Mourinho vindt drukke speelschema soort van misdaad
LONDEN (ANP) - José Mourinho vindt het drukke speelschema in de maand december in de Engelse competitie belachelijk. De Portugese trainer won donderdag met Tottenham Hotspur van Brighton & Hove Albion (2-1) en moet over twee dagen alweer spelen, tegen Norwich City.
"Het is een misdaad dat mijn spelers de 28e alweer moeten voetballen. Het gaat tegen alle regels van de fysiologie en biologie in. Wij hebben ook nog drie geschorsten, dus ik kan spelers ook geen rust geven. Het is totaal oneerlijk", aldus Mourinho, die ruim een maand geleden werd aangesteld als opvolger van de ontslagen Mauricio Pochettino.
Tottenham neemt het op 1 januari op tegen Southampton. Dat is voor de Londenaren het vierde duel in elf dagen.
Eerder uitte ook Liverpool-trainer Jürgen Klopp kritiek op het drukke schema. Brendan Rodgers, coach van Leicester City, viel hem bij. "Het is waanzin", zei hij.
Meer uit Voetbal
THESSALONIKI (ANP) - Noa Lang was donderdag na het gelijkspel tegen Griekenland (2-2) in de Nations League blij eindelijk weer eens van waarde te kunnen zijn voor Oranje. De buitenspeler verving halverwege de tweede helft Ruben van Bommel en zorgde vanaf links geregeld voor gevaar. Oranje knokte zich na rust terug van een achterstand van twee doelpunten.
19 minuten geledenTHESSALONIKI (ANP) - Bondscoach Xavi Hernández heeft donderdag zijn excuses aangeboden voor het slechte spel van het Nederlands elftal in de uitwedstrijd tegen Griekenland (2-2) in de Nations League. "Dit was mijn fout. Hier neem ik de volledige verantwoordelijkheid voor. Dit was niet het systeem en niet de manier waarop we het moesten doen", sprak de Spanjaard tijdens een persconferentie in het Thoumba-stadion in Thessaloniki.
2 uur geledenMANCHESTER (ANP) - Voetbalster Kerstin Casparij heeft met Manchester City in de Champions League gelijkgespeeld tegen Real Madrid. In Engeland eindigde de wedstrijd in 1-1.
2 uur geledenTHESSALONIKI (ANP) - Denzel Dumfries maakte de spelers van het Nederlands elftal de complimenten dat ze zich in de uitwedstrijd tegen Griekenland in de Nations League na een achterstand van 2-0 alsnog terug wisten te knokken tot 2-2.
2 uur geledenTHESSALONIKI (ANP) - Virgil van Dijk was niet te spreken over het spel van het Nederlands elftal in de eerste helft tegen Griekenland in de Nations League. "We werden afgetroefd, dat is onacceptabel", zei de aanvoerder na het gelijkspel (2-2) in een eerste reactie bij de NOS.
2 uur geledenKOPENHAGEN (ANP) - De voetballers van Portugal hebben zonder vedette Cristiano Ronaldo tegen Denemarken de derde zege in de Nations League geboekt. In Kopenhagen wonnen de Portugezen met 4-2 na eerdere zeges op Wales en Noorwegen.
2 uur geledenTHESSALONIKI (ANP) - Het Nederlands elftal heeft een eerste nederlaag onder leiding van bondscoach Xavi Hernández moeizaam voorkomen. De uitwedstrijd tegen Griekenland eindigde in Thessaloniki in 2-2. Bij rust keek Oranje nog tegen een achterstand van 2-0 aan.
2 uur geleden