Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Mühren houdt SC Cambuur aan kop

Mühren houdt SC Cambuur aan kop

NIJMEGEN (ANP) - SC Cambuur heeft in de Keuken Kampioen Divisie de koppositie behouden. De uitwedstrijd tegen middenmoter NEC leverde een zege van 2-0 op. Dat was vooral te danken aan Robert Mühren. De topscorer van de eerste divisie was na de rust twee keer trefzeker voor de bezoekers. Hij bracht daarmee zijn competitietotaal op negentien goals.

FC Volendam bleef in het spoor van de Friese titelkandidaat. De ploeg van trainer Wim Jonk versloeg op eigen veld Helmond Sport met 2-1. Ook in dit duel vielen de doelpunten na de rust. Francesco Antonucci en Guus Joppen (eigen doel) brachten de Volendamse treffers op hun naam. In de extra tijd haalde Jordy Thomassen namens de Brabanders de nul nog van het scorebord.

Als nummer twee heeft FC Volendam twee punten minder dan SC Cambuur. Jong Ajax kan maandag met een overwinning in de thuiswedstrijd tegen Go Ahead Eagles de tweede plek op de ranglijst heroveren.

NAC onstnapt

De achterstand van De Graafschap op Cambuur liep op tot vier punten. De 'Superboeren' kwamen bij FC Eindhoven niet verder dan een gelijkspel: 1-1. Met een punt mocht De Graafschap nog blij zijn. Met een eigen doelpunt in de 82e minuut zorgde Jarno Janssen voor de gelijkmaker.

NAC Breda, dat ruim een week geleden in de KNVB-beker nog PSV uitschakelde, ontsnapte aan de tweede nederlaag op rij. Het uitduel met Excelsior, waarbij trainer Marinus Dijkhuizen zijn rentree maakte op de bank, eindigde in 2-2. Diep in de extra tijd stelde aanvoerder Arno Verschueren een punt veilig voor NAC, dat op de zesde plaats staat.

MVV won met tien man van Jong PSV: 3-1. Anthony van den Hurk scoorde drie keer voor de Limburgers, die na de tweede gele kaart voor Marnick Vermijl vanaf de 43e minuut met een man minder verder moesten.

Meer uit Voetbal

Feyenoord lijdt kansloze nederlaag tegen Internazionale

ROTTERDAM (ANP) - Feyenoord heeft een kansloze nederlaag geleden tegen Internazionale (0-3) in de Champions League. De koploper van de Eredivisie kwam technisch, tactisch en fysiek zwaar tekort tegen de huidige nummer 2 van de Serie A.

8 uur geleden
Geplaagd Manchester United knokt zich na rust langs AS Roma

MANCHESTER (ANP) - Manchester United heeft een nieuwe tegenslag ternauwernood voorkomen. Het elftal van trainer Michael Carrick keek in de Champions League-ontmoeting met AS Roma halverwege nog tegen een ruime achterstand aan, maar won door drie doelpunten in de tweede helft alsnog: 3-2.

8 uur geleden
PSG laat Villarreal kansloos en beslist duel in eerste kwartier

VILA-REAL (ANP) - Paris Saint-Germain heeft ook de vierde wedstrijd in het hoofdtoernooi van de Champions League overtuigend gewonnen. Het elftal van trainer Luis Enrique liet Villarreal, de huidige nummer 9 uit Spanje, kansloos: 0-6.

9 uur geleden
Jubileum Frenkie de Jong: 300e wedstrijd in shirt FC Barcelona

BARCELONA (ANP) - Frenkie de Jong heeft een nieuwe mijlpaal bereikt in zijn voetbalcarrière. De international van Oranje speelde tegen Aston Villa in de Champions League zijn driehonderdste wedstrijd in het shirt van FC Barcelona. Coach Hansi Flick liet de middenvelder in de 70e minuut invallen in Camp Nou voor Pedri. FC Barcelona leidde op dat moment met 3-0.

9 uur geleden
Feyenoord - Internazionale even onderbroken na vuurwerk op veld

ROTTERDAM (ANP) - Het duel tussen Feyenoord en Internazionale in de Champions League is na 70 minuten even onderbroken geweest toen er vuurwerk op het veld terechtkwam. Een van de fakkels belandde in de buurt van doelman Josep Martínez van de bezoekers. Internazionale leidde met 3-0.

9 uur geleden
Moment van stilte voor overleden De Miguel in De Kuip

ROTTERDAM (ANP) - Vlak voor aanvang van het duel tussen Feyenoord en Internazionale in de Champions League is een moment stilte gehouden voor Jesús de Miguel, de Spaanse aanvaller van CD Tenerife die is overleden aan de gevolgen van een harde botsing maandag met de doelman van FC Andorra. Bijna alle toeschouwers in De Kuip gingen even staan en het was muisstil.

10 uur geleden
Feyenoord begint met Kraaijeveld aan thuisduel met Internazionale

ROTTERDAM (ANP) - Feyenoord begint met Thijs Kraaijeveld aan de thuiswedstrijd tegen Internazionale in de Champions League. De 19-jarige verdediger krijgt de voorkeur boven Tsuyoshi Watanabe, die op de bank zit als het duel om 21.00 uur van start gaat.

11 uur geleden