Muguruza verslaat Krejcikova in drie sets op WTA Finals
GUADALAJARA (ANP) - Tennisster Garbiñe Muguruza heeft op de WTA Finals de Tsjechische Barbora Krejcikova in drie sets verslagen. De Spaanse nummer 5 van de wereld knokte zich in Guadalajara terug na een set achterstand: 2-6 6-3 6-4.
"Ik begon in de eerste set niet goed, maar in de tweede set heeft het publiek me echt geholpen", zei Muguruza (28). "Ik zei het al van tevoren en ik meen ik: ze laten me echt beter spelen. Ik dacht: ik ga deze baan niet verlaten zonder Barbora op zijn minst een groot gevecht te bieden."
Muguruza en Krejcikova (25) troffen elkaar dit seizoen drie keer eerder en twee keer had Krejcikova gewonnen: in Cincinnati en op de US Open. In Dubai was Muguruza de sterkste.
Kans op plek in halve finales
Door de zege houdt Muguruza kans op een plek in de halve finales van het eindejaarstoernooi, net als Krejcikova. Beide speelsters verloren hun eerste groepswedstrijd.
In de laatste groepswedstrijd neemt Muguruza het op tegen Anett Kontaveit uit Estland, die na twee overwinningen al zeker is van een plek bij de laatste vier. Krejcikova treft dan haar landgenote Karolina Pliskova.
Meer uit Sport
MENDUKILO KOBAZULOA (ANP) - Wielrenner Paul Seixas heeft op knappe wijze ook de tweede etappe van de Ronde van Baskenland op zijn naam geschreven. De Franse klassementsleider van Decathlon CMA CGM kwam na een bergrit over 164 kilometer solo aan in Mendukilo Kobazuloa.
17 minuten geledenANTWERPEN (ANP/BELGA) - De Belgische politie heeft 54 renners herkend die zondag tijdens de Ronde van Vlaanderen een rood licht bij een spoorovergang negeerden. Dat meldt het parket Oost-Vlaanderen, dat moet beslissen over de verdere strafrechtelijke vervolging van de overtreders die mogelijk een boete krijgen of voor de rechtbank van Dendermonde moeten verschijnen.
41 minuten geledenMONACO (ANP) - De Spanjaard Carlos Alcaraz (22) staat in de achtste finales van het tennistoernooi de Monte Carlo Masters. De nummer 1 van de wereld won dinsdagmiddag in twee sets van de Argentijn Sebastián Báez: 6-1 6-3. Alcaraz treft nu de Argentijn Tomás Etcheverry.
3 uur geledenMONACO (ANP) - Jannik Sinner heeft in de tweede ronde van het tennistoernooi van Monaco gewonnen van de Fransman Ugo Humbert. De Italiaanse nummer 2 van de wereld zegevierde eenvoudig in twee sets: 6-3 6-0.
4 uur geledenMONACO (ANP) - De marathon wordt een op zichzelf staand kampioenschap. De discipline maakt in 2027 en 2029 nog onderdeel uit van de wereldkampioenschappen atletiek, maar gaat daarna verder als los onderdeel. Dat meldt de mondiale atletiekbond World Athletics.
6 uur geledenDEN BOSCH (ANP) - De hockeyers van Kampong hebben de Euro Hockey League gewonnen. De club uit Utrecht was in de finale ook te sterk voor titelverdediger Gantoise uit België: 3-2.
1 dag geledenBILBAO (ANP) - Paul Seixas heeft de eerste etappe van de Ronde van Baskenland gewonnen. Het Franse wielertalent was de snelste in een tijdrit over 13,8 kilometer met start en aankomst in Bilbao.
1 dag geleden