Mourinho vindt drukke speelschema soort van misdaad
LONDEN (ANP) - José Mourinho vindt het drukke speelschema in de maand december in de Engelse competitie belachelijk. De Portugese trainer won donderdag met Tottenham Hotspur van Brighton & Hove Albion (2-1) en moet over twee dagen alweer spelen, tegen Norwich City.
"Het is een misdaad dat mijn spelers de 28e alweer moeten voetballen. Het gaat tegen alle regels van de fysiologie en biologie in. Wij hebben ook nog drie geschorsten, dus ik kan spelers ook geen rust geven. Het is totaal oneerlijk", aldus Mourinho, die ruim een maand geleden werd aangesteld als opvolger van de ontslagen Mauricio Pochettino.
Tottenham neemt het op 1 januari op tegen Southampton. Dat is voor de Londenaren het vierde duel in elf dagen.
Eerder uitte ook Liverpool-trainer Jürgen Klopp kritiek op het drukke schema. Brendan Rodgers, coach van Leicester City, viel hem bij. "Het is waanzin", zei hij.
Meer uit Voetbal
EINDHOVEN (ANP) - Trainer Peter Bosz vreest voor griepgevallen in de PSV-selectie als spelers komend weekend carnaval gaan vieren. "Daar maak ik me zorgen om, met zoveel mensen dicht op elkaar. Ik weet niet of ze het gaan vieren, maar ik kan het me heel goed voorstellen. We wonen in Eindhoven", zei Bosz tijdens zijn persconferentie voor het Eredivisieduel met FC Volendam van vrijdag.
2 uur geledenEINDHOVEN (ANP) - PSV neemt het vrijdagavond zonder Ismael Saibari op tegen FC Volendam. Trainer Peter Bosz heeft de Marokkaanse international de afgelopen dagen vrijgegeven om te rusten na zijn deelname aan de Afrika Cup van een maand geleden. Ploeggenoot Anass Salah-Eddine, die een twijfelgeval is voor het duel in Volendam, heeft vanaf komend weekend om dezelfde reden een paar dagen vrij.
2 uur geledenLONDEN (ANP) - Thomas Tuchel heeft zijn contract als bondscoach van Engeland verlengd tot en met het EK van 2028, dat in het Verenigd Koninkrijk en Ierland plaatsvindt. Dat heeft de Engelse voetbalbond bekendgemaakt. De Duitser kwam in 2024 in dienst en won met Engeland alle kwalificatiewedstrijden voor het WK van komende zomer.
4 uur geledenNOTTINGHAM (ANP/RTR) - Nottingham Forest heeft met Sean Dyche al voor de derde keer dit seizoen een trainer ontslagen. De 54-jarige Engelsman wordt verantwoordelijk gehouden voor de slechte prestaties van de nummer 17 van de Premier League. Het doelpuntloze gelijkspel tegen hekkensluiter Wolverhampton Wanderers van woensdagavond werd Dyche fataal.
6 uur geledenSUNDERLAND (ANP) - Liverpool heeft woensdagavond met 1-0 gewonnen van Sunderland. Virgil van Dijk maakte het enige doelpunt van de wedstrijd. Het elftal van Arne Slot staat op de zesde plaats in de Premier League. Sunderland is elfde.
16 uur geledenNIJMEGEN (ANP) - Ron Jans kan opgelucht ademhalen. De coach van FC Utrecht zag zijn elftal na een reeks van tien competitieduels zonder overwinning met 3-1 winnen bij NEC. FC Utrecht steeg naar de tiende plaats. NEC blijft derde met 1 punt achterstand op Feyenoord.
16 uur geledenMADRID (ANP/RTR) - De UEFA heeft een akkoord met Real Madrid bereikt over de beëindiging van de juridische strijd over de Europese Super League. Dat hebben de UEFA en de Spaanse voetbalclub woensdag bekendgemaakt.
23 uur geleden