Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Movistar legt zich nog niet neer bij eindzege Roglic in Vuelta

Movistar legt zich nog niet neer bij eindzege Roglic in Vuelta

MADRID (ANP) - De Spaanse wielerploeg Movistar legt zich nog niet neer bij een nieuwe eindzege van Primoz Roglic in de Vuelta. "Maar we kunnen hem alleen aan als we als team blijven samenwerken", zei Enric Mas maandag op de rustdag.

De Spaanse klimmer Mas is met een achterstand van 28 seconden de belangrijkste concurrent van Roglic. De Colombiaan Miguel Ángel López, eveneens uitkomend voor Movistar, staat derde op 1.21. Mas en López kunnen tijdens de Vuelta niet meer rekenen op hun ploeggenoten Alejandro Valverde en Johan Jacobs. Zij kwamen hard ten val en hebben de Ronde van Spanje verlaten.

"Maar als ploeg kunnen we het Roglic nog steeds heel moeilijk maken", zei Mas over de kopman van Jumbo-Visma die de laatste twee edities van de Vuelta won. "Maar Egan Bernal en Adam Yates van Ineos zijn ook nog steeds gevaarlijk. We moeten ons niet blind staren op Roglic. Het kunnen nog spannende weken worden."

Vertrouwen

Bernal en Yates schrijven zichzelf ook nog niet af. Maar ze zijn wel onder de indruk van Roglic. "Hij is een van de beste renners van de wereld", zei Bernal. "Natuurlijk houd ik vertrouwen. Maar afgelopen week was ik niet sterk genoeg. Ik heb wel het gevoel dat ik iets beter in mijn ritme aan het komen ben. We moeten afwachten."

"Ik heb Roglic proberen aan te vallen", zei Yates. "Maar hij is gewoon heel sterk. En laten we ook niet vergeten dat deze Ronde van Spanje wordt afgesloten met een tijdrit. Als je de Vuelta wil winnen, dan moet je misschien voor die tijdrit al een voorsprong van 2 minuten op Roglic hebben."

Meer uit Sport

Waterpolosters bereiken EK-finale na overtuigende zege op Italië

FUNCHAL (ANP) - De Nederlandse waterpolosters hebben de finale van het EK waterpolo bereikt door in de halve finale met 8-4 te winnen van Italië. In de eindstrijd is Hongarije de tegenstander, dat in de andere halve finale na penalty's won van Griekenland.

3 uur geleden
Schaatsster Veen langer bij Team Essent

HEERENVEEN (ANP) - Meike Veen heeft haar toekomst aan Team Essent verbonden. De 21-jarige schaatsster heeft haar contract bij de ploeg van Sven Kramer en Jac Orie met twee jaar verlengd.

5 uur geleden
Tennisser Van de Zandschulp snel uitgeschakeld in Montpellier

MONTPELLIER (ANP) - Tennisser Botic van de Zandschulp is in de eerste ronde van het toernooi van Montpellier uitgeschakeld. De Nederlandse nummer 67 van de wereldranglijst verloor van Ugo Humbert: 6-3 6-4. De Fransman staat op de 38e positie van de mondiale tennisladder.

7 uur geleden
Noorse skiër Kilde meldt zich af voor Winterspelen

MILAAN (ANP) - De Noorse skiër Aleksander Aamodt Kilde heeft zich afgemeld voor de Winterspelen. Hij voelt zich na twee jaar blessureleed toch onvoldoende fit om voor medailles te kunnen strijden. De 33-jarige vriend van de Amerikaanse skiester Mikaela Shiffrin pakte vier jaar geleden een zilveren en bronzen medaille op de Olympische Spelen in Beijing.

7 uur geleden
Bond Marokko gaat in beroep tegen straffen na Afrika Cup-finale

RABAT (ANP/RTR) - De Marokkaanse voetbalbond FRMF gaat in beroep tegen de straffen die Marokko zijn opgelegd door de Afrikaanse voetbalbond CAF naar aanleiding van ongeregeldheden in de finale van de Afrika Cup in januari.

7 uur geleden
Vonn wil met gescheurde kruisband aan Winterspelen deelnemen

MILAAN (ANP) - Lindsey Vonn wil met een gescheurde kruisband aan de Winterspelen deelnemen. "Mijn knie is niet gezwollen en met behulp van een kniebrace heb ik er vertrouwen in dat het gaat lukken", meldde ze tijdens een persconferentie.

8 uur geleden
KNSB: vervoer schaatsers naar olympische baan duurt lang

MILAAN (ANP) - Het transport van de schaatsers van het olympisch dorp naar het Milano Speed Skating Stadium in het Ice Skating Park bij de Olympische Spelen in Milaan duurt lang. De route van de plek waar de olympische atleten verblijven naar de Fiera Milano in het westen van de stad duurt al snel een uur, zegt Remy de Wit, de technisch directeur van de schaatsbond KNSB.

9 uur geleden