Mourinho vreest lange afwezigheid Alderweireld
LONDEN (ANP) - José Mourinho vreest dat hij bij Tottenham Hotspur geruime tijd geen beroep kan doen op verdediger Toby Alderweireld. De Belgische oud-Ajacied viel geblesseerd uit in de gewonnen competitiewedstrijd tegen Manchester City (2-0). "Ik leef mee met Toby", zei Mourinho. "Het gaat om een spierblessure, ik denk dat hij er lang uit ligt."
Volgens de Portugese trainer van de Spurs is de blessure bij Alderweireld het gevolg van het overvolle programma. "Deze blessure komt door vermoeidheid, dan gebeurt zoiets", zei Mourinho, die net als onder anderen Jürgen Klopp (Liverpool) en Pep Guardiola (City) al vaak heeft geroepen dat de spelers te veel worden belast.
Met de zege op City nestelde Tottenham, de club van Steven Bergwijn, zich aan kop van de Premier League. "We staan zeker 24 uur aan kop. Ik ben heel trots op dit team", zei Mourinho. "De jongens hebben laten zien over een groot hart en veel solidariteit te beschikken. Dit is een team dat de supporters van Tottenham Hotspur trots maakt."
Meer uit Voetbal
SION (ANP) - Marcos Leonardo heeft donderdag in de uitwedstrijd tegen FC Sion in de play-offs van de Conference League een basisplaats bij Ajax. De Braziliaanse spits krijgt de voorkeur boven de Deen Kasper Dolberg, die op de reservebank zit. Dolberg was zondag in het Eredivisieduel met sc Heerenveen (2-2) nog basisspeler.
42 minuten geledenENSCHEDE (ANP) - FC Twente begint de thuiswedstrijd tegen het Azerbeidzjaanse Qarabağ FK in de play-offs van de Conference League met dezelfde basisspelers als zondag tegen PEC Zwolle. De Enschedeërs wonnen toen met 3-1.
52 minuten geledenSEVILLA (ANP) - Troy Parrott vervolgt zijn voetballoopbaan in Spanje. De 24-jarige Ierse spits van AZ is donderdag aangekomen in Sevilla om zijn transfer naar Real Betis af te ronden. Op beelden op X is te zien hoe Parrott een sjaal van zijn nieuwe club omhoog houdt.
57 minuten geledenUTRECHT (ANP) - FC Utrecht heeft de selectie versterkt met Marius Broholm. De 21-jarige Noorse jeugdinternational komt op huurbasis over van de Franse club Lille.
3 uur geledenZÜRICH (ANP) - De openingswedstrijd en de finale van het WK vrouwenvoetbal van volgend jaar in Brazilië vinden plaats in het iconische stadion Maracanã. Het stadion in Rio de Janeiro met een capaciteit van zo'n 80.000 toeschouwers heeft ook een kwartfinale en een halve finale toegewezen gekregen. Maracanã was ook het decor van de WK-finale van 2014 bij de mannen.
3 uur geledenBARCELONA (ANP/AFP) - Verdediger João Cancelo heeft zijn terugkeer naar FC Barcelona afgerond. De 32-jarige Portugees international komt transfervrij over van het Saudische Al Hilal, waar hij zijn contract liet ontbinden. Cancelo heeft bij de landskampioen van Spanje een contract voor drie seizoenen getekend.
4 uur geledenENSCHEDE (ANP) - Sayf Ltaief heeft afscheid genomen van FC Twente. De 26-jarige aanvaller vervolgt zijn loopbaan bij KS Cracovia SA. Volgens de Poolse club heeft hij een tweejarig contract ondertekend.
4 uur geleden