Müller: cruciale week voor Bayern München
MÜNCHEN (ANP) - Hij heeft al acht landstitels op zak, maar de honger van Thomas Müller is nog altijd niet gestild. De 30-jarige aanvaller van Bayern München wil over enkele weken ook nummer 9 kunnen vieren. Bayern, koploper van de Duitse voetbalcompetitie, kan dinsdag een belangrijke stap zetten richting de achtste landstitel op rij als het wint bij achtervolger Borussia Dortmund.
"We willen de titel weer naar München halen, waar die hoort", zei Müller na de zege zaterdag op Eintracht Frankfurt (5-2). "Dit is een cruciale week voor ons. We hebben als doel gesteld om drie overwinningen te boeken. De eerste is al binnen. We gaan door, zoals ook Dortmund door dendert. We kijken allemaal uit naar dinsdag. Wij willen in Dortmund laten zien dat we, ook zonder toeschouwers op de tribune, met heel veel passie kunnen voetballen."
Met nog zeven speelrondes te gaan, heeft Bayern München vier punten voorsprong op Dortmund. Müller is met zeven doelpunten en al zeventien assists van grote waarde dit seizoen.
Meer uit Voetbal
LIVERPOOL (ANP) - Couhaib Driouech kon woensdag kort na de door PSV met 4-1 gewonnen uitwedstrijd tegen Liverpool in de Champions League maar moeilijk geloven dat hij als invaller twee keer had gescoord. "Dit is ongelooflijk, bizar. Ik droom volgens mij nog", aldus een lachende Driouech voor de camera van Ziggo Sport.
45 minuten geledenLONDEN (ANP) - Arsenal is de nieuwe koploper in de Champions League. De Londenaren, die ook in de Premier League bovenaan staan, versloegen Bayern München met 3-1.
1 uur geledenLIVERPOOL (ANP) - PSV heeft in de Champions League gestunt bij Liverpool. De Eindhovenaren waren op Anfield met liefst 4-1 te sterk voor de regerend kampioen uit Engeland. Ivan Perisic (strafschop), Guus Til en invaller Couhaib Driouech (twee keer) scoorden voor het elftal van trainer Peter Bosz, dat na vijf speelronden 8 punten heeft en op schema ligt voor een plaats in de volgende ronde.
1 uur geledenAMSTERDAM (ANP) - Vurnon Anita keert niet meer terug in het profvoetbal. De 36-jarige oud-speler van Ajax zegt dat in gesprek met NH Nieuws. Anita kwam in 2010 drie keer uit voor het Nederlands elftal.
1 uur geledenPIRAEUS (ANP) - Kylian Mbappé heeft woensdag de op één na snelste hattrick in de Champions League gemaakt. De 26-jarige Franse aanvaller van Real Madrid scoorde in de uitwedstrijd tegen Olympiakos tussen de 22e en 29e minuut drie keer. Mbappé had 6 minuten en 42 seconden nodig voor zijn treffers, waarmee hij Real na een vroege tegentreffer op een voorsprong van 3-1 zette.
1 uur geledenZÜRICH (ANP) - Voor het WK voetbal van volgend jaar in de Verenigde Staten, Canada en Mexico zijn bijna 2 miljoen tickets verkocht. Dat meldt wereldvoetbalbond FIFA.
3 uur geledenKERKRADE (ANP) - Roda JC heeft na intern onderzoek bevestigd dat doelman Celton Biai van FC Dordrecht dinsdagavond racistisch is bejegend. Dat gebeurde na afloop van het duel tussen de twee clubs in de eerste divisie. FC Dordrecht won met 2-1.
3 uur geleden