Mourinho vreest lange afwezigheid Alderweireld
LONDEN (ANP) - José Mourinho vreest dat hij bij Tottenham Hotspur geruime tijd geen beroep kan doen op verdediger Toby Alderweireld. De Belgische oud-Ajacied viel geblesseerd uit in de gewonnen competitiewedstrijd tegen Manchester City (2-0). "Ik leef mee met Toby", zei Mourinho. "Het gaat om een spierblessure, ik denk dat hij er lang uit ligt."
Volgens de Portugese trainer van de Spurs is de blessure bij Alderweireld het gevolg van het overvolle programma. "Deze blessure komt door vermoeidheid, dan gebeurt zoiets", zei Mourinho, die net als onder anderen Jürgen Klopp (Liverpool) en Pep Guardiola (City) al vaak heeft geroepen dat de spelers te veel worden belast.
Met de zege op City nestelde Tottenham, de club van Steven Bergwijn, zich aan kop van de Premier League. "We staan zeker 24 uur aan kop. Ik ben heel trots op dit team", zei Mourinho. "De jongens hebben laten zien over een groot hart en veel solidariteit te beschikken. Dit is een team dat de supporters van Tottenham Hotspur trots maakt."
Meer uit Voetbal
SEVILLA (ANP) - Aanvoerder Raphinha heeft koploper FC Barcelona aan een 3-1-zege bij Sevilla geholpen. De Braziliaanse international tekende voor de complete productie van de Catalanen.
2 uur geledenTILBURG (ANP) - Fortuna Sittard is naar de zesde plaats op de ranglijst geklommen na een nipte zege bij Willem II. De formatie van trainer Danny Buijs won met 1-0 in Tilburg.
2 uur geledenAMSTERDAM (ANP) - Ajax heeft voor de derde keer dit seizoen puntenverlies geleden. De formatie van trainer Míchel Sánchez kwam voor eigen publiek ondanks een groot aantal kansen niet verder dan een 2-2-gelijkspel tegen Excelsior.
3 uur geledenROTTERDAM (ANP) - Sc Heerenveen heeft zijn tweede overwinning van het seizoen geboekt. De formatie uit Friesland won op Het Kasteel met 4-0 van Sparta Rotterdam.
4 uur geledenSTUTTGART (ANP) - Borussia Dortmund heeft de uitwedstrijd bij VfB Stuttgart met 1-0 gewonnen. Met de zege neemt de ploeg van Joey Veerman de koppositie weer over.
4 uur geledenROME (ANP) - De topper in de Serie A tussen AS Roma en Internazionale is in 2-2 geëindigd. De ploeg van Oranje-international Donyell Malen maakte in de eerste helft twee goals, maar de titelverdediger uit Milaan kwam na rust langszij.
5 uur geledenDEN HAAG (ANP) - ADO Den Haag is na zeven wedstrijden in de Eredivisie nog altijd zonder zege. Het elftal van de Duitse coach Robin Peter speelde zaterdag in eigen huis met 1-1 gelijk tegen SC Cambuur. Dat betekende het tweede punt voor de club uit Den Haag dit seizoen. Cambuur heeft 5 punten uit zeven duels.
6 uur geleden