Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Müller wil contract bij Bayern München tot 2025 verlengen

Müller wil contract bij Bayern München tot 2025 verlengen

MÜNCHEN (ANP) - Thomas Müller wil zijn contract bij Bayern München graag tot de zomer van 2025 verlengen. Dat vertelde hij woensdag op het trainingskamp van de Duitse nationale ploeg voor de oefenduels met Israël en het Nederlands elftal.

"Ik sta tot 2023 onder contract bij Bayern München en wil nog twee jaar op het hoogste niveau blijven spelen", zei hij. "We moeten dus maar eens kijken wat daaruit komt."

De 32-jarige Müller keerde vorig jaar terug in de nationale ploeg van Duitsland, na afwezigheid van twee jaar. Hij wil eind dit jaar in Qatar voor de vierde keer aan een WK deelnemen. "Zolang ik voldoe aan de eisen wil ik door blijven gaan", zei de 110-voudig international die in 2014 met Duitsland wereldkampioen werd.

Meer uit Voetbal

Voetbalsters FC Twente overtuigend naar Champions League

ENSCHEDE (ANP) - De voetbalsters van FC Twente hebben overtuigend het hoofdtoernooi van de Champions League bereikt. De landskampioen won ook de tweede wedstrijd tegen GKS Katowice met ruime cijfers. Na de 4-0-zege in Polen werd het in eigen huis 4-1.

1 uur geleden
Club Brugge begint Champions League met ruime zege op AS Monaco

BRUGGE/KOPENHAGEN (ANP) - Club Brugge heeft een goede start gemaakt in de Champions League. De Belgische club won in het Jan Breydelstadion met 4-1 van AS Monaco.

1 uur geleden
Voetbalsters Ajax na PSV ook naar tweede voorronde Europa Cup

GRAZ (ANP) - De voetbalsters van Ajax hebben de tweede voorronde van de Europa Cup bereikt. De ploeg van trainer Anouk Bruil won opnieuw met 2-0 van Sturm Graz, nu in Oostenrijk. Ajax had eerder met dezelfde cijfers gewonnen op De Toekomst.

4 uur geleden
Benfica stelt Mourinho aan als opvolger van Lage

LISSABON (ANP) - Benfica heeft José Mourinho (62) aangesteld als coach. Dat heeft de club bekendgemaakt. De Portugees is de opvolger van de dinsdag ontslagen Bruno Lage, die een jaar in dienst was van de Portugese topclub. Mourinho werd eind augustus weggestuurd bij Fenerbahçe nadat de Turkse club werd uitgeschakeld voor de Champions League, uitgerekend door Benfica.

5 uur geleden
KNVB beraadt zich na toelichting hof in zaak-Vitesse

ARNHEM (ANP) - De KNVB wil pas na "zorgvuldige bestudering en analyse" een reactie geven op de toelichting van het gerechtshof Arnhem-Leeuwarden op de uitspraak in een hoger beroep dat Vitesse had aangespannen tegen het besluit van de voetbalbond de proflicentie af te nemen.

10 uur geleden
Berghuis hoopt uitduel met PSV van zondag te halen

AMSTERDAM (ANP) - Steven Berghuis hoopt de uitwedstrijd van zondag tegen PSV te halen. De rechtervleugelaanvaller van Ajax miste dinsdag de confrontatie met Internazionale (0-2) in de Champions League vanwege spierklachten.

21 uur geleden
Ajax lijdt bij start Champions League thuisnederlaag tegen Inter

AMSTERDAM (ANP) - Ajax is de Champions League begonnen met een nederlaag. Internazionale versloeg de Amsterdammers in de Johan Cruijff ArenA met 2-0. Een dag eerder verloor ook PSV, de andere Nederlandse deelnemer, de eerste wedstrijd in het hoofdtoernooi.

23 uur geleden