Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Murray en Clijsters met wildcard naar US Open

Murray en Clijsters met wildcard naar US Open

NEW YORK (ANP) - Oud-winnaars Andy Murray en Kim Clijsters hebben een wildcard ontvangen voor de US Open. Dat heeft de organisatie van het tennistoernooi in New York bekendgemaakt.

De 33-jarige Murray is door een slepende heupblessure afgezakt naar de 129e plaats van de wereldranglijst. De Schot was twee jaar geleden voor het laatst actief op het grand slam op hardcourt.

De 37-jarige Clijsters keerde in februari van dit jaar terug op de tennisbaan. De Belgische speelde in 2012 voor het laatst op de US Open. Murray en Clijsters zijn ook uitgenodigd voor het Masters-toernooi van Cincinnati.

De US Open beginnen op 31 augustus, onder strikte veiligheidsregels vanwege het coronavirus. Niet alle topspelers hebben zin om naar New York te komen. Titelhouder Rafael Nadal en Ashleigh Barty, de nummer 1 van de wereld bij de vrouwen, hebben zich afgemeld. Kiki Bertens staat wel op de deelnemerslijst, maar wacht tot het laatste moment met haar keuze of ze daadwerkelijk afreist naar de Verenigde Staten.

Meer uit Sport

Atlete Klaver opent seizoen met derde plek in Doha op 400 meter

DOHA (ANP) - Atlete Lieke Klaver is haar outdoorseizoen begonnen met de derde plaats op de 400 meter in de Diamond League-meeting in Doha (Qatar). De Europees kampioene indoor liep een tijd van 51,12 seconden. Ze was niet opgewassen tegen de snelle Salwa Eid Naser uit Bahrein, die won in 49,83. De Poolse Natalia Bukowiecka eindigde als tweede in 50,92.

4 uur geleden
Alcaraz als eerste naar finale van tennistoernooi Rome

ROME (ANP) - Carlos Alcaraz heeft zich als eerste geplaatst voor de finale van het tennistoernooi van Rome. De nummer 3 van de wereldranglijst versloeg de Italiaan Lorenzo Musetti in de halve eindstrijd: 6-3 7-6 (4).

5 uur geleden
Spanjaard Ayuso wint eerste bergrit in Giro d'Italia

TAGLIACOZZO (ANP) - Juan Ayuso heeft de zevende etappe in de Giro d'Italia gewonnen. De Spanjaard van UAE Team Emirates was in de eerste etappe met finish bergop de beste voor zijn Mexicaanse ploeggenoot Isaac del Toro en de Colombiaan Egan Bernal.

5 uur geleden
Verstappen rijdt zevende tijd bij eerste training op Imola

IMOLA (ANP) - Max Verstappen heeft bij de eerste vrije training van de Grote Prijs van Emilia-Romagna de zevende tijd gereden. De regerend wereldkampioen was in de Red Bull 0,360 seconde langzamer dan de Australiër Oscar Piastri, die in de McLaren de snelste tijd van 1.16,545 neerzette. De Engelsman Lando Norris klokte in zijn McLaren met 0,032 seconde achterstand de tweede tijd. De Spanjaard Carlos Sainz reed in zijn Williams de derde tijd.

8 uur geleden
Wielrenster Bredewold wint eerste etappe Ronde van Baskenland

AGURAIN (ANP) - Wielrenster Mischa Bredewold heeft de eerste etappe van de Ronde van Baskenland gewonnen. De 24-jarige renster van SD Worx - Protime was na 148,5 kilometer tussen Zumarraga en Agurain de beste in de massasprint. Ze bleef de Britse Millie Couzens en de Franse Margaux Vigié voor.

9 uur geleden
Verstappen dit keer niet als favoriet bij GP van Emilia-Romagna

IMOLA (ANP) - Max Verstappen ziet zichzelf zeker niet als favoriet voor de zege bij de Grote Prijs van Emilia-Romagna. De viervoudig wereldkampioen, die de laatste drie races in Imola won, denkt dat zijn Red Bull het gat met McLaren nog niet heeft weten te dichten. "We zetten kleine stapjes voorwaarts", stelt Verstappen. "Maar het verschil is denk ik nog groot."

11 uur geleden
Tuchtcommissie schorst Valente van FC Groningen voor één duel

GRONINGEN (ANP) - Luciano Valente van FC Groningen heeft van de tuchtcommissie van de KNVB een schorsing van twee wedstrijden gekregen, waarvan één voorwaardelijk. Dat meldt de club op X. Door de straf mist de middenvelder zondag de laatste competitiewedstrijd bij PEC Zwolle.

12 uur geleden