 2012 voor het laatst op de US Open. Murray en Clijsters zijn ook uitgenodigd voor het Masters-toernooi van Cincinnati.
De US Open beginnen op 31 augustus, onder strikte veiligheidsregels vanwege het coronavirus. Niet alle topspelers hebben zin om naar New York te komen. Titelhouder Rafael Nadal en Ashleigh Barty, de nummer 1 van de wereld bij de vrouwen, hebben zich afgemeld. Kiki Bertens staat wel op de deelnemerslijst, maar wacht tot het laatste moment met haar keuze of ze daadwerkelijk afreist naar de Verenigde Staten.
Meer uit Sport
MADRID (ANP) - De Italiaanse tennisser Jannik Sinner heeft zich met de nodige moeite geplaatst voor de derde ronde van het masterstoernooi in Madrid. De nummer 1 van de wereld had bijna 2,5 uur nodig om de Fransman Benjamin Bonzi in drie sets te verslaan: 6-7 (6) 6-1 6-4.
5 uur geledenMADRID (ANP) - Tennisser Carlos Alcaraz heeft zich afgemeld voor Roland Garros. De winnaar van de laatste twee edities van het grandslamtoernooi in Parijs kan niet meedoen vanwege de polsblessure die hem al een tijdje kwelt.
7 uur geledenCHORZOW (ANP) - Het EK atletiek wordt in 2028 georganiseerd in de Poolse regio Silezië. Dat maakte de Europese atletiekbond bekend. Het toernooi vindt plaats in het Slaski Stadion in de stad Chorzow.
12 uur geledenMADRID (ANP) - Tallon Griekspoor heeft zijn eerste gravelzege van het seizoen geboekt. De beste tennisser van Nederland won in de tweede ronde van het masterstoernooi van Madrid met 6-3 6-4 van Damir Dzumhur uit Bosnië en Herzegovina. Hij had een bye in de eerste ronde.
12 uur geledenNIEUWEGEIN (ANP) - Oud-zwemster Sharon van Rouwendaal gaat aan de slag bij zwembond KNZB. De tweevoudig olympisch kampioene zal in samenwerking met bondscoach Marcel Wouda "een belangrijke bijdrage leveren aan de verdere ontwikkeling van de lange afstanden binnen het Nederlandse topzwemmen", meldde de KNZB.
16 uur geledenLOS ANGELES (ANP) - Voor de Olympische Spelen van 2028 in Los Angeles zijn tijdens de eerste verkoopronde meer dan 4 miljoen tickets verkocht. Dat maakten de organisatoren donderdag bekend.
1 dag geledenHENGELO (ANP) - Lieke Klaver komt op de FBK Games op 21 juni in actie op de 400 meter. De organisatie van de atletiekmeeting in Hengelo meldt de deelname van de 27-jarige atlete op "haar eigen" afstand in de 45e editie van de FBK Games.
1 dag geleden