Mourinho vindt drukke speelschema soort van misdaad
LONDEN (ANP) - José Mourinho vindt het drukke speelschema in de maand december in de Engelse competitie belachelijk. De Portugese trainer won donderdag met Tottenham Hotspur van Brighton & Hove Albion (2-1) en moet over twee dagen alweer spelen, tegen Norwich City.
"Het is een misdaad dat mijn spelers de 28e alweer moeten voetballen. Het gaat tegen alle regels van de fysiologie en biologie in. Wij hebben ook nog drie geschorsten, dus ik kan spelers ook geen rust geven. Het is totaal oneerlijk", aldus Mourinho, die ruim een maand geleden werd aangesteld als opvolger van de ontslagen Mauricio Pochettino.
Tottenham neemt het op 1 januari op tegen Southampton. Dat is voor de Londenaren het vierde duel in elf dagen.
Eerder uitte ook Liverpool-trainer Jürgen Klopp kritiek op het drukke schema. Brendan Rodgers, coach van Leicester City, viel hem bij. "Het is waanzin", zei hij.
Meer uit Voetbal
EMMEN/LEEUWARDEN (ANP) - ADO Den Haag heeft door de zege bij FC Emmen promotie naar de Eredivisie voor het grijpen. De ploeg van trainer Robin Peter won in Emmen met 1-0 door een vroege treffer van Daryl van Mieghem, maar is door de zege van Willem II bij Top Oss (1-3) deze speelronde nog niet zeker van promotie.
9 uur geledenZWOLLE (ANP) - De Eredivisiewedstrijd tussen PEC Zwolle en FC Groningen heeft geen winnaar opgeleverd. In Zwolle scoorden beide ploegen één keer: 1-1. Het duel eerder dit seizoen in Groningen eindigde ook al in 2-2.
9 uur geledenSITTARD (ANP) - Fortuna Sittard kan geen supporters meenemen naar de Eredivisiewedstrijd bij FC Volendam zaterdag. De lokale driehoek in Volendam laat geen uitsupporters toe bij de competitiewedstrijd.
12 uur geledenPERTH (ANP) - Australië heeft zich als eerste land gekwalificeerd voor het WK voetbal voor vrouwen in 2027. Dat toernooi vindt plaats in Brazilië, dat als gastland al verzekerd is van deelname.
14 uur geledenROTTERDAM (ANP) - Robin van Persie probeert rustig te blijven onder de huidige situatie bij Feyenoord. "Ik zie en hoor dat de onrust er is. Ik ontken dat niet, ik erken het. Verder kan ik er niet zoveel mee", zei de trainer vrijdag tijdens een persconferentie.
15 uur geledenAMSTERDAM (ANP) - Óscar García bestempelt zichzelf als een "veeleisende coach". Dat zei de 52-jarige Spanjaard in aanloop naar de competitiewedstrijd van Ajax op zaterdagavond in de Johan Cruijff ArenA tegen Sparta Rotterdam. Ajax staat vijfde in de Eredivisie met een achterstand van 24 punten op koploper PSV.
17 uur geledenEINDHOVEN (ANP) - PSV kan zaterdag in de thuiswedstrijd tegen NEC nog niet beschikken over Guus Til. De aanvallende middenvelder raakte een maand geleden geblesseerd en staat inmiddels weer op het trainingsveld, maar is nog niet fit genoeg om te spelen. Dat zei trainer Peter Bosz vrijdag op een persconferentie.
18 uur geleden