Müller: cruciale week voor Bayern München
MÜNCHEN (ANP) - Hij heeft al acht landstitels op zak, maar de honger van Thomas Müller is nog altijd niet gestild. De 30-jarige aanvaller van Bayern München wil over enkele weken ook nummer 9 kunnen vieren. Bayern, koploper van de Duitse voetbalcompetitie, kan dinsdag een belangrijke stap zetten richting de achtste landstitel op rij als het wint bij achtervolger Borussia Dortmund.
"We willen de titel weer naar München halen, waar die hoort", zei Müller na de zege zaterdag op Eintracht Frankfurt (5-2). "Dit is een cruciale week voor ons. We hebben als doel gesteld om drie overwinningen te boeken. De eerste is al binnen. We gaan door, zoals ook Dortmund door dendert. We kijken allemaal uit naar dinsdag. Wij willen in Dortmund laten zien dat we, ook zonder toeschouwers op de tribune, met heel veel passie kunnen voetballen."
Met nog zeven speelrondes te gaan, heeft Bayern München vier punten voorsprong op Dortmund. Müller is met zeven doelpunten en al zeventien assists van grote waarde dit seizoen.
Meer uit Voetbal
LIVERPOOL (ANP) - Liverpool heeft een derde thuisnederlaag op rij ternauwernood voorkomen. Florian Wirtz maakte in de competitiewedstrijd tegen Sunderland, via verdediger Nordi Mukiele, in de slotfase gelijk voor het elftal van trainer Arne Slot: 1-1. Een week eerder won PSV met 4-1 op Anfield en daarvoor was Nottingham Forest met 3-0 te sterk.
6 uur geledenBERLIJN (ANP) - Bayern München heeft in het Duitse bekertoernooi moeizaam de kwartfinales bereikt. Het elftal van trainer Vincent Kompany won in Berlijn met 3-2 van Union Berlin.
7 uur geledenLONDEN (ANP) - Arsenal heeft in de Premier League een thuiszege op Brentford geboekt. De koploper was met 2-0 te sterk.
7 uur geledenZWOLLE (ANP) - AZ heeft zich als eerste geplaatst voor de achtste finales van de KNVB-beker. De Alkmaarders maakten na rust een achterstand bij PEC Zwolle ongedaan: 1-3. Aanvoerder Sven Mijnans maakte twee doelpunten voor AZ.
7 uur geledenBILBAO (ANP) - Kylian Mbappé heeft Real Madrid in de Spaanse voetbalcompetitie aan een overwinning op Athletic Club geholpen: 0-3. De Franse aanvaller maakte twee mooie doelpunten.
8 uur geledenGLASGOW (ANP) - Wilfried Nancy is de nieuwe trainer van Celtic. De Schotse kampioen neemt de 48-jarige Fransman over van de Amerikaanse club Columbus Crew.
9 uur geledenZEIST (ANP) - Het EK voetbal 'Onder 19' wordt in 2029 in Nederland gespeeld. Het is voor het eerst dat de KNVB de organisatie van dit voetbaltoernooi krijgt toegewezen door de UEFA. Het jeugd-EK wordt gespeeld in Emmen (De Oude Meerdijk), Veendam (Henk Nienhuis Stadion), Almere (Yanmar Stadion) en Volendam (Kras Stadion).
11 uur geleden