Müller: cruciale week voor Bayern München
MÜNCHEN (ANP) - Hij heeft al acht landstitels op zak, maar de honger van Thomas Müller is nog altijd niet gestild. De 30-jarige aanvaller van Bayern München wil over enkele weken ook nummer 9 kunnen vieren. Bayern, koploper van de Duitse voetbalcompetitie, kan dinsdag een belangrijke stap zetten richting de achtste landstitel op rij als het wint bij achtervolger Borussia Dortmund.
"We willen de titel weer naar München halen, waar die hoort", zei Müller na de zege zaterdag op Eintracht Frankfurt (5-2). "Dit is een cruciale week voor ons. We hebben als doel gesteld om drie overwinningen te boeken. De eerste is al binnen. We gaan door, zoals ook Dortmund door dendert. We kijken allemaal uit naar dinsdag. Wij willen in Dortmund laten zien dat we, ook zonder toeschouwers op de tribune, met heel veel passie kunnen voetballen."
Met nog zeven speelrondes te gaan, heeft Bayern München vier punten voorsprong op Dortmund. Müller is met zeven doelpunten en al zeventien assists van grote waarde dit seizoen.
Meer uit Voetbal
WENEN (ANP) - Tunesië, de derde tegenstander van het Nederlands elftal in de groepsfase van het WK voetbal, heeft in een oefenwedstrijd verloren van Oostenrijk. In het Ernst Happelstadion in Wenen wonnen de Oostenrijkers met 1-0 van de ploeg van bondscoach Sabri Lamouchi.
4 uur geledenDAMMAM (ANP) - Georginio Wijnaldum moet op zoek naar een nieuwe club. Zijn club Al Ettifaq heeft afscheid genomen van de 35-jarige middenvelder.
4 uur geledenISTANBUL (ANP) - Turkije heeft in de voorbereiding op het WK voetbal in de Verenigde Staten, Canada en Mexico gewonnen van Noord-Macedonië. In Istanbul was de ploeg van bondscoach Vincenzo Montella met 4-0 te sterk voor de Macedoniërs.
5 uur geledenOSLO (ANP) - Zweden heeft in een oefenwedstrijd voor het WK voetbal tegen buurland Noorwegen een nederlaag geleden. In het Ullevaal Stadion in Oslo verloor de WK-tegenstander van het Nederlands elftal met 3-1 van de ploeg van de Noorse bondscoach Ståle Solbakken.
6 uur geledenZEIST (ANP) - Memphis Depay wil graag bij Corinthians blijven voetballen. Het contract van de 32-jarige Nederlandse aanvaller bij de Braziliaanse club loopt aan het einde van dit jaar af. "Ik heb uitgesproken dat ik graag wil blijven", vertelde Depay maandag in Zeist, waar hij met Oranje in voorbereiding is op het wereldkampioenschap.
7 uur geledenMONACO (ANP) - AS Monaco heeft afscheid genomen van de Belgische trainer Sébastien Pocognoli. De clubleiding heeft die beslissing genomen nadat Monaco er niet in slaagde zich te kwalificeren voor de Champions League. De club eindigde als zevende in de Ligue 1 en heeft een ticket voor de voorronde van de Conference League.
7 uur geledenZEIST (ANP) - Crysencio Summerville zette ook aan het begin van dit seizoen zijn voornaamste doelstelling op het notitieblok van zijn mobiele telefoon. "Ik wilde met het Nederlands elftal naar het WK en heb daar alles aan gedaan. Nu is het zover", beseft hij. "Ik ben er klaar voor, laat dat eerste fluitsignaal maar klinken. Ik ga alles geven."
7 uur geleden